Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fast123

Leki na grzybice koniecznie bez recepty !

Polecane posty

Witam. Mam problem. Od jakiegos czasu moje zycie erotycznie nie sprawiało mi satysfakcji z uwagi na dyskomfort w miejscu intymnym. Nie mam mozliwosci szybkiego powrotu z wyjazdu na ktorym jestem , wiec raczej troszke to potrwa a co do tego jak przeszukałam internet moje objawy z tym sie mogą zgadzac i moge miec grzybiczne zapalenie pochwy..Są to początki raczej, ale nie wiadomo ile sie to rozwijało zanim ujawniło i chce to teraz zaleczyc zeby pozniej nie doszło to do stadium bardziej zaawansowanego.. Prosze, wręcz blagam Was o pomoc, abyscie daly mi tu nazwy jakis leków ale bez recepty które na 100% zadziałają i mi ją zaleczą ... zytałam tu tez o olejku rokitnikowym ale nie wiem jaj bardzo on jest naprawde skuteczny... Prosze Was, to pilne.. TYLKO leki bez recepty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bardziej chodziloby mi o leki z apteki bez recepty niz jakies domowe sposoby ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migea
Z takich bez recepty, które mnie pomagaja we wczesnym stadium infekcji to maść clotrimazolum i probiotyk Lactovaginal. Jednym sie smarujesz, drugi jest dopochwowy i działa juz od wewnątrz. Jesli po kilku dniach nie odczujesz poprawy to jednak trzeba sie zgłosić do ginekologa ale z pewnością zatrzyma rozwój infekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poproś w aptece o clotrimazol dopochwowy. jest na receptę, ale powiedz,że doniesiesz. powiedz,że potrzebujesz pilnie a wizytę u lekarza masz w przyszłym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te które są bez recepty raczej ci nie pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to na wyjeździe nie masz ubezpieczenia zdrowotnego, żeby móc pójść do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Specjalista ds probiotyków
Ale jesteś w Polsce czy za granicą? W polskiej aptece dostaniesz bez recepty krem Clotrimazolum-stosuj 2-3 razy dziennie przez 10 dni, do tego dopochwowo dobry probiotyk-polecam Invag-przez 7 dni, możesz także robić ziołowe nasiadówki z kory dębu oraz rumianku. Odradzam stosowanie sposobów typu czosnek czy jogurt. Czosnek może podrażnić śluzówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś długo zwlekałam z wizytą u gina, myślałam że sama przejdzie, stosowałam clotrimazol, podmywałam się korą dębu, nie pomogło. Pieczenie było na tyle dokuczliwe że już musiałam pójść do lekarza, dostałam globulki macmirror500 do tego probiotyk dopochwowy lactovaginal na odbudowę mikroflory. Rób jak uważasz ale po co się męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do podmywania tantum rosa, dopochwowo nystatyna (lekarz rodzinny wypisze Ci receptę) do smarowania provag żel, który łagodzi podrażnienie i zakwasza okolice intymne. Żel po wyleczeniu stosuj codziennie na noc, a takie problemy będą Cię omijać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 1430
Hej ja też ostatnio nie miałam za wesoło mi pomógł vagical, i tańcem rosa do irytacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałaś raczej napisać tamtum rosa, ja stosuje go do podmywania, nie robię sobie irygacji ponieważ wypłukuje się też dobrą mikroflorę. Mnie przy grzybicy pomaga macmirorr500 a po wyleczeniu koniecznie probiotyk dopochwowy invag aby odbudować mikroflorę, ponieważ to ona stanowi naturalną barierę ochronną przed patogenami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ginekolog również jest przeciwnikiem wykonywania irygacji. Tak jak wyżej dziewczyny piszą podmywaj się tantum rosa i zakładaj dopochwowo probiotyk. Zacznij na co dzień stosować provag żel, odkąd smaruje się nim nie miewam infekcji intymnych oraz problemów z drogami moczowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odchodzi się od stosowania irygacji-ponoć robi więcej złego niż dobrego, jak już to konieczne zakładaj po tym zabiegu dopochwowo lactovaginal i nie stosuj irygacji dłużej niż 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×