Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

boskalatynoska6

mozliwoc zaplodnienia?

Polecane posty

hej chcialabym opisac sytuacje .Piescilam oralnie mezczyzne i mialam sperme w ustach i on mnie potem pocalowal poszlam do toalety by sie umyc a potem on piescil oralnie mnie w miedzy czasie wiem ze wzial mietowke by odswiezyc oddech czy jest w taki sposob mozliwosc zaplodnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dowiedz się dziecko, jak dochodzi do zapłodnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Padam i wstać nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Jeśli to prowokacja, to bardzo marna.Możliwość przeniesienia nasienia (zresztą i tak bardzo niewielka) przy seksie oralnym byłaby tylko w przypadku, gdyby jedna z osób przeniosła w ustach spermę w okolice pochwy partnerki.A już na pewno nie da się zajść w ciążę przez połknięcie czyjegoś nasienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Jeśli to prowokacja, to bardzo marna.Możliwość przeniesienia nasienia (zresztą i tak bardzo niewielka) przy seksie oralnym byłaby tylko w przypadku, gdyby jedna z osób przeniosła w ustach spermę w okolice pochwy partnerki.W bardzo dużej ilości! Celowo! Oprócz tego ph panujące w ustach nie sprzyja plemnikom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21,19 autorce chodzilo ze jej partner mogl miec sperme na ustach i ja przeniesc w okolice pochwy a nie o to ze po polknieciu spermy zajdzie w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Nawet gdyby ustami przeniósł odrobinę spermy w okolice narządów płciowych partnerki, ciąża wydaje się nieprawdopodobna.Jedyne, co mi przychodzi do głowy, to gdyby ktoś doprowadził mężczyznę do wytrysku w ustach, a następnie tę spermę celowo wypluł do pochwy kobiety.Plemniki poza organizmem giną w ciągu kilku minut.Ale jeśli ktoś tak bardzo boi się zapłodnienia tą drogą, niech pamięta o płukaniu ust płynem antybakteryjnym.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Żeby być uczciwą, trzeba byłoby powiedzieć-"ryzyko ciąży w tym przypadku jest skrajnie małe." Ja wiem...jeden na milion? Na miliard? Różne rzeczy zdarzają się na świecie (np.całkiem sporo ludzi zachodzi w ciążę bez stosunku tylko w czasie pieszczot)-ale o TAKIM przypadku, jaki opisujesz, nigdy nigdzie nie czytałam.Jak mówiłam, ktoś musiałby Ci celowo wypluć spermę do pochwy.I w dodatku musiałyby to oczywiście być Twoje najbardziej płodne dni.A i wtedy nie byłoby wcale pewności ciąży.Był tu niedawno post dziewczyny, która po stosunku "zbierała"spermę partnera i próbowała zapłodnić się nią sama, ręką czy też skrzykawką.Podobno bez powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
zypadku jest skrajnie małe." Ja wiem...jeden na milion? Na miliard? Różne rzeczy zdarzają się na świecie (np.całkiem sporo ludzi zachodzi w ciążę bez stosunku tylko w czasie pieszczot)-ale o TAKIM przypadku, jaki opisujesz, nigdy nigdzie nie czytałam.Jak mówiłam, ktoś musiałby Ci celowo wypluć spermę do pochwy.I w dodatku musiałyby to oczywiście być Twoje najbardziej płodne dni.A i wtedy nie byłoby wcale pewności ciąży.Był tu niedawno post dziewczyny, która po stosunku "zbierała"spermę partnera i próbowała zapłodnić się nią sama, ręką czy też strzykawką.Podobno bez powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli… - obawiasz się, że jesteś w ciąży, - nie planowałaś ciąży, a stało się… … i przeżywasz w związku z tym trudności, którymi nie masz się z kim podzielić skontaktuj się z nami. Jesteśmy dla Ciebie codziennie od 18.00 do 23.00. Telefon - Chat – Email ZAUFANIA tel.: 586 915 915 email: kontakt@netporadnia.pl chat: http://www.netporadnia.pl/ Porady w Netporadni są bezpłatne. Gwarantujemy pełną dyskrecję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie zauroczylo to, ze wzial do ust miętowkę , by odświeżyć oddech. takich mężczyzn coraz mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×