Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MiCrO LaDy

Microgynon 21 - jakie wrażenia ?

Polecane posty

Gość MiCrO LaDy

Od czworaj zaczęłam przyjmować pigułki Microgynon 21 :) Chciałam się dowiedzieć drogie kobietki jak na was zadziałały te pigułeczki :) Może przyrost wagi, gorsze lub lepsze nastroje...? Ostatnio mam problemy z oddychaniem,widzeniem i mam zawroty głowy (ale to u mnie normalne,gdy tylko zaczyna sie robić ciepło i te różne dziwne rośliny zaczynają pylić ) więc to na pewno nie wina tabletek,tymbardziej,że zaczęłam je brać od wczoraj :) Jak myślicie? Czy mogą mi się te dolegliwości nasilić przy stosowaniu Microgynonu? I ogólnie ciekawi mnie,jakie macie odczucia przy stosowaniu tych tabletek :) Rok temu brałam Logest,były jak najbardziej pozytywne odczucia,ale w tym roku mój ginekolog zapisał mi Microgynon 21 i powiedział,żeby wzięła pierwszą pigułkę nie w 1 tylko w 5 dniu cyklu :P Więc chciałabym poznać troszkę opinii kobiet,które stosują Microgynon :) Z góry dziękuję za opinie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiCrO LaDy
OoOoOo :) tak...mi też by się przydało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja stosuje
Słyszałam ze po praktycznie wszytkich tabletkach rosna piersi. Ale jestem ciekawa czy one juz zawsze będą rosły, czy po prostu zatrzymaja sie ich wzrost po pewnym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja stosuje
Cała to bym nie chciała przytyć, choć pewnie by mi sie przydało. :P Mam nadzieję że na piersiach się skończy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22mnkj
super sa te tabletki i tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiCrO LaDy
Zgadzam się :) Cena - rewelka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimioza
ja je bralam 2 lata ale odstawilam bo strasznie tylam pozatym zadnych dolegliwosci i co wazne są taniutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnnnnnnnnnnnnnikkkka
Ja je biore juz od roku. Na poczatku troche mnie bolalo podbrzusze, ale juz minelo. Co do piersi - urosly mi o jeden rozmiar :) I nie przytylam, ale w sumie schudlam :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bralam przez rok
wszystko bylo ok:cena super,ladna cera,dobre samopoczucie ale........przytylam 20kg.od ok 7 miesiecy juz nie biore i pooooowoli wracam do normy.poprostu nie zauwazylam nawet kiedy zaczelam tak sie obzeraz.wstyd normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheee :) już wiem :) Znalazłam w necie takie informacje dotyczące stosowania Microgynonu :) Napisali,żeby wziąć pierwszą pigułkę w 5 dniu od wystąpienia krwawienia miesiączkowego :) Już teraz wiem,dlaczego mój ginekolog kazał mi tak zastosować :) Czyli skuteczności ta metoda na pewno nie obniży :) a tak właśnie się zastanawiałam... :D Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za opinie :) U mnie jak na razie (żeby nie zapeszać) jest świetnie,zero skutków ubocznych,nie odczuwam strasznych jakichś dolegliwości... Dla mnie bomba :) ...I mam ciągłą ochotkę na mojego mężczyznę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaaaaaa22
JA jestem z nich bardzo zadowolona- przyjmuje od roku - narazie nie zawiodly i mam nadzije ze dalej dobrze bedzie im szlo;) w pierwszym miesiacu milam plamienia i depresje, ale wszystko szybko przeszlo i potem bylo si;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj leciuteńko pobolewały mnie piersi :) Chyba wszystko jest OK :) Dzisiaj już po bólu :) Pewnie ból będzie nawracał,ale może to dobry znak,że coś tam mi się powiększy wreszcie ;) Co do tego \'czekania\' na bezpieczne współżycie,to nie będę przesadzała i czekała calutki miesiąc... Mój gin powiedział,żebym dla spokoju uważała pierwszy tydzień. Poza tym kurczę...Powinni coś o tym napisać na ulotce...czytam czytam i nic :P Zakręcone to wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi mój gin powiedział,że to bardzo dobrze wpłynie na moje bóle...bo je może nawet zredukować do zera :D Ja też,podobnie jak poprzedniczka, mam straszne \'te\' dni...pierwsze dwa dni...to jakieś totalne nieporozumienie :D Kiedy brałam Logest,przy krwawieniu nie odczuwałam Żadnego !! bólu,więc mam też nadzieję,że tak samo będzie w przypadku Microgynonu :D Jestem po siódmej pigułce-jest jak najbardziej w porządku :D Piersi troszeczkę pobolewają i są jakby pełniejsze... Ten fakt bardzo mi odpowiada :D hehe oby tak dalej :D Pozdrawiam :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beybeee
ja biore juz 2 lata i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noma4
Od 4 dni przyjmuje microgynon i wszystko jest ok:) Wszesniej brałam logest,ale poprosiłam lekarza o jakiś tańszy zamiennik(za ostatnią paczkę logestu zapłaciłam 37zł!).Jak sobie czytałam wasze wypowiedzi,to zmartwiła mnie jedna rzecz.Moja ginekolog wiedziała,że przyjmowałam wczesniej tabletki i nic nie powiedziała o stosowaniu M21 więc 1 tabletkę zjadłam 1 dnia cyklu, a tu czytam,że powinnam dopiero w piątym!Myślicie,że miomo wszystko zadziałają tak jak trzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noma4
Ja też kiedyś wzięłam postinor,ale zupełnie bez żadnych sęsacji i zakłuceń ze strony organizmu.Czy wziąć tabletkę bez badania?Hm..wydaje mi sie,że Ci nie zaszkodzi(chyba że masz problemy z wątrobą) a nawet pomoże uregulować cykl.Oczywiście lepiej by było jakbyś poszła wcześniej do lekarza pobrał krew i srawdził czy wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facecik6996
wcale nie rosna piersi po tabletkach, jakies urojenia chyba macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabaretka_aa
noma 4 dzieki za rade;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata d.
Ja biorę je już 4 rok i skutków ubocznych nie czuję:) Co prawda pupa mi przytyła -ale czy to wina tabletek czy mojego odżywiania się to nie wiem. Ja szczerze polecam - żadnych mdłości, zawrotów głowy czy czegoś podobnego. No i cena bardzo zachęcająca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak się zastanawiam i..
ja biorę 2 lata :) jest ok, żadnych skutków ubocznych :) mam pytanie do dziewczyn, które biorą już dłużej- czy robiłyście przerwę? i po jakim czasie? ja ostatnio, ale tylko 1 miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. ja zaczełam brać M21 od soboty, czyki dziś wezmę 5 tabletkę. Czuje lekki dyskomfort, mdłości i brzuch mam taki nabrzmiały. Ale mam nadzieję że to minie i wszystko sie unormuje po miesiącu. No i że nie przytyje, ale myślę że to indywidualna sprawa każdej z nas i naszego odżywiania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliseeee
Odpowie mi ktos o ten trójpak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz ci piszę
sa trójpaki :) ja w rybniku płacę około 21 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabaretka_aa
jestem po nich starsznie senna.. wiecznie wręcz niewyspana:( mam nadzieje ze to minie:) a jesli wzielam w 5 dniu cyklu to jestem zabezpieczona od 1 tabletki czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chociaż jeden dobry uczynek
biore od roku i spadło mi libido do min , wlasnie z nim rezgynuje tylo skoncze ostatnie opakowanie!nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliseeee
AniaBC w zyciu nie uwierze ze zaszlas w ciaze biorac microgynon!hahaha, marna prowokacja. Chyba ze zapomnialas tab., lub ja zwymiotowalas kiedys-to inne sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliseeee
Ja dzis biore ost. tabletkę , po raz pierwszy w zyciu biore Microgynon21, i na razie czuje sie ok. Mam fajny humor:) No a wczesniej brałam harmonet 3 lata tez było ok, tylko ta cena....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm czytam i czytam, i głęboko sie zastanawiam czy mam zacząć je brać. Lekarz też mi je przepisał ale jeszcze ich nie zażywałam. Czy po tych tabletkach ktoś miał później problemy, żeby zajść w ciążę? I czy można współżyć w czasie tej 7-dniowej przerwy nie martwiąc sie o nic? Boję się skutków ubocznych, tych negatywnych oczywiście:) tj.: łysienie, problemy z zasypianiem, brak ochoty na seks, przyrosł masy na całym ciele, itd . A co do pozytywnych np. wieksze piersi, to bym sie cieszyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysia79
witajcie moje drogie ja biore microgynon już 3 lata i żadnych skutków ubocznych nie miałam mdłości czy zawroty głowy,ale moje libido spadło do 0, nie mam pojecia czy to wina tych pigółek czy z powodu urodzenia dziecka, nie wiem może macie ten sam problem? od jutra robie zmiane biore pierwszą pigółke cilestu i nie macie pojęcia jak sie boje że bede miec mdłości i.t.p.Co o ty sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×