Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cilesta

mam gułpie pytanie P ale moze zanacie odpowiedz

Polecane posty

Gość cilesta

sprawa wyglada tak.. wziełam pierwsza tabletke cilest'u tylko tak sie złozyło ze nie był to moj pierwszy dzien okresu a jakas zmyła mojego organizmu, niby sie okres zaczynał a dzien sie konczyl wiec wziełam.. no i teraz sie zastanawiam co w przypadku gdy okresu dostane za powiedzmy za 1, 2, 3 dni? Czy jezeli bede brała tabletki dalej regularnie to beda działały czy mam po tej jednej zrobic przerwe i czekac na okres? Normalnie zgłupiałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lill
wydaje mi się ze powinnas brać. w trakcie możesz dostać okres albo plamienie ale tabletki będa działać. na pewno to jednak ci nie powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cilesta
tak szczerze powiedziawszy to głownie chodzi mi o to bym była bezpieczna w kolejnym cyklu.. mam nadzieje ze sytuacja opisywana wyzej nie bedzie miała wpływu na kolejny cykl :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to spoko,jak wezmiesz teraz cale opakowanie,to nie masz sie cxo stresowac o nastepny cykl ;) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będą działały ale tylko wtedy gdy przed zażyciem odwiedzisz słynną wróżkę Kuncie i dasz jej w łapę 100zł a ona Ci powie że nie za działają a gdy dasz jej 200 zł to u słyszysz że będą działać już po 5min . Kucia pójdzie do sklepu kupi flaszke za wyłudzone pieniądze od Ciebie i p'ie'rdo'lni'e drinka za twą głupotę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zasadniczo pigułki -przy pierwszym opakowaniu-powinno się brać od pierwszego dnia cyklu (okresu).Ale jeśli u jakiejś kobiety okres zaczął się lekkim plamieniem, a potem dopiero pojawił się "prawdziwy" okres, to jest ona chroniona.Gorzej by było, gdyby mając plamienie ona czekała z antykoncepcją, aż to "prawdziwe" krwawienie się zacznie.Wtedy należałoby oprócz pigułek stosować dodatkowe zabezpieczenie przez 7 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×