Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Natalia55687

Możliwe ze będę w ciąży?

Polecane posty

Gość Natalia55687

Kochałam się z partnerem w niedziele 11.10 bez zabezpieczenia. Skończył we mnie. Po ok. 1,5 h wzięłam tabletkę dzień po. Dodam że okres powinnam mieć 17.10. Czy jest możliwość ze będę w ciąży? Czy ciąża jest możliwa po wzięciu tabletki? Czy tabletka działa po owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem, że tabletkę "po" traktujesz jak środek antykoncepcyjny?:O No, to gratuluję odpowiedzialności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia55687
Nie. Nie traktuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety. JEst duże prawdopodobieństwo w tym wypadku ciaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz dostałam okres.. Juz nic nie rozumiem.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skutek tabletki po. Zabezpieczaj się teraz bo ta tabletka może rozwalić twój cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli skoro dostałam okres to nie masz szans zebym zaszła w ciąze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2803
Witam mam nadzieję że ktoś mi tu pomoże. Dziś mija 30 dni jak spóźnia mi się okres , test robiłam tydzień temu i wyszedł negatywny więc poszłam do ginekologa i dostałam luteine pod język na wywołanie okresu. Mam zamiar zrobić w tym tygodniu test, czy jest możliwość że jestem w Ciąży? skoro ten pierwszy test wyszedł negatywnie. I kiedy powinny się pojawić jakieś objawy że w tej Ciąży jestem i jakie to mogą być objawy. Z góry dziękuję za odpowiedź :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, jeśli test wyszedł negatywny. może miałaś po prostu cyklu bezowulacyjny, też tak kiedyś miałam. zacznij wyznaczać sobie fazy cyklu, szybciej będziesz mogła wychwycić różne anomalie. najlepsza jest metoda objawowo-termiczna, rewelacyjne są też testery na ślinę. z własnego doświadczenia mogę polecić afrodytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×