Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mam pytanie bo nigdy nie bralam tabletek anty

Polecane posty

Gość gość

zaczelam brac tabletki Antykoncepcyjne lekarz kazal od pierwszego dnia krwawienia brac wiec biore typowo juz jestem po miesiaczce a plamie co to jest ? biotre caly czas o tej samej godzinie jedynie tam mam czasem 5 min roznicy ze pozniej wezme przynajmniej raz mi sie to zdrzylo . tto jest 11 tabletka juz rozowa . a biore tabletki MYWY .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytaj ulotkę, tam jest dokładnie napisane dlaczego plamisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na poczatku przyjmowania tabletek moga wystapic plamienia, wiec nie masz sie czego martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwestia przystosowania się organizmu do sztucznej dawki hormonów. Plamienie nie jest niczym niepokojącym, zresztą, zobaczysz później, że i same miesiączki są inne od tych, które miałaś wcześniej. Ale jeśli Cię coś niepokoi, idź do lekarza i pytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam przyjmuje tabletki i przy 16 tabletce zaczelam krwawic to już 3 dzień jak krwawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Organizm przyzwyczaja się do nowej dawki hormonów nawet przez trzy miesiące - mogą się wtedy pojawić różnego rodzaju skutki uboczne, które powinny minąć. Jeżeli krwawienie występuje w środku cyklu i nie ustaje, lub Cię niepokoi, skonsultuj się ze swoim lekarzem. Myślę jednak, że trzeba dać czas organizmowi, aby się przyzwyczaił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest dokładnie tak jak pisze osoba powyzej, takie anomalia moga wystepowac nawet przez pierwsze trzy miesiące. Oczywiscie jesli Cie to bardzo niepokoi idz do ginekologa ale pewnie powie to samo. Dobrze jest tez zażywac osłone do antykoncepcji, np Harmonelle, która zmniejsza ryzyko występowanie skutków ubocznych antykoncepcji, zarówno tych poważnych jak zakrzepica jak i tych bardziej uciązliwych jak tycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważaj na zakrzepicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×