Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Daisyy_00

Levosert jaki koszt? OPINIE

Polecane posty

Czy są tu kobitki, które mają konkretnie wkładkę Levosert? Chciałabym poznać Wasze opinie na temat Levosertu. Ile płaciłyście za złożenie wkładki i czy możecie polecić dobrego ginekologa, który zna się na rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karusia2016
Ja zakładalam Mirene 3 lata temu za ponad tysiąc złotych - jeszcze mam mieć 2 lata. O Levosercie nie słyszałam - wtedy tylko Mirene mi ginekolog proponował i nie było chyba nic innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli wkładkę przeliczy się na lata to jest taniej niż pigułka wygoda jest większa .Jaka oszczedność jest na podpaskach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamikkka
oszczędność na podpaskach?? Jak to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież okres ci zanika i nie musisz zakładać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie we wszystkich przypadkach ale przy tej wkładce jest bardzo duże prawdopodobieństwo zaniku lub zmniejszenia okresu. Taka wkladke stosuje sie też w walce z bolesnymi i długimi okresami własnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ginaaa
Mam wkładkę od stycznia tego roku i za założenie Levosertu wraz z badaniem zapłaciłam 800zł w Poznaniu. Na pewno duża wygoda jeśli chodzi o to, że wystarczy kontrola raz do roku i nie trzeba pamiętać o codziennym braniu pigułek, albo lataniu po recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile dziennie kosztuje cię utrzymanie tej wkładki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale koszt założenia wkładki to właściwie koszt całkowity :) więc rozłóż sobie tę kwotę na 3lata. do tego dochodzą jeszcze wizyty kontrolne co roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klimka007
tak sobie na szybko to przekalkulowałam, że w sumie koniec końców jest to ekonomiczne rozwiązanie, raz na 3lata wydaje się na wkładkę ok 700zł i to w sumie są całe pieniądze. owszem, jednorazowo więcej trzeba zapłacić, ale po sobie nawet widzę że dałabym radę zacisnąć pasa i jakoś uzbierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to się przekłada na serię posuwów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gladiatorka21
na daną chwilę wkładka hormonalna to dla mnie najlepsze rozwiązanie. mam levosert od roku, wszystko pod kontrolą, beż problemów, komfort w pełni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwitnące_fiołki
no jest to całkiem spore ułatwienie i pewność, bo rzeczywiście wkładka hormonalna to już szalenie wysoka skuteczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wkładki mają plusy i minusy.Zależy od organizmu kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy libido też ci się nie zmieniło?W jakim jesteś wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja34
Mam wkładkę już drugą z kolei, teraz właśnie levosert. Mam 34 lata, libido bez problemów, innych niepokojących objawów też nie ma. Dodam, że karmię obecnie - bo wkładkę założyłam po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakim czasie po porodzie założyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co sie orientuję to cena jest bardzo dobra bo około 300zł To oczywiście też zalezy w jakiej aptece szukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile kosztuje wkładka z założeniem i badaniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to właśnie jest gwóźdź programu :D bo jeśli zakładasz prywatnie to placisz za wkładkę i założenie, suma sumarum ok 750zł, natomiast jeśli masz możliwość założyć na nfz, to kupujesz samą wkładkę w aptece, i tu w zależności od miejsca ale cena waha się miedzy 300,a 350zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jaki czas ta suma się rozkłada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimowitka
cena wkładki levosert rozkłada się na kilka dobrych lat, w sumie ma identyczny skład co mirena, więc też coś koło 5lat pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile miesięcznie wynosi ekspalatacja tej wkładki?Czy jest konkurencyjna do tabletek,czy plastrów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Która wkładkę zakłada się bez bólu mirenę czy lavosert?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B_ali
To bez znaczenia jaka wkladka, bardziej indywidualny prpog bólu ma znaczenie, ale ja zakadałam Levosert i to było nieprzyjemne uczucie, ale bólem bym tego nie nazwała. Dużo też zalezy od wprawy ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rollercoast
to jest niekomfortowe, jak gadanie ginekologiczne, ale przecież to kwestia kilku sekund, jeśli lekarz wie jak się do tego zabrać :) eksploatacja wkładki i koszty? hmm w zasadzie jeśli nic się nie dzieje, to w grę wchodzą jedynie gruntowne wizyty kontrolne z usg raz do roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cena wkładki jest mniej ważna tylko jak reaguje na nią organizm. Na temat tej wkładki jest mniej zdań jak reagują na nią posiadaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×