Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wontrubka

Libido a yasmin

Polecane posty

Hej dziewczyny :) kończe 2 opak. yasminu (wczesniej brałam yaz ale zmieniłam z różnych względów). Libido mam póki co w normie a nawet wyższe (chyba że sobie wmawiam). Interesują mnie Wasze opinie na ten temat... Gdzieś czytalam, że kobiety o gestagennym typie hormonalnym przyjmując tabletki z większą dawką estrogenów mogą mieć właśnie takie skutki uboczne jak wyższe libido. To nie jest problem :D ale jestem ciekawa, jak dużo jest takich kobiet, czy też tak macie i czy długo trwa ta fantastyczna ochota na seks czy przechodzi po pewnym czasie brania yasminu (bo jednak przeważają opinie, że jak już to po pigułkach libido spada). Dodam że wcześniej przy yazie, byłam senna i z ochotą na seks różnie bywało... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuubueueeeeeeeeeee
Na początku można mieć wyższe libido i to jest dość powszechne ale potem i tak spada...czasem nawet bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jest to normą, że potem spada? u mojej koleżanki wciąż utrzymuje się na wysokim poziomie... pisać pisać lejdis ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie na poczatku
było super ale teraz to juz rzadkosc abym miala taka ochote jak kiedys na poczatku brania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×