Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KASKAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

mikrogynon 21 A TYCIE!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość KASKAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

no wlasnie ostatnio zauwazylam ze sporo przytylam, zle sie z tym czuje psychicznie gdyz zawsze moja waga nie przekraczala 60 przy wzroscie 182!a teraz to chyba ze 3 kg do przodu!od3mies biore te tabletki wydaje mi sie ze od nich tak przytylam.......jem sporo i wciaz jestem glodna!ale kiedystak samo jadlam i nic!no i coraz czesciej miewam zaparcie!jak to jest z wami dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hormon
Srodki antykoncepcyjne zawieraja hormony. A hormony powoduja rowniez zatrzymywanie wody w organizmie, stad sie bierze tycie. Oczywisicie nie u wszystkich tak jest, dlatego jedne kobiety tyja a inne nie. Czesto pomaga zmiana tabletek na inne. Innym rozwiazaniem jest branie ziolowych tabletek wspomagajacych wydalanie wody z organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam microgynon 2,5 roku i w ciągu pierwszych 3 miesiecy tez prztyłam 3 kilo ale potem sie wszystko unormowało. A poza tym, spójż sobie na temat \"do dziewczyn, ktore brały microgynon 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaaaaaaaaaaaaaaaa
dzieki dziewczyny!zobaczymy.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taytaytya
strasznie tyłam na mycrogynonie,6kg w miesiac.poszłam do lekarza przepisał mi newonnete ,bo mycrogynon mił za duzo chormonów i dlatego tyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podibnie jak kikker przez pierwsze 3 mies. trochę utyłam ale potem wsystko było OK, a nawet lepiej. Tylko, że zaczęły się problemy z ciśnieniem krwi i to powazne.(nie paliłam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podibnie jak kikker przez pierwsze 3 mies. trochę utyłam ale potem wsystko było OK, a nawet lepiej. Tylko, że zaczęły się problemy z ciśnieniem krwi i to powazne.(nie paliłam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×