Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość feminka28

Mamy 2015 radosci i obawy

Polecane posty

Gość feminka28

Hej dziewczyny zapraszam do topiku. Mnie sie udalo po 7 latach. Wystarczyl doskonaly lekarz do ktorego jade we srode. I dobrane leki. Dokladnie rok temu zaczelam z nim leczenie. I trach 4 dni z rzedu czy juz nawet 5 bo stracilam rachybe pozytywne testy. Jutro wyruszam na bete:-) ogolne u mnie objawy to: czeste oj juz czeste oddawanie moczu ze juz w nocy mnie budzi, bolace brodawki, bolace podbrzusze, apetyt na to co nie mialam ochoty, bol krzyza ktorego nie mialam wczesniej no i pozytywne testy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efa24
Melduje sie :) według ostatniej miesiaczki 6t3d ciazy. Jedna stracona w 10tc (lyzeczkowanie) 4 lata temu. Udalo sie teraz w 3 cyklu staran. Pierwsze usg w ok 4t5d - nic nie bylo jeszcze widac. Wizyta tak szybka spowodowana brazowa plamka. Kolejna w ten czwartek. Z objawow- bol piersi od ponad 2tyg, podwyzszona temperatura juz ponad 20 dni, zwiekszony apetyt, czestomocz, sporadyczne mdlosci, Bol po lewej stronie podbrzusza od wydaje mi sie implantacji, sporadycznie prawej no i testy pozytywne oczywiście . Dzis kolejna niepokojaca plamka aczkolwiek sama nie wiem czy taka powinna byc bo chyba zasialam niepotrzebnie ziarno niepewnosci. Takze wszystko przede mna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feminka28
Dzis jade na bete:-) ale powiem Wam ze co rano mam wrazenie ze to sen ze nie jestem w ciazy:-( takie mam dziwne obawy:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta kropelka krwi to może zagnieżdżanie się zarodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efa24
Feminko kochana taka niepewnosc będziesz miala jeszcze do usg ktore pokarze dzieciatko z serduszkiem ;). Daj znac koniecznie. To nie byla kropla krwi tylko jasnobrazowy/ciemnozolty glucik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akida2014
Hej dziewczyny :) jestem i ja :) napisze cos pozniej, bo teraz troche pracy mam. Temat dodaje do ulubionych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Efa w jakim miescie przyjmuje lekarz z ktorego jestes zadowolona? U mnie niedlugo mija rok od odstawienia tabletek. Bylam u dwoch lekarzy ale zaden nie zlecil nawet badan hormonalnych. Wszystko musze sama sie dowiadywac i robic na wlasna reke. Olali moje male endo, gdybym nie zainteresowala sie opisem usg nawet bym nie wiedziala ze to jakis problem. Drugi lekarz uznal ze jestem wariatka ze w ogole tyle wiem. Mam nieregularne i dosc dlugie cykle. Zaden nie chcial zmonitorowac moj cykl chocuaz moj wysoki progesteron swiadczy o tym ze owu wystepuje- wiem to jednak tylko ja. Chcialabym trafic na lekarza z powolania, krory nie bedzie chcial zalatwic wszystkiego duphastonem albo kwestią czasu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efa24
A ja dziewczyny mam jakies zle przeczucie dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efa24
Moj lekarz przyjmuje w okolicach wroclawia. Powiedzial mi ze ten caly duphaston itd to bardziej przepisuje sie pod psychike kobiety, taki efekt placebo. Chodzilam do niego po poronieniu, wszystko dokladnie zawsze tlumaczyl. Pamietam jak powiedzial mi ze moje jajniki pieknie pracuja i na pewno nie bede miala problemow z zajsciem w ciaze kolejna. Nie pomylil sie. Jest cierpliwy i dokladny a co najbardziej mi sie podoba to mowi wprost co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkeira84
I ja się melduje:-) Dziewczyny ja też mam co chwilę obawy, tak pewnie będzie do końca ciąży, a potem już na całe życie :-) U mnie już 16 tydz., mdłości przeszły, sikam często....mam delikatny brzuszek, i tyle objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam chwile wolnego, wiec postanowilam zajrzec :) Efa ja tez mam ciagle jakies zle mysli a im blizej wizyty tym gorsze :/ Z objawow to podobnie jak Keira - ciagle sikam a w nocy to wstaje po 4-5 razy czasami nawet wiecej. No i mnie dosyc mocno bola sutki, piersi nie. U mnie 13 tc. Brzucha ciazowego tez nie widze. Jakies tan lekkie zaokraglenie nad spojeniem lonowym jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efa24
Dokladnie Feminko czekamy! Nie wiem kochane ale mam okropne mysli. Juz raz mi sie snilo ze zaczelam krwawic, ciagle snia mi sie noworodki... Ale to pewnie przez to, ze ciagle o tym mysle.. Przynajmniej tak to sobie tlumacze... Ja tez chce byc juz w waszych tygodniach! A przynajmniej zeby byl juz czwartek i w koncu bede wiedziala na czym stoje... wiem... Marudze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efa24
Ej a mam jeszcze pytanko. Jesli mowicie ze jestscie np w 13tc to macie na mysli np 12t3d czy np 13t4d itd. Bo ja jestem w 6t4d i nie wiem czy mam mowic ze jestem w 6 czy 7? Tak samo u gina bede W 6t6d to to bedzie dopiero 7 t (no bez tego 1 dnia) czy juz na nastepny dzien wejde w 8? Tego nie moge pojac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Efa podasz mi nazwisko tego lekarza? Bo ja tez jestem z okolic Wroclawia :-))))))) Ale szczescie !!!! Czekam niecierpliwie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feminka28
Hej dziewczyny ja wyniki bety bede miala dopiero jutro. Chcialabym juz wiedziec.jutro nie bede mogla sie skupic na pracy bo bede myslala. Okolo 14 odbiore wyniki i na 16 30 mam lekarza wiec szybkie ogarniecie i w droge bo 60 km mam do niego:-) . Testy nadal pozytywne choc nie sa jeszcze tak mocne te kreski to znaczy ta druga. I tym sie tez martwie ze cos moze byc nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feminka28
Dziewczyny jak u Was dziasiaj samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efa wcale nie marudzisz, wcale sie nie dziwie, ze sie martwisz, tez tak mam. I Feminka i Keira. Takze nie jestes sama :) Ja jestem w 13 tc, czyli 12t3d :) tak sie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkeira84
Ja przyznam, że nie wiem jak to z tymi tygodniami jest. A po każdej wizycie, po badaniu usg, lekarka podaje mi różne dni,np. wg ostatniej @, wg wymiarów dziecka. Można się pogubić z tymi tygodniami ( nie mówiąc już o miesiącach :-) Zapomniałam wcześniej napisać, że piersi mnie też bolą ( muszę spać w staniku) no i bardzo dużo pije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feminka28
Efa wlasnie ze nie marudzisz po to tu jestesmy zeby mowic o swoich obawach. Jaka ma nazwe nasz topik?:-) ja tez sie bardzo boje ze to moze byc nieprawda. Jutrzejsze przedpoludnie bedzie najgorsze. Mnie dzis boli podbrzusze, zawroty mam nawet jak leze i w tej chwili i momentami mnie mdli, pelno sluzu i teraz to juz bym zchecia poszla spac. Piersi bola i apetyt na sledzie mam:-) bylam na zakupach to musialam kupic bo trzy razy tak przechodzilam kolo nich:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feminka28
Kkeira wlasnie i mnie sie strasznie pic chce i bardzo duzo pije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi sie nie chce jakos specjalnie pic, napewno nie pije wiecej niz przed ciaza :) Feminko pozytywne testy nie moga sie mylic, w ciazy jestes na 100 %, ciekawe tylko czy poziom beta hcg bedzie na tyle wysoki, zeby zobaczyc juz pecherzyk na usg. Ciaze widac od 1000. Ja jak mialam 1013 to na usg bylo widac 3 mm pecherzyk ciazowy :) mam nadzieje, ze jutro juz da sie cos dojrzec u Ciebie :) Efa a ty masz wizyte w czwartek? Kurcze, ale zlecialo a dopiero co testy robilas :) Ja tez tak dziewczyny mam, ze sobie wkrecam jakies glupoty, ze z dzieckiem jest cos nie tak. I tez dwa razy mialam sen, ze zaczynam plamic i w tym snie trace ciaze :/ ale w ogole teraz mam mnostwo snow i wszystki jakies pokrecone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efa24
Co do snow to tez przezywam jakas totalna masakre. Sluchajcie co przysnilo mi sie dzisiejszej nocy (to tylko to co pamietam) 1. Balam sie ze jestem w ciazy z psem i urodze psioludzia. Szukalismy z mezem info na ten temat. Pozniej i tak przyprowadzil wielkiego psa wiadomo po co twierdzac ze nie mamy wyboru bo on jest bezplodny.. Bez komentarza.. Na szczescie na tym sen sie skonczyl. 2. Bylam z mama na spacerze i patrzymy a tu wielki samolot osobowy leci nam nad glowami. W Okolo lasy. Zaczelysmy uciekac i nagle huk. Rozbil sie. Poczulam tylko taki wiatr goracy i gorac w nogach. Pozniej jakby nigdy nic poszlysmy sobie.. 3. Jestesmy z mezem na spacerze i ladujemy kolo wiezienia. Ja sie upieram ze chce zwiedzic. Maz wyznaje ze kiedys siedzial. 4. Uciekamy autem z mama, jakims facetem i mezem. Za nami inne auto i strzelaja do nas. 5. Swiadomy sen. Wykorzystalam go do zmieniania ludziom kolorow skory Bez komentarza... 6. Kochalam sie z jakims facetem ktory grozil mi bronia (to chyba byo powiazane z 4 snem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efa24
7. Jakies chinskie wiezienie. Jestem tam z moja przyjaciolka. Jestem strasznie rozwydrzona i przesypiam sie na oczach wszystkich z tym co nas tam pozamykal. Przyjaciolka donosi o tym mojemu mezowi. pobijam ja i pytam dlaczego. A dlatego bo mnie nienawidzi i zawsze zazdroscila mi mojego zycia. 8. Przeprowadzilismy sie do jakiejs rudery z zaciekami na scianach, bez wc, wanny.. I bez kasy na remont. Alez plakalan.... To "wszystko".. I tak codziennie. Nigdy tak nie mialam. Owszem zawsze pamietalam sny ale gora 2. A teraz... Zeby chociaz byly normalne........ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny Efa tyke snow w jedna noc?? No niezle :) Mi sie dzisiaj nic nie snilo, chyba dlatego, ze to pierwsza noc w nowym domu i sie krecilam. Do tego dzis bylam z siostrzenica na pobraniu krwi u sie balam, zeby nie zaspac, wiec co chwila zerkalam na zegarek. A co tam u was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efa24
Tak aż tyle.. Zaczynam tak sobie myśleć, że moje sny są ciekawsze od mojego prawdziwego życia haha :). Czasami budzę się aż zmęczona. Ej w nowym domu powinno się zapamiętać sen! ;) A ja jutro USG wiec podejrzewam że dzisiaj bedzie bezsenna noc.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feminka28
hej dziewczyny ja sie bardzo boje plamie troche wczoraj po 22 strasznie podbrzusze mnie bolalo i juz sluz delikatnie byl rozowawy ale bardzo delikatny. Rano troche czerwony no i teraz delikatny sluz:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efa24
Feminiko postaraj się leżeć. Kurcze nie wiem może jedź do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris84
Witajcie mozna dolaczyc? Jestem w drugiej ciazy w 29 tygodniu czyli 3 trymestr i juz mi ciazza ciazy. Jak pomysle ze musze isc na dwor i sie ubrac to sie odechciewa :/ plamienia mialam cala ciaze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie feminko umow sie najlepiej na dzis jeszcze.. dostaniesz leki. A robienie bety ma sens gdy powtorymy badanie za kilka dni .. bo wazne jest zeby byl wzrost odpowiedni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×