Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość keraaa

mój chłopak jest bezpłodny

Polecane posty

Gość keraaa

Mam 22 lata , mój chłopak 25, myslimy o sobie powaznie, planujemy wspólne życie . Niestety chłopak ostatnio był na badaniach i okazało się że jest bezpłodny. Trochę się załamałam, bo myślałam o dziecku w niedalekiej przyszłosci i boję się , że moje marzenia się nie spełnią, ale kocham go i na pewno z nim będę bez względu na to wszystko. Ale mam pytanie co byście zrobili jak by się okazało, że wasz partner nie może mieć dzieci? Potrafilibyście z tym pogodzić? i jeszcze czy są jakieś metody leczenia męskiej niepłodności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tez mowil mi ze jest bezplodny po jakims czasie jak go poznalam, bo robil niby jakies badania i ze tak wyszlo... ale kochalam go i chcialam z nim byc , myslalam o tym ciagle, bo chcialam miec dzieci - i wkoncu okazalo sie ze bedziemy mieli dziecko po 4 latach , a teraz jestem drugi raz w ciazy i bedziemy mieli drugiego dzidziusia- a nie leczyl sie, ani nic nie robil w tym kieruknku ... pamietam tylko ze zazywal jakies tabletki z zeń-szeniem tylko to byly jakies zagraniczne, dobre i zaraz potem okazalo sie ze jestem w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nas to nie interesuje
podaj wyniki swojego chłopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam zupełnie na odwrót
Z jakiego powodu Twój chłopak robił badanie nasienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akurat ja
jeden wynik badania nasienia nic nie znaczy, jakosc nasienia ulega wahaniom...czasem siega dna ot tak po prostu jesli przystąpil do badania z uwzglednieniem wymagan tj czas abstynencji seksualnej 2-7 dni,nie przezywal w ostatnim czasie stresow, byl wypoczety przed badaniem, nie przyjmowal lekow p/bolowych p/goraczkowych, antybiotykow przez okres ok 3 miesiecy wstecz nie pil alkoholu 2 dni wstecz, to i tak powinien powtorzyc badanie w ciagu 7-21 dni, wynik moze byc calkiem rozny i to jest norma natomiast jesli sie powtorzy to faktycznie moze byc cos na rzeczy... trzeba skontrolowac hormony, psa moze zlecic badania genetyczne... ale moze ma tylko zapalenie pecherzykow nasiennych, nie przekreslaj jego plodnosci,fajnie gdybys podala jego wyniki Ja zajmuje sie analiza nasienia zawodowo, wiec moge pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem szczupłym brunetem. Mam 33 lata, 185 cm wzrostu, czarne gęste włosy, oczy brązowe, wyższe wykształcenie techniczne - dwa fakultety. Mam dość szerokie zainteresowania się m.in. lotnictwo, sztuka..itd Jestem w związku. Bez nałogów. Jestem zdrowy i niedawno przeszedłem większość badań: morfologia i jakość nasienia. Wszystkie wyniki są dobre. Grupa krwi B RhD + Nie oczekuje, żadnej gratyfikacji. Nie oczekuję kontaktu z dzieckiem. Preferuje tzw. "metodę naturalną" Zainteresowaną panią lub parę z Krakowa lub okolic proszę o kontakt poprzez prywatną wiadomość (PW) lub e-mail: korser@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×