Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

uzależniona

Mericlon

Polecane posty

Cześć, czy jest tu kobitka , która brała lubbierze tablety Mericlon? Lekarzmi je przepisął od nowego cyklu po plastrach (bo źle na mnie działał - wymioty itp.) Jakie macie doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mulan23
powiem ci szczerze ze moje pierwsze pigułki to tez były mercilon. lekarze je przepisują jako tzn kontrolne. mają one najmniejsza ilość hormonów. jeśl sie źle czujesz to lekarz przepisuje nastepne z wyższą dawką hormonów. ja miałam podobne objawy +skurcze łydek, depresja zmeczenie nudności zawroty głowy. Później dostałam marvelon i on był bardzo dobry ale piersi mi sie powiększyły o rozmiar. w sumie polecam marvelon!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alice no i jak? mulan23 no właśnie ja miałam przy plastrach skurcze łydek, ę, zmeczenie, nudności zawroty głowy. Czyli te tabletki to tez lipa? kurde zacyznać je brac wogóle czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona: 1. cera mi się poprawiła 2. cykl jak w zegarku 3. brak napięcia przedmiesiączkowego 4. no i nie przytyłam. poza tym nie uważam, że wszyscy muszą widzieć jak afiszuje się plastrem. Ostatni mam nieco mniejszą ochotę na intymne chwile z partnerem, ale nie zganiam tego tylko i wyłącznie na tabletki.... (latka lecą) . Pamiętaj jednak, że każda z kobiet będzie reagowałw na swój niepowtarzalny sposób. Moie zdanie - warto spróbować - zawsze możesz odstawić lub zmienić na inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×