Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xxx17

Mazisty śluz z pochwy :(

Polecane posty

Gość xxx17

Witam, Mam 17 lat i dalej nie mam regularnego okersu :/ (pierwszy okres pojawił się 5 lat temu). Mam także problem z wydzieliną z pochwy, wczoraj zauważyłam że zrobila się żółta i mazista (coś jak krem) a dziś biała, bez zapachu, żadnego swedzenia ani pieczenia , ale jest jej dużo oraz brązowe upławy (?). Do okresu jeszcze daleko.. Co to może być? Któraś miał coś podobnego? Dodam, że w ostat. Czasie czesto bolą mnie jajniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie odczuwasz pieczenia ani swędzenia to zrób sobie 7-dniową kurację probiotykiem dopochwowym lactovaginal, który zawiera żywe szczepy probiotycznych bakterii. Może masz zachwianą równowagę mikrobiologiczną i stąd te problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dokładnie, Lactovaginal jest stosowany w leczeniu upławów więc powinien Ci pomóc w ustabilizowaniu wydzieliny z pochwy. Jeśli po tygodniowej kuracji nie będzie poprawy idz do ginekologa, zwłaszcza, że skarżysz się na ból jajników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio przy upławach pomógł mi lek probiotyczny invag, właściwie już po pierwszej kapsułce czułam różnicę, kuracja trwała tydzień. Kapsułki zakwaszają pochwę i normalizują ilość wydzieliny, mi pomogły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gość
a może idź do lekarza, 17 lat to chyba odpowiedni czas?? "kolorowe "wydzieliny nie są zwykle prawidłowe, a trudno wróżyć co Ci dolega. Na stronie invagu w zakładce infekcje intymne są fajne opisy i zdjęcia wydzielin.Może cośCi to podpowie, ale nie odpuszczaj lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukając "porady" a unikając wizyty u lekarza trafiłam właśnie tutaj. Chciałam kupić lek którego cena nie jest wysoka,opinie ok i będzie bez recepty .Bardzo polecany jest Lactovaginal ,który wielu dziewczyną z takimi problemami jak moje pomógł.OK zaszalałam;) i kupiłam ten lek.Muszę się podzielić opinią.Z aplikacją nie ma problemów,brałam przez 7 dni tak jak na opakowaniu(1 rano druga na noc".Po tygodniu było naprawdę super i narazie jest ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaraz rzygne. masz moze zdj? idiotka takie cos na forum, zamiast isc do lekarza. widzisz i nie grzmisz^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy sam na sobie musi spróbować i przekonać się co jest dla niego odpowiednie. Ja sprawdziłam i polecam dopochwowy Lactovaginal na wszelkie dolegliwości,infekcje intymne.Dzisiaj mam spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×