Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anisia1234

lactovagical ,invag, vagical femina - ktore nalepsze?

Polecane posty

Gość anisia1234

jak w tytule - jakie probiotyki wg was mają najlepsze działanie? słyszałam, że invag jest świetny, natomiast, że vagical zwalcza nawet początki infekcji. Muszę zainwestować i nie wiem w który. czesto mi wraca grzybica wiec uznalam, ze przed i po okresie bd stosowala probiotyk, tak samo w okresie oslabienia, lub przed i po basenie. Polecacie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anisia1234
nikt nic nie poleca? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LALI19
Ja dziś kupiłam invag,ale jeszcze nie stosowalam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzieśtamdaleko
Anisia, to bardzo dobry pomysł. Ja tym sposobem pożegnałam nawracające infekcje. Stosuje Lactovaginal juz od dawna i póki co nie zamieniam na nic innego. Na mnie działa w 100%. O invagu tez słyszałam dobre opinie ale nie stosowałam go nigdy, a o tym ostatnim nie słyszałam w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kremooweczkaa
Ja Lactovaginal stosuje zawsze jak pojawia się "podejrzany śluz", pomaga, niezawodny. Vagical mi osobiście nie pomógł, ani nie zaszkodził. A co to jest invag nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek24
Ja stawiam na invag, w krytycznych sytuacjach zawsze mogę na niego liczyć, ma pozytywną opinię PTG a jego szczepy zostały wyizolowane od polek, więc idealnie do nas pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady bronka
vagicalu nie znam, ale znam i polecam lactovaginal, bo działa szybko w miejscu podania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghikji
Lactovaginal stosowała moja mama i jej pomagał, mnie natomiast pomaga invag - jak tylko zaczyna być coś nie tak to zakładam sobie kapsułkę na noc i problem znika - według mnie b. dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaanaa
ja mam sprawdzony lactovaginal i invag, ostatnio stosowałam ten drugi i chyba umknęłam grzybicy, więc jestem zadowolona. Tego 3go probiotyku w ogóle nie znam. Pytałam kiedyś mojego gina o probiotyki i też mówił m.in. o lactovaginalu, invagu i jeszcze jakis doustnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika13
Oprócz tego proponuję SIGNUM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek24
Moja koleżanka również w okresie ciąży stosowała invag, ponieważ miała problem z nawracająca grzybicą przed ciążą. Na szczęście całe 9 miesięcy przeszło bez problemów i tak zostało do dziś. ten probiotyk na prawdę pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znam tylko lactovaginal i uważam że jest bardzo dobry, do tego można użyć czegoś do smarowania, np. provag żelu, aby się dodatkowa ochronić, jeśli chodzi o probiotyki to pewnie każda kobieta ma inne zdanie i używała czegoś innego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusi99
ciesze się że moja wypowiedż mogła komuś pomóż i załączony link przybliżył działanie bardzo dobrego probiotyku jakim jest invag i provag.Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć że opisane działanie tych probiotyków sprawdza się nie tylko w słowie ale i w rzeczywistości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski george
invag i lactovaginal to probiotyki-obydwa dopochwowe, a vagical to chyba cos ziołowego, więc zupełnie z innej beczki.Te dwa pierwsze na infekcje albo po leczeniu dobre-można polecić, ziołowych ja nie próbuje bo mnie cos takiego kiedyś uczuliło.pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basienka25
Osobiście stosowałam probiotyk dopochwowy lactovaginal, byłam z niego bardzo zadowolona, pomógł mi wyleczyć się z nawracającej infekcji grzybiczej. Pozostałych nie stosowałam więc się nie wypowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka211
Właśnie biorę Lactovaginal zasugerowany przez Panią Doktor, na podejrzanie dużą ilość śluzu, jestem w końcówce 9 miesiąca ciąży, już po 4 dawkach śluz zniknął :) - brak jakichkolwiek skutków ubocznych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marudna zosia
ja tez w ciąży przy zbyt dużych upławach stosowałam lactovaginal, zaleciła mi go ginekolog i pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
j atez dzis kupilam in vag i jestem ciekawa czy pomoze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaaa85
ja po basenie czy saunie smaruję miejsca intymne provag żelem, dobrze chroni przed infekcjami, więc polecam, jest też bardzo wydajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty Q
Ja zdecydowanie Lactovaginal, głównie dlatego że poleciła mi go lekarka, farmaceutka tez potwierdziła, ze skuteczny. Bardziej ufam takim referencjom niż reklamie TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie farmaceutka poleciła invag, 7-dniowa kuracja wystarczy by odbudować i wzmocnić mikroflorę, zawiera aż 3 szczepy bakterii probiotycznych dlatego jest taki skuteczny. Teraz stosuje go profilaktycznie np. po okresie, po basenie, po stosunku w podróży, w czasie antybiotykoterapii itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosują Lactovaginal, którego jestem wierną fanką. O Invagu słyszałam dobre opinie. Ja Lactovaginal aplikuje zawsze po stosunku, ponieważ mam problemy z nawracającymi infekcjami intymnymi. Mój ginekolog zalecił mi abym zawsze po "igraszkach" oraz po basenie stosowała dopochwowy Lactovaginal. Myślę, ze z Invagiem jest podobna zasada i możesz go spokojnie zastosować po stosunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki może wtedy uwolnie sie od nawracających infekcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinka12
Witam,przyjmuję antybiotyk dopochwowy Pimafucin czy mogę jednocześnie stosować Lactovaginal czy poczekać na koniec antybiotykoterapii i wtedy zacząć aplikować.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, bo antybiotyk i tak wybije wszystkie bakterie więc nie ma sensu. Teraz możesz stosowac jedynie probiotyk doustny, a Lactovaginal dopiero po skończeniu antybiotyku, ale jest on o tyle dobry, że florę odbudowuje szybko własnie dlatego, że podaje sie go dopochwowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ten lactovaginal to stosuje się kiedy? jak już dopada nas infekcja czy typowo po bo ja mam często nawroty i kiedy nań go stosowac?a go trzyma się w lodówce? ja mam w pokoju w szufladzie, w pokoju temperatura pokojowa więc myślę że nadal jest dobry kupiłam go w styczniu i jeszcze nie używałam, co myślicie? od kiedy mam go brać, i gdzie wy go przechowujecie?mogę go używać bez problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lactovaginal można stosowac zapobiegawczo, jako ochrona przed infekcjami, np 2-3 razy w miesiącu, zwłaszcza jeśli masz skłonność do nawracających infekcji lub typowo po skończnym antybiotyku, jako odbudowa wyjałowionej flory. Probiotyk przechowuje sie w lodówce, bo zawiera żywe bakterie, podobnie jak jogurt poza lodówką p prostu sie psuje. W szufladzie można go trzymac przez miesiąc i w tym czasie zużyc. Na dłużej tylko w lodówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuje Lactovaginal, lek który jest na rynku juz od lat i wiadomo, że działa, jest skuteczny nie tylko jako profilaktyka infekcji ale tez hamuje jej rozwój w pierwszej fazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgr farm Małgosia

Najbardziej nachalna jest reklama Lactovaginalu na wszystkich forach, firma staje na głowie bo to wogóle nie działa. Efekt podania miejscowego probiotyku to maksymalnie kilka dni, potem nic z tego nie zostaje. Tylko podawanie dojelitowe, długotrwałe może wpłynąć na poprawę flory w pochwie na długi czas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×