Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

moj facet mnie zalał

Polecane posty

Gość gość

Cześć. Ostatni okres miałam 23.09-27.09 , mój okres zazwyczaj trwa 5 dni co 28 dni. Dnia 23.09 czyli w 1wszy dzien okresu zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne Belara. 27 i 28 września czyli w sumie już po okresie kochałam się z moim facetem i po prostu kończył we mnie. Na drugi dzien po stosunku pojawiła się plamka jakby krwi na majtkach i była tylko ona jedna. Oraz dodam że dzisiaj bolało mnie przez pół godziny strasznie podbrzusze. Czy to może się dziać przez złe dobranie leku antykoncepcyjnego czy przez to ze mogło dojść do zapłodnienia i stad ta plamka krwi ? Dodam że mam 19 lat. Proszę o wyrozumiałość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popytaj babcię zamim otworzysz dziurę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowalas się na tabletki i nie wiesz od kiedy zaczynają działać? To masz problem i przestań brać się za sprawy dorosłych. Rozbrajaja mnie takie 'problemy'..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahah dziecko drogie..jezeli wzięłaś tabletkę w pierwszy dzień cyklu czy w pierwszy dzień okresu to zaczyna ona od razu działać i w ciążę nie zajdziesz. A objawy zapłodnienia mogą byc najwcześniej 3-4tygodnie po stosunku a to i tak Malo prawdopodobne. Poczytaj o zaplodenieniu ciąży i antykoncepcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poproś babcię aby ci towarzyszyła przy du/pczeniu.Ty bedziesz p******a,a ona przeczyta ci co z tego wyniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zaczynaj brać tabletek jeśli nie wiesz jak działają...tez mam 19 lat, kropelka krwi to coś oczywistego, ginekolog powinien Cię o tym poinformować, w pierwszych 3 miesiącach brania to normalne, a w ciąży nie jesteś jeśli wzięłas tabletkę pierwszego dnia, działa od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×