Odpowiedz na ten temat

labioplastyka - co myślicie na ten temat?

• natt1natt1natt1 2013.01.27 [01:17]
    Moje wargi sromowe większe są wystające.. i to dużo oraz lewa jest większa od prawej. Jest to mój nawiększy kompleks. Źle się z tym czuje. Przez to czuję się niekomfortowo, zwisające wargi przyklejają się do majtek, przeszkadzają w wykonywaniu niektórych sportów i czynności, widać je przez majtki i przede wszystkim wstydzę się rozebrać przed chłopakam, mimo tego, że mu to nie przeszkadza. Niedługo kończę 18 lat i chcę poddać się plastyce warg mniejszych. Czy jest któraś po tym zabiegu? Jaki jest koszt, efekt, skutki uboczne oraz byłabym wdzięczna za polecenie jakiegoś dobrego lekarza (woj. kuj-pom)
  • perwersja0393 2013.01.27 [04:05]
    po co ci taka operacja ? nie przesadzaj ludzie maja gorsze problemy . nie masz o czym myslec przed 18 tylko o tym? pierwsze slysze ze to przeszkadza w uprawianiu sportow kazda pochwa jest inna ale twoj problem to juz przesada ....
  • natt1natt1natt1 2013.01.27 [20:27]
    bo wargi bardzo wystają poza pochwę.
  • kobieta001 2013.06.27 [13:40]
    nie polecam gabietu TERPA - Lublin, dr Banaszek.
    Pieniadze kusza (2500 zł) ale jak chcesz miec zrobiony zabieg bez dodatkowego stresu typu - poprawka bo....to nie polecam!!!
    Szwy sie rozchodza i co wiecej nie widac efektu po zabiegu, przezylam to i znam dziewczyny ktore tez mialy ten same efekt albo i gorzej.
    Prosze o podawanie nazw gabinetow w ktorych robicie zabieg i informacje po jest to pomocne dla innych - czy jestescie zadowolone.
    Na prawde nie zalujcie pieniedzy bo mozecie zaplacic podwojnie tak jak ja :/:/ i to nie jest zadna reklama przeciwko, moge podac namiary na osoby ktore maja te same zdanie, wlasciwie jak dobrze poszukacie to znajdziecie rozmowe na forum kafeteria - s. 40-43.! - temat - wargi sromowe.
  • tym czasem 2013.10.28 [14:02]
    polecam dr. Marek Kowalik lubliniec.
  • Agaszil 2014.05.12 [18:27]
    Jeśli chodzi o labioplastykę, to polecam klinikę dr Urszuli Brumer, teraz zmienili chyba nazwę na Medycyna Młodości. Miałam duży problem z przerośniętymi wargami sromowymi, a w tej klinice spotkałam się z dużą wyrozumiałością, zrozumieniem i profesjonalizmem. Zabieg był przeprowadzony moim zdaniem na najwyższym poziomie i po krótkiej rekonwalescencji wróciłam do normalnego życia. Polecam wszystkim kobietom z takim problemem, jaki ja jeszcze niedawno miałam.
  • gość 2015.05.05 [10:42]
    Do Agaszil: zgadzam się. Przyjmuje tam dr Zbigniew Plewa. Fantastyczny lekarz, super chirurg specjalista i miły pomocny facet.
  • dynamical 2015.12.07 [14:56]
    To niestety często jest niezrozumiały temat, co widać po komentarzu perwersja0393, a ja cię jak najbardziej rozumiem. Później to może też przeszkadzać w seksie, no i jest jednak mało higieniczne. Sama myślałam, że labioplastyka jest bolesna, ale tutaj http://art-med.com.pl/pl/zabiegi/zewntrzne-na rzady-plciowe/zmniejszanie-warg-sromowych-mniejszych robią ją w taki super sposób, że w ogóle nie musisz się martwić. Przede wszystkim jednak musisz zrobić podstawowe badania, bo jak nie jesteś do końca zdrowa to nie zostaniesz przyjęta na operację. Daj znać, na co się zdecydowałaś i jak poszło oczko.gif
  • kasya 2016.03.18 [18:13]
    Dziewczyny ,chcialabym przestrzec przed pochopnym decydowaniem sie na zabieg.Najpierw wybierzcie starannie lekarza i ni dajcie sie skusic na szybkie terminy,marketing i wysokie ceny a tylko patrzcie na kompetencje lekarza.Ja niestety dalam sie zlapac na mocno reklamowanego lekarza,wysoka cene i piekna klinike w W ie.Okazalo sie ze dr Barwijuk bo u niego mialam zabieg mimo reklam w tvn,dyplomow made in usa oraz organizowanych przez siebie szkolen dla innych lek nie ma komprtencji do zabiegu labioplastyki.Jest niechlujny,nie widzi ze jedna strona wargi sromowej przyszywa do kapturka a z drugiej strony do lechtaczki,nic nie widzi ten pan!zero wyczucia estetyki.Dodatkowo lamie uzgodnienia dotyczace zabiegu,mialo byc aserem a pan doktor po uspieniu mnie wykonal zabieg skalpelem.Nie mowiac juz o tym ze nie szanuje pacjetek nazywajac je glupimi babami.Jego piekna klinika jest tak zaniedbana ze nie dosc ze jestem jak po wypadku tam na dole i po 4 poprawkach ,to w klinice zlapalam gronkowca mimo ze dr przepisuje augmentin .Ostrzegam mlode dziewczyny,nie dajcie sie skrzywdzic
  • Klinika Kobiet Medifem 2016.05.13 [13:55]
    Szanowna Pani Kasya,
    jesteśmy niezmiernie poruszeni Pani informacją i chcielibyśmy poprawić nasz wizerunek w Pani oczach. W pełni rozumiemy i zgadzamy się z Panią, że zabieg powinien być wykonany w sposób uzgodniony wcześniej podczas konsultacji. Bardzo nam zależy, by była Pani zadowolona z finalnego efektu zabiegu. Tym bardziej ubolewamy nad tym, że stało się inaczej. Bylibyśmy głęboko zobowiązani gdyby przyjęła Pani nasze zaproszenie do kliniki Medifem, podczas którego postaramy się sprostać Pani wymaganiom i oczekiwaniom.
    Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 531013913.
  • gość 2016.05.17 [22:59]
    Kasya,
    Jakos nie chce mi sie wierzyc w to co tutaj wyczytuje. moja zona miala robiona labioplastyke u Dr. Barwijuk'a i efekt jest zdumiewajacy. Miala pomniejszone wargi mniejsze jak rowniez i wieksze. linie ciec i szycia 'schowane' w naturalnych zagieciach tak, ze nawet regularny ginekologzony podczas rutynowych badan nic nie zauwazyl i wcale mu sie nie dziwie bo tylko jak wiem gdzie dokladnie zona byla cieta i szyta usmiech.gif . Gdybym nie wiedzial sam bym niczego nie zauwazyl.
    Klinika ekstremalnie czysta i wyposazona.
    Doktor mily, uprzejmy nie traktujacy faceta w gabinecie jako 'zlo konieczne' a wrecz przeciwnie.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...