Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Możliwa ciąża

Polecane posty

Gość gość

Witam, na wstępie proszę o szczerość. A więc wczoraj, tj 5.02.2017 r mój chłopak włożył swojego członka do pochwy ale nie miał zabezpieczenia, pchnął może 3,4 raz i członek nawet cały nie był w środku, trwało to nawet nie minutę, gdy kazałam mu przestać bo obawiam się z obserwacji, że mogły to być moje dni plodne (moje cykle są dość nieregularne i w ostanim czasie przyjmowałam antybiotyk). Choć mowię, jestem prawie pewna, że były to dni plodne. A więc nawet nie doszło do wytrysku. W obawie przed ciążą po 14 godzinach zażyłam pabletkę "po". Czy myślicie, że mogę być w ciąży? Tak okropnie się boję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, ciąża nie jest możliwa. Nawet tabletka była niepotrzebna. Ale na przyszłość - lepiej nie praktykujcie seksu przerywanego, to ryzykowne. Chłopak się nie spuścił = nie ma szans zapłodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za słowa otuchy i mam nadzieję, że faktycznie nic się nie stało. Wzięłam tabletkę bo naprawdę się bałam o te plodne dni, to moja pierwsza tabletka po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy miałas już przebita błonę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj mam dziwny ból w podbrzuszu, czytałam na ulotce, że to możliwy efekt uboczny tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę się przyzwyczaić że ludzie zadają wciąż takie idiotyczne pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiotyczne bo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boję się bo straszą w internecie preejakulatem i tym, że zażyta tabletka "po" skuteczna jest tylko przed owulacją, więc naprawdę nie rozumiem nazywania mojego pytania idiotycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro zadajesz takie pytania to nic dziwnego że nie rozumiesz. polecam bravo girl poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może podzielisz się ze mną swoją wiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może najpierw ty dokształc się. Poczytaj co to jest seks co to jest zabezpieczenie kiedy dochodzi do zapłodnienia i jak działa tabletka po. Później możemy porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I z tego co opisujesz na 99% jesteś w ciąży. Tabletka po w czasie dni płodnych zwiększa płodność u kobiet. Gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po co byłaby ta tabletka? W jakim celu by się ją stosowało? Wtedy kiedy ma się dni niepłodne żeby nie zajść w ciążę? Chyba po to wlasnie jest, gdy w czasie dni płodnych dojdzie do takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za 14 dni zrób test ciążowy to się przekonasz po co jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś inny chciałby się wypowiedzieć na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwidoczniej mało się natrudzilas by się czegoś dowiedzieć. Wystrczy przeczytać wcześniejsze tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam sporo zanim dodałam swój post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę nigdy nie życzę Ci takiego stresu, w obojętnie jakiej sytuacji i żeby ktoś zachowywał się wobec Ciebie tak niemiło jak będziesz zakłopotana i będziesz potrzebowała jakieś rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A komu bo nie tylko jedna osoba tu pisze? Po prostu witaj kafeterio. Uroki takie. Pytanie z rodu gimnazjum i odpowiedzi nie lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie odnoszę wrażenie ze Ty i Twój partner macie po 16 lat. Zajść w ciążę mimo wszystko nie jest tak łatwo . Gdyby Twój partner skończył w Tobie to rozumiem strach, ale dwa pchnięcia bez wytrysku. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam lat 20 a mój chłopak 23. Człowiek gdy się stresuje zaczyna czytać, przekopywać internet itp. Znajdzie się taka która lubi uprzykrzać komuś życie, może tylko dlatego, że nudzi się w domu i stres rośnie. Miałam dni płodne, preejakulat może zawierać żywe plemniki zdolne do zapłodnienia, dodatkowo nigdy nie brałam tabletki po. Więc chciałam się tylko upewnić- chyba nie ma w tym nic złego. Naprawdę proszę o zrozumienie, jest to mój pierwszy partner i naprawdę "stawiam pierwsze kroki" jeśli chodzi o współżycie. Nie rozumiem oburzenia, tylko zapytałam bo tak jak mowię, niepotrzebnie naczytałam się różnych wypowiedzi w internecie. Chyba po to wlasnie jest to forum żeby pomagać sobie wzajemnie a nie obarczać wina tego, kto nie zaczął współżycia w wieku gimnazjalnym i jest już w tym doświadczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszy też mnie to, że ktoś pisze, że nie mam o niczym pojęcia i odsyla mnie po bravo girl a sam pisze, że tabletka po zwiększa szansę na ciąże jak weźmie się ją w dni plodne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo sobie jaja z Ciebie dziewczyno robią a Ty sobie na to pozwalasz i coraz większe głupoty wypisujesz. Wysyłają Cię do czytania bravo girl bo gdybys je czytałam wcześniej i później to o takie p*****ly byś nie pytała bo byś po prostu wiedziała co jak z czym kiedy po co jak na co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypisuję coraz większe głupoty? Ciągle piszę to samo, nie dodaję nic nowego. Skoro uważacie, że do niczego nie doszło i nie muszę się martwić to napiszcie to najnormalniej w świecie a nie piszecie jakieś bzdury i zajmujecie się obarczaniem mnie niż tematem. Jeśli coś wam się nie podoba z tego co piszę, to po co to czytacie i dalej komentujcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla poprawienia swojego humoru. A jak Ty się dziewczynko zestresowalas to tylko jest jeden jedyny sposób na rozładowanie emocji ponadto dobry seks. Ps. Pamiętaj o zabezoieczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję, że jak mi ubliżasz dorzucam się do poprawienia twojego humoru, pozdrawiam bardzo, bardzo gorąco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt Ci nie ubliza. Czytaj ze zrozumieniem. To są tylko cenne rady inaczej napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnie czytam ze zrozumieniem i uznałam słowa "dla poprawienia własnego humoru" w sensie danej wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogóle chciałam tylko zapytać Was, może bardziej doświadczonych o wyrażenie swojej opini na temat prawdopodobieństwa ewentualnej ciąży a to co dzieje się teraz na tym forum to jakaś niepotrzebna burza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×