Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Załamana19

Miesiączki

Polecane posty

Gość Załamana19

Dziewczyny ratujcie,juz 2 dzień siedze w domu z powodu okresu :(. Nie moge sie ruszyc bo sie zaraz ze mnie wylewa. Bylam u lekarza w wieku 17 lat,powiedzial ze taka juz moja natura i zapisal tylko jakis silny srodek na bol. Nie moge wstac,cała posciel mam upackaną :-o. Moze znacie jakies sposoby na zmniejszenie okresow błagam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila24
kup w aptece hemorigen,bezpieczne tabletki ziolowe i bierz je od 1 szego dnia okresu bo dzialaja dopiero po uplywie 12 godzin,dawkuj wg zalecen na opakowaniu,zmniejszą ci obfitosc conajmniej o polowe,kosztuja niewiele ok 7 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana19
ale to nie szkodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila24
na pewno nie,to ziolowe tabletki herbapolu,w ogole nieszkodliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trafiłaś na konowała
a nie lekarza. Idź do jakiegoś dobrego ginekologa po pomoc bo anemi się nabawisz. W prywatnym gabinecie na pewno ci pomogą. Ja osobiście byłam tylko raz w przychodni i mam dość na zawsze. Popytaj mamę albo koleżanek czy znają dobrego gina i koniecznie tam idź. Pozdrawiam." Naturę" da się poprawić, tylko trzeba trafić na lekarza z prawdziwego zdarzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trafiłaś na konowała
wszystko, to znaczy co zrobił? Badał ci hormony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana19
mysłał bałwan że byłam w ciąży i po usunięciu mam takie krwawienia. mialam wtedy 17 lat :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana19
ale to podobno najlepszy ginekolog w miescie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trafiłaś na konowała
ginekolog myślał, że byłaś w ciąży???? Przecież podczas badania by to zauważył przecież. Jeszcze raz mówię, że to konował jakiś. Poszukaj jakiegoś dobrego ginekologa - endokrynologa. Co prawda parę zł trzeba będzie zapłacić, ale na pewno zaradzi twojemu problemowi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co jej ginekolog ,zeby faszerowal tabletkami anty ? Hemorigen zupelnie wystarczy i jest bezpieczny,czasem to uroda kobiet,ja tak mam od poczatku i ratuje mnie wlasnie Hemorigen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ci powiem że
tak , mam bardzo obfite , na tyle ze nie moge nosic tamponow tylko musze grubaśne podpachy miec, i zmieniac co godzine . Trzeci dzien jeszcze jako tako ,ale drugi to wodospad Niagara i dotego czasami skrzepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w ogole nie moglam wychodzic z domu,wszystko zalane,dopiero hemorigen mi pomogl,kiedys gin dal mi tabsy anty ale mialam wymioty wiec zrezygnowalam i kolezanka polecila mi hemorigen,pomaga ,czuje sie dobrze a obfitosc spadla o jakies 60 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ci powiem że
fakt ze po pigułkach troche sie zmniejsza,ale nie bralabym tlyko po to zeby zmniejszyc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trafiłaś na konowała
no tak - najlepiej leczyć się na własną rękę... Nie znaleźć przyczyny, tylko brać co Goździkowa poleciła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana19
ja nie wychodze juz 2 dzien,jak pisałam wczesniej. wszystko zalane,a podpaski to mam najwieksze always night :_o jak w pampersie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u przepraszam ale moj ginekolog wie ze biore hemorigen,powiedzial ze to ziolowy specyfik i jesli pomaga to jak najbardziej mam brac,bo przy tym nie uszkodze watroby i zoladka,wiec jednak ta gozdzikowa taka zla nie jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ci powiem że
musze wypróbowac ten hemorigen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana19
Kupię,wiedzialam ze na Kafe ktos mi pomoze,zawsze tu pomogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×