Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kinia876

liceum taneczne??

Polecane posty

Gość kinia876

mam 15 lat. ucze sie tanca wspolczesnego od 6 roku zycia. za rok ide do liceum. marzy mi sie szkola, w ktorej bede mogla sie uczyc normalnych przedmiotow jak polski, matma, bilola itp. ale tez zeby byly zajecia taneczne. interesuje mnie szkola do ktorej przychodza osoby z doswiadczeniem a nie ludzie z ulicy. czy jest takie liceum w palsce, a moze mam sie pytac producentow z filmu "step up"?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna14/15
A coś oprócz tego? Sama chciałabym iść do liceum tanecznego, ale mam dziwne wrażenie, że to nit o, czego szukam. Jeżęli ktoś znajdzie coś jeszcze, to proszę o e-maila. Pozdrawiam, Martyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjxnik.Xjcd
sorry ze tak z innej beczki ale jest jakieś liceum w Wawie ze śpiewaniem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erykboso
Witam Najprawdopodobniej od września 2009 ruszy w Krakowie Klasa w Liceum Ogólnokszt. o profilu "Taniec współczesny - teatr tańca" W programie przedmiotów artystycznych: -taniec współczesny (przedmiot wiodący) 4h/tydzień -klasyka 1h/tydzień (zamiast 1 godziny wf) -techniki uzupełniające 1h/tydzień (zamiast 2 godziny wf) zmienne co semestr (jazz, towarzyski, ludowy, techniki streatdance, improwizacja itp...) -sprofilowany WF (3 godzina) - elementy jogi, akrobatyki, wzmacniania, ogólnorozwojówki itp. -poszerzony polski (o 2 godziny/tygodniowo) z przeznaczeniem na pracę z teatrologim, reżyserem , aktorem - elementarne zadania aktorskie. -dykcja i impostacja głosu 1h/tydzień -poszerzona wiedza o kulturze o wiedze o tańcu - elementy historii tańca i baletu Nabór najprawdopodobniej w oparciu o egzamin predyspozycji ruchowo-rytmiczno-aktorskich, badania lekarskie, rozmowę kwalifikacyjna W najbliższym czasie pojawią się konkrety. Narazie proszę o pytania: krakowskiteatrtanca@o2.pl lub erykboso@interia.pl pozdrawiam Eryk Makohon Krakowski Teatr Tańca www.grupaboso.of.pl _________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Śląsku w Ornontowicach we wrześniu 2017 otwiera się nowy kierunek LO klasa taneczno teatralna Szkoła ma internat Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Ornontowicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×