Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Lublin skuteczny ginekolog

Polecane posty

Gość gość

Witam, Polecicie mi jakiegoś dobrego ginekologa, który poradził sobie ze wtórnym brakiem miesiączki (tzn. Postawił trafną diagnozę a nie dał tabletki antykoncepcyjne). Najlepiej żeby przyjmował w Lublinie, ale z okolic też może być. Gdzie przyjmuje? Na NFZ czy prywatnie, ile kosztuje.wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Mam dla Ciebie dobre ginekologa. Mężczyzna, nie jest tani(chyba jak wszedzie prywatnie), no własnie przyjmuje prywatnie, wizyta to ok.100zł +USG itp. Nazywa się dr. Sławomir Woźniak ma gabinet w Lublinie- delikatny, zna się na rzeczy, bardzo mi pomógł, nie czujesz sie przy nim skrępowana ... POLECAM. Adres i tel. znajdziesz na internecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym poleciła swojego w Plus Medic, zobacz sobie na stronie sa info plusmedic.pl bardzo fajny klimat w tej przychodni naprawdę leczą a nie zdzierają kasę jak to niektórzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Plus-Medic jest teraz wizyta za darmo - mają taką promocję. Zobaczcie sobie na www.plusmedic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszę powiedzieć, że ostatnio byłam na wizycie w Plus Medic i jestem pewna, że w końcu trafiłam w dobre ręce. Pan doktor bardzo profesjonalnie podchodzi do tematu. Sprzęt i gabinety nowiutkie aż miło, usg na miejscu w cenie wizyty no i co ważniejsze nie ma kolejek na wizyty. Bardzo na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×