Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sylwiera

Lesiplus czy ktoś się już z nimi spotkał

Polecane posty

Gość Sylwiera

Cześć! Dziś dostałam pierwsze tabletki anty- Lespilus, próbowałam znaleźć coś na ich temat w internecie, ale wychodzi na to, że są one nowe na rynku.. i tu pytanie: Czy może, któraś z Was już się z nimi spotkała? Jak się czułyście po nich? Skutki uboczne? Zmiany w wyglądzie (np. tycie?) Byłabym wdzięczna za wszelkie informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie są one nowe :) ja znalazlam na tym forum chyba z 5 dziwczyn ale za często się nie udzielaja:) Lesiplus to moje pierwsze tabl anty i biorę je 4 miesiąc. jestem bardzo zadowolona. nie mam skutków ubocznych : nie tyję ;) na początku wręcz przeciwnie - nie miałam apetytu a ciągle chciało mi się pić:P czasem pod koniec opakowania ogarnia mnie dziwny nastrój albo nerwowość albo chce mi się płakać:P "miesiączki" mam zawsze przy 3 tabl palcebo:p Każda z nas ma inny organizm:) inne dziewczyny pisały że włosy im wypadaja, że brzuch je boli.. ja nic akiego nie zaobserwowałam po braniu tabl :) Pozdrawiam. Nie przejmuj się innych opiniami a sama obserwuj swój organizm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiera
Dziękuję ogromnie :) Ja też trochę szperałam właśnie teraz i opinie potrafią być skrajne, ale w sumie większość raczej negatywnych.. głównie jeśli chodzi o problemy z cerą :( hmm a czy ktoś może stosował te tabletki.. i palił? Czytałam, że nie za bardzo to gra ze sobą.. Ja nie palę dużo, 1/2 papierosy dziennie, czasem w ogóle (przez np. tydzień/dwa), sporadycznie większe ilości. Zobaczymy co będzie, mam nadzieję, że mój organizm je zaakceptuje heh, jeszcze raz dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam problemy z cerą i jak dostałam Lesiplus i przeczytałam w ulotce , że może wystąpić trądzik to nie wiedziałam czy on mi sie nasila przez tabletki czy przez to że zaniedbałam wizyty u dermatologa:) teraz gdy biorę już 4 miesiąc mam nadzieje że on ustąpi a nie się nasili.. ja całe szczęście nie palę :) ale też czytałam że te tabl nie dla palących ... jak nie masz problemów z cerą to raczej nie powinny miec one na nią wpływu ale zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiera
Jeszcze do niedawna miałam nieco problemów z cerą waśnie :( Jakoś pod koniec wakacji zdołałam się z tym uporać i boję się nawrotu, ale jestem dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj znać czy nastąpiła jakaś zmiana związana z cerą:) jeśli tak to sama zmienię tabl. meczę się już 4 miesiąc i nie wiem czy to od nich zależy czy one dopiero za jakis czas mi załagodzą "tradzik":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaa999
Wlasnie dostalam tabletki od bardzo dobrego ginekologa Lesiplus. 5 lat bralam harmonet, ale od pol roku mi nie sluzyl, nie dobrze mi podczas okresu,bole glowy. ponoc po lesiplus ma byc dobrze:) dzis wzielam pierwsza tabletke na noc(tak kazal lekarz) jak wasze opinie o lesi plus?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tabletkę biorę o 12 :) to chyba nie ma znaczenia kiedy .. ważne by się wchłonęła:) wyżej pisałam że nie mam po niej skutków ubocznych :) nawet cera mi się poprawiła po 5 miesiacach a mialam z nią problem.. :) miesiączki miałam bardzooooooooooooo bolesne przed braniem tabletek... a po lesiplus wszystko ustąpiło .. to moje pierwsze tabletki i jestem z nich bardzo zadowolona . patrząc na to forum jest nas chyba strasznie mało.. Kobiet stosujących lesiplus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Czy macie obfite miesiaczki przy lesiplus? Ja mam raczej plamienia.czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niedawno zaczęłam stosować właśnie Lesiplus. To moje pierwsze tabletki anty. Wcześniej nie mogłam się zdecydować czy brać czy nie. W sumie, to ginekolog przepisał mi je na wyregulowanie miesiączki, bo mam bardzo nieregularne. Dlatego zdziwiłam się, jak przeczytałam ulotkę, że te tabletki mogą zaburzyć miesiączkowanie. Zobaczymy efekty, jak skończę pierwsze opakowanie. Na razie jestem przy 5 tabletce i już zauważyłam pogorszenie stanu cery (wcześniej nie miałam z nią prawie żadnych problemów). A i bólu przy okresie nie zminimalizował, wręcz przeciwnie, wydaje i się, że podbrzusze bolało mnie jeszcze bardziej. Do tego doszedł ból głowy. Mój organizm się broni ;) Skończę opakowanie i zobaczymy czy coś się zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej mam pytanie bo jestem przy plastrach a chcialabym zmienic je na tabletki poniewaz boje sie ze nie do konca dobrze dzialaja gdyz troszke sie boki odklejaja no i po za tym skora jest wokol brudna. Jezeli odklejam trzec**plaster to biore odrazu tabletki przy pierwszym dniu miesiaczki ? bo nie jestem do konca pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez stosowalam plastry i stresowalam sie ciagle czy sie nie odkleją, po za tym właśnie te czarne ślady szczególnie wiosna i latem mogłyby być uciążliwe. Teraz stosuje lesiplus. Po odklejenia 3 plastra poczekaj na miesiaczke, powinna wystąpić jakoś w 3 dniu od odstawienia. I wtedy zaczynasz brać tabletki jeśli masz lesiplus, przy innych nie wiem. Czyli jesli masz lesiplus to bierzesz w pierwszym dniu krwawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyona
Witajcie. Tez biore lesiplus zaczelam trzecie opajowanie. To moje pierwsze tabletki. Nie mam skutkow ubocznych oprocz humoru pod koniec opakowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schatzi00
Hej dziewczyny, czy poprawia się wam cera po lesiplus? Jeśli tak po jakim czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwszym opakowaniu, moje bóle się całkowicie kończyły, do tego cera się poprawiła, ale miała i mam nadal humory niestety. Teraz jestem po 2 opakowaniu i okresu brak, mam tylko lekkie plamienie i nie wiem czy powinnam się martwić czy też ulotka, która mnie uspokaja mówi prawdę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EHej. Ja dopiero zaczelam je brac. Co prawda to sa moje drugie tabletki anty. Jak na razie jest wszystko ok. Co do tycia no to coz. Kazda z nas ma inny organizm i roznie reaguje na tego typu tabletki. Jestem tylko ciekawa czy pomagaja na cere. Oby pomogly :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja Lesiplus biore z 8 miesiecy i nie tyje ,,, wrecz przeciwnie.. chcialo mi sie po nich strasznie pic a malo jesc.. ale po 2 mies organizm widocznie zaczal si e przyzwyczajac i apetyt powrócił :P waga ciągle ta sama.. co do cery.. mam z nią straszne problemy .. maści przestały działać a lesiplus ją poprawiło po 5 miesiacach.... mam tylko co jakiś czas problemy z wypróznianiem się .. i boję się o watrobe bo zauważyłam zmiane w wynikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i dodam jeszcze ze po tylu miesiącach mam momenty że libido sięga "0" gra wstępna u mnie musi być czasem bardzo dluga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masqara904
Ja też właśnie zaczęłam brać Lesiplus ;) Wcześniej brałam już Narayę i Lesinelle o podobnym składzie. Co do działania są jak na razie bardzo podobne, jedynie odczuwam przy Lesiplus dodatkowe niekorzystne działanie: drażliwość i płaczliwość. Czy u was dziewczyny też pojawiło się takie oddziaływanie? Być może jest to spowodowane tym, że miałam dość dużą przerwę w tabletkach i mój organizm musi się znowu od nowa przyzwyczaić, jednak strasznie to na mnie źle wpływa i chciałam się dowiedzieć czy mam się już do tego przyzwyczaić, czy może (to pytanie kieruję już do 'starych wyjadaczek' :D ) minie to z czasem? Jak to u was było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny! Ja w Radomiu płaciłam dzis 21 zl za blister lesiplus, podobno sa tez i tamsze zamienniki, około 17zl ale nie bylo akurat w magazynie apteki. Z tym ze do tej pory brałam najpierw midianę a potem teenie, podobny skład tyle ze 21 tabletek. Dzis zapytałam o tanszy zamienniki i dostałam właśnie lesiplus.. I tu moje zdziwienie ze tabletek nie jest 21 a 28.. Zauważyłam to dopiero w domu i sie trochę denerwuje bo jestem juz przyzwyczajona do jednego sytemu przyjmowania.. Tu w sumie to 24 tabletki mają substancje czynna ale tak sie zastanawiam skoro substancji czynnej jest tyle samo co w moich poprzednich tabsach i w każdej tabletce tez ilość sie nie zmienia to czy nie mogę po prostu robić tak jak przy poprzednich tabsach? 21 wziąć i potem 7 dni przerwy? Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli stezenie leku jest takie samo to faktycznie moze tak by bylo lepiej niż zmieniac sposób przyjmowania bo organizm moze źle przyjąć z początku większą ilość tabletek w miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schatzi00
Ja zaczęłam lesiplus zażywać po przeszło rocznej przerwie. Wróciłam do tabletek tylko dlatego, że zaczynałam mieć problemy z cerą choć nigdy nie miałam (broda i szyja tak na żuchwie). Byłam pewna, że w mgnieniu oka moja twarz wróci do normy, ale niestety. Dodam, że mam 23 lata. Lesiplus biorę od grudnia, a od 1,5 miesiąca leczę się antybiotykami na trądzik. Niestety nie potrafię powiedzieć czy trądzik nasilał się po tabletkach czy nie bo tak jak wspomniałam zaczynałam mieć problemy. Może dowiem się tego jak skończę antybiotyki... czy 4 opakowania lesiplus to jeszcze za mało na doskonałą cerę czy powodują u mnie wręcz odwrotne działanie... nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biorę inne tabletki o tym samym składniku, a raczej o takim samym składzie i ogólnie zauważyłam pogorszenie cery w porownaniu z moimi poprzednimi tabletkami, gdzie zastosowany był inny hormon, wiec moze dobrze jest pomyslec o zmianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja takze biore te tabl. Jestem przy 7 i od poczatku blistra mam bole glowy sennosc i zmeczenie. O humorkach nie wspomne. A czykolwiek mysle ze to tylko kwestia czasu by objawy przeszly,poniewaz ostatnimi moimi tabletkami byl microgynon i to 4 lata temu. U mnie w aptece w Dabrowie Gorniczej za 3 opk place 29 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej pięknym Paniom :) zaczęłam szperać w internecie na temat tabletek Lesiplus odkad zauważyłam u siebie okropne zmiany nastrojów, napady depresji, jestem strasznie drażliwa, wszystko zaczyna mnie denerwować.. raczej nigdy wczesniej tak nie mialam. Oczywiście nieraz przed miesiączką zdarzało się to wiadome. Ale ten stan utrzymuje się już od jakiegoś czasu. Może od 2, 3 tygodni. I wydaje mi się, ze jedyną przyczyną tych wahań nastrojów mogą być tabletki. Mam wspaniałego mężczyznę, któremu nie mogę nic a nic zarzucić. A od pewnego czasu drażni mnie , sama nie wiem czym, jak mnóstwo ludzi w okół. Próbuje panować nad tym, ogarnąć się ale czasami czuję, że to jest silniejsze. Jeżeli chodzi o trądzik to zmagam się z moim odkąd pamiętam, myślałam, że po tabletkach coś się poprawi, jednak póki co jest gorzej. ( obecnie tabletki biorę dopiero drugi miesiąc, niedawno zaczęłam drugi listek). Zastanawiam się, czy przeczekać jeszcze, może mój organizm się ogarnie, czy skonsultować się z moją ginekolog.. Nie wiem , macie podobnie? Mimo to myślę pozytywnie, my kobiety zawsze damy radę !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biore lesi plus od 6 miesiecy i jesli chodzi o cerę czy tycie...to nic sie nie dzieje.Najbardziej mnie dołuje to ze libido spadło mi do zera.lecę do lekarza ...musze cos z tym zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej mam takie pytanie czy po tych tabletkach rosna piersi? Proszę o szybką pilna odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam :) Lesiplus biorę już pół roku, wszystko jest w porządku, bardzo ufam tabletką nie zawiodły mnie nawet podczas leczenia zespołu jelita drażliwego :) Urosły piersi ale nie wiem czy to po tych tabletkach czy po prostu przez rozpoczęcie współżycia. Zaobserwowałam u siebie dwa skutki uboczne, a mianowicie duże wahania nastrojów.. bardzo często chce mi się płakać co jest czasem na prawdę uciążliwe. Następny skutek to suchość pochwy (bardzo częste przy tabletkach anty) niestety pani doktor powiedziała, że gdybym zmieniła tabletki to i tak to zostanie, a nie chce rezygnować w tabletek anty :P Radzimy sobie żelami, nie jest to aż tak uciążliwe :) Płacę za op. 30zł w Gdańsku, niestety nigdzie taniej nie udało mi się znaleźć. Pozdrawiam kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinaaai
jestem w połowie opakowania czuję się dobrze ale.. plamię przez cały czas brania tabletek, juz mnie to denerwuje. Powiedzcie mi czy przy drugim opakowaniu przestanę juz plamić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deezi444
Cześć dziewczyny. Ja biorę już od dłuższego czasu Narayę Plus. Dziś muszę wziąć pierwszą tabletkę, jednak jak chciałam wykupić tabletki to ich nie było. Nie mogłam opóźnić o dzień przyjęcia tabletki, bo kilka dni wcześniej kochaliśmy się bez zabezpieczenia. Zaproponowano mi zamiennik, czyli Lesiplus. Ma taką samą dawkę hormonów co Naraya Plus, kupiłam te tabletki, bo nie chciałam, aby to zakończyło się ciążą. Myślicie, że jeśli brałam wcześniej tabletki o takim samym stężeniu hormonów, to również będę miała tak długie plamienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×