Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majusia21

Mało kompetentny lekarz :(

Polecane posty

Gość Majusia21

Cześć:) Od jakiegoś czasu cierpię na infekcje pochwy (mam IV stopień czystości). Chodziłam już do ginekologa (na nfz), przepisał mi raz antybiotyk - nie pomogło, drugi raz inny antybiotyk - też nie pomogło:( Postanowiłam iść więc do innego ginekologa tylko nie wiem, czy jak pójdę do tego drugiego to mam mu mówić, że leczyłam się już u innego lekarza na infekcje pochwy ale że nie pomogło i powiedzieć jakie leki brałam, czy po prostu pójść i nic nie wspominać już o wcześniejszym leczeniu? Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym powiedziała. bo co jesli przepisze ten sam antybiotyk? pozatym moze sie bedzie bardziej staral jesli bedzie wiedzial ze zrezygnowalas z poprzedniego lekarza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majusia21
Dzięki za odpowiedz:) A czy ma ktoś jeszcze jakieś zdanie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Należy przerwać uprawianie sexu i się wyleczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość browafvedan1971nfwkw
Cześć Od jakiegoś czasu cierpię na infekcje pochwy (mam IV stopień czystości). Chodziłam już do ginekologa (na nfz), przepisał mi raz antybiotyk - nie pomogło, drugi raz inny antybiotyk - też nie pomogło Postanowiłam iść więc do innego ginekologa tylko nie wiem, czy jak pójdę do tego drugiego to mam mu mówić, że leczyłam się już u innego lekarza na infekcje pochwy ale że nie pomogło i powiedzieć jakie leki brałam, czy po prostu pójść i nic nie wspominać już o wcześniejszym leczeniu? Jak myślicie? Jasne http://s.haza.fr/26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nooo sama nw, ale chyba trzeba powiedziec, a juz na bank jak brałas antybiotyk to mu powiedz o leku a nie musisz wspominac o lekarzu sam sie domysli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula8
na pewno powinnaś pokazać badania które robiłaś.Czy oprócz badania czystości pochwy miałaś też posiew w kierunku baktrii i grzybów? czy antybiotyk był dobierany na podstawie takich badań?nie jestem lekarzem,ale tak powinno być.Poza tym IV stopień to brak lactobacillusów i możliwa grzybica, a antybiotyki jeszcze to pogłebiają.Brałaś probiotyki? jeśli nie to zacznij. Dopochwowo możesz stosować invag-u mnie się sprawdził. I moim zdaniem nie ściemniaj u nowego lekarza-bo historia choroby i leczenia może ułatwić diagnozę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majusia21
Dzięki za odpowiedź:) miałam tylko badanie czystości pochwy robione - żadnych posiewów, probiotyki brałam w czasie antybioterapii i kilka dni po. W poniedziałek idę do lekarza i powiem lekarzowi o całej historii leczenia - może nie będzie zły;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co z partnerem?Warto byłoby aby i on się przeleczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majusia21
Nie mam partnera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×