Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pięknulka

Mija już 45 dzień cyklu a okresu wciąż nie ma - buu

Polecane posty

Gość Pięknulka

Mam 25 lat, zawsze miesiączkowałam regularnie co 28-29 dni. Niestety w tym cyklu mija już 45 dzień a okresu wciąż nie ma :-( Zrobiłam nawet test ciążowy - wyszedł ujemny. Zaczynam się poważnie martwić. Do ginekologa zapisałam sie dopiero na poniedziałek, gdyż nie było wcześniejszych wolnych terminów. Do tego czasu chyba zwariuje. Straszenie się boję, ze to może być coś poważnego ;-( Czy może któraś z Was miał podobna sytuację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka23
a nie prezbylas jakijs choroby albo moze jakiegos wilkiego stresu nie miałas??zrob moze jeszce jedent jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może masz PCO
a nie stresowałaś sie w tym miesiącu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pięknulka
Nie, własnie że nie stresowałam się, nie podróżowałam. Toteż dlatego tak bardzo się martwię ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdarza sie :> nie panikuj! zwal na pogode, ze jest brzydka! w poniedzialek sie wszystkiego dowiesz. pewnie twoj organizm poprostu zrobil sobie wolne;) bo powodow (wcale nie swiadczacych o chorobie) moze byc cala masa 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radzilabym zrobic jeszcze jeden test u mojej siostry trzy nie wykryly nic za czwartym razem dwie grube krechy robila je w przeciagu dwoch tygodni nie chce straszyc ano prorokowac ale jej pani ginekologog powiedziala nawet ze cytuje:\"tak to sie czasem zdarza\"jezeli to 45 dzien cyklu nawet nie musisz czekac do rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam tak samo
i zrobiłam nawet 5 testów- wszystkie ujemne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wszystkich martwiacych sie . Moj ostatni cykl trwal 68 dni!!!! Wczoraj dostalam okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwkowa oliwka
A mój jeden cykl trwał aż 70 dni- pierwszy raz tak miałam- okazało się że to zaburzenia hormonalne- ze stresu skoczyła prolaktyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta ktorej .........
tak miałam podbna sytuacje,okres miałam ok 1 listopada..kolejny ok 1 lutego..pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam inny problem
W okres dojrzewania weszłam dość późno i pierwszy okres dostałam niecały rok temu. Do dzisiaj ani śladu po drugim. Co może ze mną być nie tak? Martwię się poważnie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwus25
Ja tez juz sie denerwuje...powinnam dostac okres jakies 10 dni temu a wciaz go nie ma :( Zastanawiam sie nad zrobieniem testuciazowego i chyba w poniedzialek zrobie. Coprawda mam problemy z prolaktyna...ale okresy mam zwykle regularnie (no moze drobne przesuniecia ;) ) ah ten okres..ile sie czlowiek przez niego nastresuje ;) A moze to tak na wiosne...przesilenie wiosenne albo cus...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwus25
do poprzedniczki...rok temu mialas okres i do tej pory nie poszlas do ginekologa? mysle ze powinnas sie wybrac...koniecznie...nawet gdyby to nie bylo nic powaznego...to lepiej to sprawdzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczóleczka
wiesz co ja tez mam regularne co 28-30 dni a najdłuższa przerwa trwała 31 dni a dzisiaj jest 34 dzien a ja nic nie mam , kupiłam test jutro rao robię chociaż mam nadzieje,że to nie mozliwe bo cycki mam powiększone bardzo jak zwylke przed okresem i brzuch mnie boli od kilku dnia ale okresu jak nie było tak nie ma...i tez sie troszke obawiam. A czy Ty masz jakieś powody do niepokoju typu gumka Wam pękła albo bez wogóle sie kochaliście alebo no nie wiem co...????? Bo ja to chyba jestem jakas głupia bo my zawsze w gumce nigdy nie pękła ani nigdy bez zabezpieczenia a ja sie boję ale to jest sliniejsze ode mnie...zrzucam to na stres bo w marcu miałam pierwszy raz w życiu poprawkę egz i stres mnie zżerał!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ppozdrawiam tzrymam kciuki!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwus25
yyy..no niby podstawy do niepokoju mam z jednej strony bo bylo kilka pchniec bez gumeczki ale z drugiej przy podwyzszonym poziomie prolaktyny to raczej nie latwo zajsc w ciaze....no ale mozlwiosc jednak jest. Ja test pewnie zrobie w poniedzialek. A tobie jutro zycze powodzenia:) jednak zwalam wine na wiosne:) ktora idzie idzie i przyjsc nie moze (zupelnie jak nasze okresy:)))) tom sie uhahała...z mojej obserwacji wynika ze jakos w tym okresie wielu babkom sie spoznia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszcóleczka
zrobiłam rano ten test i wynik był negatywny jedna kreska oznaczająca,że nie jestem w ciąży...a okresu jak nie było tak nie ma tylko brzuch lekko pobolewa i tarmoszę cycki czy coś z nich leci bo podobno jak sie jest w ciąży to z piersi leci jakiś płyn wiesz spróbuj? Ja jak nie dostane za jakieś dwa dni to zrobię kolejny test bo jak sie tutaj naczytałam o tych testach to nie wiem sama co mam myśleć o tym teście ale była tylko jedna czerwona kreska...masz racje to przez ta wiosnę napewno mojej koleżnace sie opóźnił 9 dni a jeszcze innej 14:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pójde do ginaaa
mam 14 lat już ponad 2 lata temu miałam 1 miesiączke. Ostatnią miałam 24.05.2011r a teraz jest 7.07.2011 już 45 dzień nie mam misiaczki i nie mam bólu brzucha a nigdy w życiu nie pójde do gina bo strasznie sie boje ale czy powinnam sie martwić czy nie? prosze o rade bo zwarjuje ze zmartwień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaasia22
dzisiaj mija 43 dzien cyklu i okresu jak nie było tak nie ma, robiłam 2 testy wyszły negatywne nawet nie mam objawów takich jak zawsze przed okresem miałam tj bół brzucha bół piersi itd. niewiem co sie dzieje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgosia 32
Witam.Mam problem mam 45 dzień cyklu a okresu brak .Robiłam dwa testy i wyszły negatywne.miesiąc temu w okresie spodziewanej miesiaczki miałam trzy dni plamienia tak jak po okresie ale bardzo słabe i bardzo bolały mnie piersi a sutki nie mogłam nawet dotknąć .stresu żadnego nie miałam.teraz też sie nie stresuje bo staramy sie z mężem o dziecko .w ciągu dnia bardzo mi sie chce spać i mam ochotę na słodycze.czy oba testy mogą sie mylić ?czy mogę być w ciąży .dodam że trochę bolą mnie piersi.co robić.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile lat łykałaś hormony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lykalam żadnych hormonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roka0209
Hejo. Powiem tak... to ze okresu nie ma nie znaczy ze sie jest w ciazy. Mozesz miec cos z ukladem moczowym lub torbiela albo jeszcze inne.. Na torbiela ma sie objawy jak na ciaze mdlosci wzdecia zaparcia bol podbrzusza lub jajnika, tak samo z ukladem moczowym jest to samo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo. To ze nie masz okresu nie znaczy ze to ciaza, rowniez moze to byc torbiel lub cos z ukladem moczowym jak i z hormonami.. Udaj sie lepiej do ginekologa bo na te choroby sie ma tak samo objawy jak na ciaze, przechodzilam torbiela i mialam mdlosci wzdecia bol podbrzusza jajnika i brak miesiaczki.. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulaaa20
Witam. Juz 43 dzien nie mam miesiaczki. Zrobilam 3 testy. Ostatni na poczatku tyg. wyszly negatywnie. Boli wielkich nie mam, troche czasem boli mnie brzuch. Temp. rano mam powyzej 37 stopni. Jutro ide do gin. Az sie boje co mi powie. Mdlosci nie mam, nudnosci tez nie. Chociaz wczesniej sie klade i zaczelam rano wstawac. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. @ spóźniał mi się ponad 2 tyg., robiłam test ciążowy, ale wyszedł negatywny. W 50 dzień cyklu miałam wizytę u ginekologa, który stwierdził, że "nieraz tak bywa" i na wywołanie @ zapisał mi Duphaston - dwa razy dziennie po jednej tabletce. Czy jeśli nie wezmę hormonów to @ sam nie przyjdzie ? Wolałabym nie zażywać hormonów, bo to zawsze ingerencja i boję się rozregulowania... Proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja okresu nie mam juz od 44 dni. Test ciążowy zrobiłam wyszedł negatywny. Czasami mi sie wydaje ze dostane okresu bo czuje jak mnie jajnik boli ale jednak nie dostaje i dalej czekam. I nie wiem co mam zrobic. Wizytę mam dopiero w połowie stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam a jak u mnie bo dziś mija 50 dzień od ostatniego okresu 8.11 popierAli mi krew i powiedzieli ze nie widzą krwi czy coś w tym stylu a 10.11 zrobiłam test i negatywny:( ale do dziś żadnego okresu.Co w takim razie to może znaczyć? Czy pobrana krew i wynik mogą się mylic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie wlasnie minęło 44 dni od kiedy miałam ostatni okres. W ciąży nie jestem. Czasami boli mnie podbrzusze tak jakbym miała zaraz miec miesiączkę, ale niestety nic nie ma. Słyszałam ze okres moze sie spóźniać lub w ogole nie pojawić z powodu torbieli. Ostatnio pisałam probne matury i trochę sie stresowałam. Czy przez to moze mi sie spóźnić miesiączka? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rookie
Ja słyszałam ze miesiączka moze sie spóźnić z obawy zajścia w ciąże albo z obaw przed spóźniających sie okresem XD o ironio..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×