Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nika0002

mogę być w ciąży?

Polecane posty

Cześć,od czego tu zacząć... Wiec około 2 miesięcy temu zaczęły się moje problemy, mam tutaj na myśli okropne bóle piersi a później brzucha. Bóle piersi były spowodowane cystą czyli torbielem , lecz w tym samym czasie mnie pobolewał brzuch raz z prawej strony w szczególnym miejscu a a raz z lewej później zaczęło boleć mnie podbrzusze, ten ból był kujący raz prawy jajnik a raz lewy ,lecz bolało i boli mnie nadal całe podbrzusze. miesiąc temu kiedy to dopiero się zaczynało dostałam okresu tylko ,że był bardzo skąpy później za namową mojej koleżanki zrobiłam test ciążowy (bo mówiła że jej znajoma miała okres a i tak była w ciąży) wyszedł negatywny drugi zrobiłam tydzień później również wyszedł negatywny. Za to ta miesiączka którą miałam około dwóch tygodni temu była bardzo ale to bardzo mocna i również tak samo bolała zazwyczaj mój okres trwa 4 dni ten trwał dwa dni dłużej a w pierwszy dzień okresu nie mogłam chodzić nawet podnieść się z łóżka i pójść na siłownie..a okres nigdy nie sprawiał mi w tym przeszkód, bóle podbrzusza były nie do zniesienia nawet tabletki nie działały ani ciepły termos, bałam się nawet w kolejne dni używać tamponów. Ból nie przechodził i do tego zamiast samej krwi również leciała mi stamtąd ''woda'' i skrzepy ale one leciały tylko wtedy gdy siadłam na ubikacji i były ledwo co widoczne albo takie...nawet nie wyglądające jak skrzypy tylko długie nie wiadomo co. Bóle w podbrzuszu nie ustąpiły i mam je nadal 2 tygodnie po okresie są do wytrzymania ale nadal, boli mnie również kręgosłup na dole....zrobiłam znów test ale znów wyszedł negatywny ....mam również od miesiąca ledwo co widoczną ''linie ciążową'' do pępka. Mówiłam swojej lekarce podczas wizyty również o bóle brzucha ale pomacała i nic z tym nie zrobiła tylko zajęła się górą... nie wiem za bardzo co mam robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Dla pewności zrób test ciążowy z krwi, ale wydaje mi się nieprawdopodobne, byś była w ciąży.21 dni po zapłodnieniu testy z moczu w 99,9% wychodzą prawidłowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Profesjonalistka nie jestem, ale objawy przypominaja ciaze, tylko jesli lekarz nie wyczul nic w badaniu to jest to raczej znikoma szansa, mozesz jeszcze udac sie do ginekologa on powinien juz na 100% cie utwierdzic w tym. Do tego mozesz mu opowiedziec o dolegliwosciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×