Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

lubrykant dobry

Polecane posty

Gość gość

Macie jakiś swój sprawdzony lubrykant godny polecenia, potrzebuję na prezent na wieczór panieński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
truskawkowy durex rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
provag żel, nie lubrykant ale nawilża i pielęgnuje, używam tego więc tylko o takim mam zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czemu wy wszystkie takie suche?!? ja nigdy lubrykantow nie potrzebowalam, wystarczy dobry kochanek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ma kochanek wspólnego z gospodarką hormonalną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha dobrze, ze sa hormony, ktore mozna winic za suchosc podczas stosunku! Jesli nie wiesz jaki wplyw ma kochanek na suchosc/mokrosc pochwy, to nawet przedawkowanie estrogenu u ciebie nie pomoze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź stąd, bo takie bzdury piszesz, że głowa boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura jest to, ze polowa Polek ma "zaburzenia hormonalne"! Cudownym lekiem na suchosc pochwy jest odpowiednia gra wstepna ;) A twoj facet pewno ci wmawial, ze to hormony haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba faktycznie masz zaburzona gospodarke hormonalna albo przed okresem jestes, bo wydajesz sie byc strasznie wkurzona. Jesli to chroniczny problem to mozna leczyc, a przy okazji moze tez suchosc pochwy przejdzie. O moje soki sie nie martw ;) Znam tez o wiele bardziej ekscytujace sposoby na urozmaicenie seksu niz lubrykant, ktory wiekszosc par jednak uzywa z przymusu, a nie dla zabawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty się nie martw o moje, ani o mój PMS, bo ani z jednym ani z drugim problemu nie mam. Suchość pochwy często występuje przy menopauzie oraz podczas stosowania antykoncepcji hormonalne. Ale jak widać to zbyt trudne, żebyś zrozumiała. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak w Polsce macie ten sklep to Ann Summers candy cane mój ulubiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akacjon
Ogólnie stosowałam żele z dodatkiem mięty, fajnie mrowiły ale jeżeli twoja koleżanka jest alergikiem to mogą u niej powodować podrażnienia. Obecnie stosuje provag żel, świetnie nawilża, łagodzi otarcia po stosunku lub odparzenia po podpasce. Może zastanowisz się nad jakąś bielizną lub fikuśnym gadżetem – pamiętam że na moim panieńskim takie prezenty najbardziej mi się podobały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli chodzi o design to to co powyżej, jeżeli o jakość to maść KY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup cos śmiesznego, np. penisa w kształcie mydła lub lizaka albo kajdanki z różowym futerkiem :) Jeżeli chodzi o żel intymny, to dla mnie provag żel również jest godny polecenia, świetnie chroni, pielęgnuje i nawilża okolice intymne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi odpowiadają lubrykanty firmy pjur med. Fajna jest wersja energy i warming :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi odpowiadają lubrykanty firmy pjur med. Fajna jest wersja energy i warming :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia256
Mnie lubrykanty za bardzo nie pasują bo miałam po nich uczulenia albo podrażnienie, nie odpowiada mi również ich zapach. W aptece farmaceutka poleciła mi provag żel, który nawilża, odświeża, łagodzi podrażnienia a co najważniejsze chroni przed infekcjami, stosuje go zawsze przed stosunkiem, przydaje się również po basenie, w podróży, po goleniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mio mao
provag żel jest fajny po stosunku /po prysznicu oczywiście/, ale jako lubrykant jak dla mnie za rzadki. Ja stosuję durex w filetowej tubie-może być też do masażu,ładnie pachnie i nie powoduje u mnie żadnych uczuleń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmaraarar
Wg mnie lubrykanty są super – służą nie tylko do pieszczot okolic intymnych, ale także do zwykłego masażu ciała. My mamy w sypialni całą kolekcję takich specyfików – różne zapachy i smaki (niektóre z nich są jadalne). Polecam ofertę sklepu internetowego wstydliwie.pl. Przetestowałam ich produkty niejednokrotnie i jeszcze nigdy się nie zawiodłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z doświadczenia mogę polecić klick i sylk :) kupuję na na naturalnej płodności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×