Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

miesiaczka przez miesiac w kolejnym brak

Polecane posty

Gość gość

Witam. polowe lipca i prawie caly sierpien mialam miesiaczke, chociaz normalnie powinnam dostac ja 10 sierpnia, okolo 24 kochalam sie z chlopakiem. Adekwatnie 7 wrzesnia powinnam dostac okres, a do dzis go brak... wariuje. Dodam ze bralam tabletki antykoncepcyjne przez caly czas, dopiero po pierwszym tygodniu wrzesnia (bralam je tydzien bo tak wypadlo) przestalam ze wzgledu na problemy zoladkowe...od tamtej pory czyli od polowy sierpnia nie mam miesiaczki, mimo tego piersi i sutki bolaly mnie jak na okres, mialam wszystkie objawy, czasami z rana pobolewa mnie podbrzusze, co sie dzieje :(???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bralas lekow tak jak powinnas, przesunelas owulacje i zaszlas w ciaze. co tu wiecej do tlumaczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uprawialismy seks raz i na dodatek moj chlopak nie skonczyl, wiec jak moze to zaskutkowac ciaza? dodam ze od miesiaca mam bardzo ale to bardzo duzo stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co z tego, ze nie skonczyl? preejakulat nic ci nie mowi? to, ze sa sladowe ilosci plemnikow to nie znaczy, ze zajsc nie mozna. przeciez i tak wygrywa jeden plemnik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli co wg Ciebie na 100 procent ciaza i nie ma innej mozliwosci tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak. gdybys nie byla w ciazy dostalabys po odstawieniu tabletek krwawienia poodstawiennego, a nie dostalas. wniosek? zarodek sie zagniezdzil i nie ma opcji zluszczenia macicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bralam tabletki przed tydzien, po miesiecznym okresie, skad mialo mi sie nazbierac tyle plynu w tydzien zeby dostac okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym z chlopakiem kochalam sie 2 tygodnie po odstawieniu tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakiego plynu? przeciez endometrium to nie płyn.. to błony.. ktore narastaja bez wzgledu na to czy bierzesz tabletki czy nie. tabsy tylko ci blokuja owulacje, a nie narastanie endometrium..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czego nie rozumiesz? Tabletki anty blokuja owulacje a nie narastanie blon w macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jakim cudem w ciagu 7 dniu mialo mi sie zebrac tyle blony zebym mogla normalnie dostac miesiaczke skoro wczesniej przez miesiac mi sie zluszczala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno, wez zrób test, a nie pytasz tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes trollem? bo to chyba oczywiste ze przez 7 dni jest w stanie sie nagromadzic tyle by chociaz dostac 3 dniowego okresu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się nie zgodzę z twierdzeniem o endometrium. Na pewno gdy bierzemy tabletki nie narasta go tyle jak w czasie gdy ich nie bierzemy. Powiedz autorko ile dni od stosunku odstawiłaś hormony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja się nie zgodzę z twierdzeniem o endometrium. Na pewno gdy bierzemy tabletki nie narasta go tyle jak w czasie gdy ich nie bierzemy. x wiec wedlug ciebie 3 gienkologow ktorzy mi to mowili są kretynami? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i trafiłaś na kretynów kto wie. Ja wiem po sobie, ze biorąc tabletki endometrium było cieniutkie a gdy nie brałam to było go dużo więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem autorka zaryzykowała, kiedy powinna zadbać o dodatkowe zabezpieczenie i jest ciąża. I ciąże z pigułek to wlasnie najczesciej z takich wpadek - inne leki, zapominanie, biegunka lub wymioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Może i trafiłaś na kretynów kto wie. Ja wiem po sobie, ze biorąc tabletki endometrium było cieniutkie a gdy nie brałam to było go dużo więcej x Raczej na kretynke w internecie w twojej osobie. :) Masz usg w domu, ze bylas w stanie sobie sprawdzic "grubosc" endometrium? :D Nie kompromituj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobiłam test i jest negatywny, seks ostatni raz uprawialam ponad dwa tygodnie temu, co w takim razie? bo widze ze madrosci sie nie potwierdzily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze wyszedl negatywny bo zarodek obumarł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli bylam w ciazy i tak jakby "poronilam"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.05 nie obrażaj mnie! Chodziłam chyba do lekarza skoro brałam hormony? Ciężko się domyślić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ja myślę, że to nie ciąża a zaburzenia jakieś, skoro miałaś tak długo miesiączkę. Dlaczego nie idziesz do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ide wlasnie jutro, test zrobilam wiec ciaza odpada..wydaje mi sie ze to stres, niestety prowadze wlasna dzialanosc i juz mam choroby nerwicowe moze to byc przyczyna tych problemow hormonalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 17.05 nie obrażaj mnie! Chodziłam chyba do lekarza skoro brałam hormony? Ciężko się domyślić? x ohoho, prawda zabolała? Po innych mądrzejszych od siebie mozesz jechac a jak ktos tobie prawde powie to wielkie oburzenie? p*****l sie hipokrytko. p*****l sie z tym twoim skretyniałym dochturkiem, ktory nie potrafil ci nawet lekow dobrac. ciensze endo jest skutkiem ubocznym złych lekow. widac nie ginekolog ci potrzebny a psychiatra i porzadne psychotropy :) kogo jak kogo, ale własnego faceta obrazac ci nie dam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×