Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Ktos cos dimedic recepty online

Polecane posty

Gość gość

Witam, szukam opini na temat serwisu dimedic.eu , czy ktos miał z nią do czynienia?? Przychodnia online z wystawieniem recepty - głownie antykoncepcyjnych, niestety w internecie jest malo opinii na ich temat, czy ktos cos z Was wie?? Czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez jestem ciekawa. Ktos cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam. Firma uczciwa. Tabletki z polskiej apteki ( paragon) Ponowiłam receptę na pigułki których używam kilka lat. Męczyło mnie ciągłe bieganie po recepty(prywatnie wizyta 100 zł) badać nie badał tylko kasę brał. Ponawiając recepty w swojej przychodni na wsi leku na antykoncepcję czułam się jak" ladacznica do spalenia na stosie" takie średniowiecze ( przychodnię zamknęli) Tu mam taniej i bez problemów. W u.e. takie przychodnie funkcjonują bez problemów. Dla mnie rewelacja można po wypełnieniu wywiadu kupować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sluchajcie czy tam mozna dostac recepte na benzodiazepiny i inne psychotropy? potrzebuje recke na xanax 0,5mg sr. choruje na nerwice lekowa juz 2lata i jedno opakowanie xanaxu starczylo mi na te 2lata. inne leki mi nie pomagaly zwlaszcza ssri po ktorych lapalam depresje. xanax biore raz na miesiac, czasem dwa razy na miesiac wiec nie jestem nalogowym wyzeraczem. cloranxeny, relanium itd mi w ogole nie pomagaly wiec to nie liczac lorafenu jedyne benzo ktore dziala. psychiatrzy mi nie zapisza, jedyna opcja izba przyjec w psychiatryku ale i tam nie mam gwarancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina888
ja również miałam obawy, ale mimo to zamówiłam receptę. Formularz medyczny, który wypełniałam miał dużo pytań, po nim dopiero dostałam informację, że lekarz wypisze mi receptę. Dodatkowo farmaceutka kontaktowałą się ze mną i dopytywała o jedną rzecz. Jestem zadowolona, mimo stresu wszystko bezproblemowo, super, że ktoś wymyślił taki portal dimedic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korzystałam kilka razy portal rzetelny, wywiad medyczny obszerny, leki z paragonem z apteki nie jakieś podróby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystałam 2 razy za każdym od razu od nich kupowałam tabletki bo były dużo taniej niż w aptece. Tabletki dotarły 2-3 dni od wpłaty na konto także polecam i na pewno nadal będę korzystać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też korzystałam. Zamówiłam receptę i zrealizowalam u siebie w aptece w Bydgoszczy bez problemu, dobre rozwiązanie dla kogoś kto bierze tabletki już od dłuzszego czasu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez przeszlam konsultacje, farmaceutka się ze mną kontaktowala, bo zrobilam jakis bląd przy formularzu. Ale zostalo wyjasnione i recepta przyszla. Wykupilam bezproblemowo. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skorzystałam i wszystko ok Recepta zrealizowana i nie bylo problemu z jej realizacją. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamawialam, recepta byla u mnie po 3 dniach. Z realizacją nie mialam problemu. Super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też korzystałam, bo moja lekarka akurat na wakacjach a ja zupełnie zapomnialam o recepcie. Przeszlam konsultację i dostalam receptę po paru dniach. Wszystko ok, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamówilam, szybko i bezproblemowo. Balam sie skąd te leki, ale paragon z apteki byl przy leku. Także jestem spokojna. Nie ma sie czego bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skorzystalam w poniedzialek. Wszystko ok. Recepta juz wykupiona w aptece, nie robili mie zadnych problemow. Poslceam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamówiłam tabletki, trzy opakowania na recepcie. Receptę zrealizowałam w aptece w Szczecinie, obawiałam się bardzo, bo komentarze są różne, ale z czystym sumieniem polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamówilam recepte, dostalam w piątek. WSzystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj dostałam przesyłkę z Dimedic. Wszystko ok, jestem zadolowna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Korzystam z portalu Dimedic . Wypełniasz ankietę doliczają Ci za konsultację medyczną leki tańsze niż w aptece i wizyta też ok 50,00 a mój ginekolog bierze 200,00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem mega zadowolona. Raz farmaceutka na dimedic poradzila mi co rozbic gdy pominelam 1 tabletke. Teraz zdecydowalam sie i zamowilam - w pudelku paragon z apteki w lodzi. dla mnie super, choc wymagaja aktualnych badan, wiec raz na rok i tak trzeba isc do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 24
Jaki czas od pierwszej rejestracji po przez kupno i przyjście przesyłki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się zarejestrowałam w poniedziałek, złożyłam zamówienie do południa i we wtorek już dostałam link śledzący przesyłki, a w środę była już przesyłka u mnie. Także super, polecam i będę korzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LeaKa
Właśnie złożyłam zamówienie z lekami, dam znać jak przyjdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostałam wczoraj receptę i wykupiłam dziś. Wszytko ok, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LeaKa i jak zamowienie? Czy dotarło? Wszystko ok? Ja włanie czytam artykuł i zastanawiam się czy skorzystać. Czy inni korzystali z tej przychodni? www.poradnikzdrowie.pl/sprawdz-sie/niezbednik-pacjenta/przychodnia-dostepna-247-czy-mozliwe_45876.html znalazłam artyluł na temat dimedika w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skorzystalam, ta ankieta o zdrowiu trochę długa, ale ogólnie wszystko w porządku. Dostalam recetpę po 3 dniach i zrealizowałam bez problemu w osiedlowej aptecee. Pozdrawiam. Olka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
korzystajcie dziewczyny, zwłaszcza wtedy, gdy wam już lekarz dobrał recepty. coraz wiecej wizyt jest za 150 zł i rdcepta na 6 miesiecy, przepisane w ciemno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też skorzystałam, byłam sceptycznie nastawiona, ale wszystko ok, bardzo dobra komunikacja poprzez mejle ale i przez social media, cały czas w kontakcie byłam z przychodnia, ostatecznie fajne rozwiązanie. Recepta już wykupiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam, zamówiłam receptę i wykupiłam już lek, wszystko w porządku. Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś miał problem z realizacją w aptece? Recepty z strony dimedic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×