Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość abc1234

moja ciąża mój problem

Polecane posty

Gość abc1234

zdradziła mojego M. I jestem w ciąży.nie jestem pewna z kim. nie znam długości swoich cykli. ostatni okres miałam 6maja. 23 maja odbył się stosunek z moim M. z finałem w pochwie. tego samego dnia odbylam stosunek przerywany z innym mężczyzna. 24 maja to samo. 25 maja rano też. Po tym wszystkim wieczorem tego samego dnia jeszcze raz z moim M. i finał w pochwie. teraz jestem w ciąży. mam nadzieję że z moim M. wiem ze popełniłam ogromny błąd. dodam ze stosowałam stosunek przerywany przez wiele lat i nigdy w ciążę nie zaszłam. jak myślicie? chyba większa szansa jest że to dziecko mojego M. bo kończył we mnie.. nie oceniajcie mnie bo powodów nie znacie. proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro twój M spuszczał się w tobie, to oczywiste że to jego dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
większa szansa to oczywiście, bezwzględnie większa, ale los bywa złośliwy, szczególnie jak komuś należy się kop od życia za głupie decyzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie myśl w ten sposób. Skoro M spuszczał się w tobie, to musi być jego dziecko. Ten drugi facet nie mógł cię zapłodnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc1234
dzięki za pomoc! tak potrzebowałam tej pomocy. mam ogromne wyrzuty sumienia. mój błąd wiele mi uświadomił! naprawdę teraz wiem kto się dla mnie liczy. zastanawiam się czy powiedzieć prawdę o zdradzie... Ale tym go zranie.. czy zostawić jak jest. I mieć nadzieję że to na pewno jego dziecko z którego się cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc1234
wyrazi ktoś jeszcze swoje zdanie? tak mnie to dręczy. jednak wcześniejsze komentarze pocieszające! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc1234
bardzo proszę aby jeszcze ktoś się wypowiedział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej to jego dziecko, ale 100% pewności nie ma niestety. To, że z jednym facetem nie wpadłaś na przerywanym to nie daje gwarancji że z innym tak się nie mogło stać. Ile razy spałaś z tym drugim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to straszne, szmata nie wie z kim ma bekarta O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc1234
kilka razy... wiem, że za każdym razem zdążył. wcześniej się z nim spotykałam... wiele miesięcy i ten przerywany zawsze skutkował. Bez obaw mu ufałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc1234
a ,,bekarta,, ! będziesz miała jak sobie urodzisz!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
glupio zrobilas ze z kochankiem nie stosowalas zabezpieczenia ,teraz nie wiadomo na sto procent kto jest ojcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc1234
tak wiem, błąd mojego życia. Pewnie wszytko zależy od tego kiedy miałam owulacje... I dzień najbardziej płodny. jednak podobno plemniki żyją w ciele kobiety nawet do kilku dni. pierwsze kochałam się z moim M. i był wytrysk we mnie. pamiętam że jeszcze sobie chwilkę leżałam i pozostałości wypłyneły że mnie dopiero po kilku minutach.Czyli plemniki już były we mnie i sobie czekały... tak sobie tłumacze... A później z drugim mężczyzna tylko przerywany czyli staraliśmy się aby nic się nie dostało. następnego dnia też tylko przerywany i kolejnego dnia rano. A wieczorem z moim M. I znów wszytko we mnie zostało... sama już nie wiem. ten okropny błąd... wiem że nikt nie da mi 100% pewności ale to jest chyba ponad 90% że dziecko jest M. Dodam, że ten drugi zawsze stosuje przerywany.. od zawsze i dziecka żadnego nie ma. Mówił nawet, że podejrzewa u siebie bezpłodność.. tylko tak sobie myśli.. od dawna mi to mówił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dziedzko sie urodzi to zrob test dna z kochankiem zobaczysz jaki wynik , chyba ze nie chcesz wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ściema,prowo jak nic:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc1234
wolę wiedzieć. ale czekanie mnie zadręczy... I nie martwię się tu o siebie tylko o to dziecko. naprawdę kończy mnie to psychicznie.. ja sobie zasłużyłam ale dziecko nie! i nie jest to prowokacja. trudna sytuacja i niestety prawdziwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo jak nic!Jak można tak się rąbać z jednego drągala na drugiego wskakiwać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty kpisz czy o drogę pytasz? Cały czas robisz z faceta rogacza a równocześnie starasz się z nim o dziecko? Co to ma być?? Telenowela jakaś czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O zdradzie absolutnie nic nie mów. To pomoże tylko Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błędem można by nazwać jednorazowy seks z innym a nie to co ty robisz. to musi być prowo, bo nie wierzę, że ktoś takie coś odwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc1234
wracając do pytania... nigdy nie zaszłam przez przerywany. to musi być dziecko M. no chyba że ta sperma wyparowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kpi,kpi albo naoglądała się seriali:-) dla mnie też to marnie wygląda,no albo naprawdę jest tak potrzebująca,że na dwa baty jedzie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ty madra jestes dziewczyno. dlaczego nie zabezpieczalas sie z tym i z tym? planowalas dziecko czy co? wspolczuje dziecku, bo pewnie jak tobie strup od d**y odpadnie znow bedziesz robila to samo. jak mozna tak sie szmacic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie, jeden macza a wieczorem drugi macza fjuta w tej samej szparze, kurde, przerąbane. Szkoda obu facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli to prawda,to szkoda mi jej męża:(biedaczek zaciera ślady:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na przerywanym tez mozna zajsc w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tępa dzido. To, że przez X czasu nie zaciążyłaś ze swoim M nie jest dowodem na to, że stosunek przerywany działa. Działa z tobą i twoim M bo byc może nie ma takiego kroplekowego płynu przed wytryskiem, który ma plemniki a ten gość z którym sie bzykałaś MA takie coś. Wiec to nie ma ilość nic do rzeczy. Tak czy inaczej bd musiała zrobic DNA. A kłamstwo prędzej czy później i tak wyjdzie wiec sie nie pogrążaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc1234
ten drugi facet stosuje przerywany Z różnymi kobietami i dziecka jeszcze nie ma! wcześniej się ze mną spotykał i W ciąże nie zaszłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ty przez złośliwość losu z nim akurat zajdziesz. Karma. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
S z m a t a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×