Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kafegirl

Łechtaczka boli

Polecane posty

Gość kafegirl

Witam, mam problem z łechtaczką podczas stosunku ;/ kiedy partner mnie pieści oralnie oraz członkiem ( najbardziej lubię pieszczoty łechtaczki, tylko w ten sposób dochodze i mam super orgazm) niestety boli mnie łechtaczka ten żoładz chyba schowany na samej górce taki dzyndzelek jak drazni to to czuje taki lekki bol takie nieprzyjemne draznienie i niemoge sie skupic na orgaźmie, partne wie ze niemoze mnie pieścić tak z dołu na gore masować tak ze zadziera łechtaczke do gory ten dzyndzelek (żoladz) bo mnie to boli. ale czasem zapomina sie wiadomo...w codziennym zyciu mi to az tak nie przeszkadza ale jak mocno dotknie sie tego dzyndzelka ktory zreszta jest wysuniety na wierzch bardziej to boli ;/ jest bardzo wrazliwy. dopiero jak scianki sie zmkną mowie tutaj o wargach wikszych pod wzgorkiem łonowym. to jest ok bo on sie chowa. pomocy ;/ w pon ide do gina na wizyte az sie boje bo to moj 1 raz u gina :) przezywam troche to... :( mam 23 lata. do tej pory wszystko bylo ok. nie musialam isc tam :P ale od jakiegos czasu to mam...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liljawodna
Moze za dlugo sie bawiliscie w ten sposöb? Tez tak czasem mam ze musze zrobic przerwe,albo w niektöre dni jest to nieprzyjemne i musze zrezygnowac z orgazmu lechtaczkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafegirl, stary bardzo wątek, ale odświeżam, co Ci pomogło???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×