Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Można się kochać bez zabezpieczenia

Polecane posty

Gość gość

Mam cudownego mężczyznę, z którym kocham się od roku i nie zaszłam w ciążę, a robimy to bez zabezpieczenia. Jeżeli mężczyzna uważa, żeby na pewno nie skończyć w Tobie jest to gwarancją, że nie da się zajść w ciążę. W preejakulacie nie ma plemników. Gwarantuje Wam dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wydawanie zwlok  od 15
w pustoslowiu nie ma tresci, sa tylko wymagania gwarantuje wam chlopaki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W preejakulacie są zdolne do zapłodnienia plemniki. Widocznie Twój strzela ślepakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak sobie wmawiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Także teksty pod tytułem 'Czy jestem w ciąży????' są idiotyczne. Nie jest to możliwe. Nie da się zajść w ciążę, jeżeli facet uważa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uprawiam taki seks od 2,5roku , w ciąże nie zaszłam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może ci się wydawać, że jesteś zabawna, ale strzeż się- czekają cię pozwy cywilne, gdy życie zweryfikuje twoje rady:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie wmawiam sobie. Po prostu mój facet jest bardzo ostrożny i mądry. Tylko dzieci zachodzą w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam przypadki, w ktorych tablketka zawiodła, znam przypadki gdzie gumka pękła. Bez zabezpieczenia wpadła moja znajoma , bo jej facet ewidentnie za późno wyszedl ( tak jakby w połowie) ale o takim przypadku , ze wpadka była pomimo idpowiednio wczesnego wyjścia to jedynie znam ze straszenia na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham się też z facetem w ten sposób od dwóch lat. Dla osób, które zastanawiają się czy są w ciąży jest jedna odpowiedź - NIE, NIE JESTEŚ W CIĄŻY. o ile Twój facet wyciągnął penisa wcześniej. Popieram autorkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milusinska21latka
2013-08-17 19:18:49 , 2013-08-17 19:20:38 te posty są moje. Oczywiście licze sie z tym , ze moge zajść w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie posty? tylko jakieś daty widać kobito.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milusinska21latka
Posty ktore zostaly napisane o tychgodzinach sa moje, toz to logiczne chyba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój też nie chce, bo nie czuje w pełni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to moze linka wstaw a nie jakies daty idiotko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, to prawda. Mam dziecko dziewięcioletnie, jak najbardziej chciane i planowane, a do tej pory nie zaszłam w drugą ciążę. Kochamy się w ten sposób z mężem od kiedy się poznaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wyobrazam sobie, ze mialabym zaufac facetowi jezeli nie jestem gotowa na dziecko :O 3 moje kuzynki wpadly bo jedna stosowala te 'metode' autorki i tez przez 2 lata facet tak uwazal... w dwoch pozostalych przypadkach pekly gumki :O x x ale jak kto chce, ja nikogo do tabletek nie namawiam, ale pierrdolenie, ze jedna nie zaszla w ciaze bo jej facet 'uwaza' a druga bo odprawia czary mary z liczeniem dni, spr. temp. i rytualnym tancem w pelnię ksiezyca jest idiotyczne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli masz ogarniętego faceta, to nie ma opcji żeby zajść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi się wydaje, że tylko debile zajdą w ciąże. Jak nie tabletki, to bez nich wystarczy jak mężczyzna dba o to, żeby nie wystrzelić w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też się zgadzam. Nie jestem w ciąży do tej pory. Nie ma w śluzie plemników. Wikipedia mówi, że opinie lekarzy nie są zgodne co do tego czy jest czy nie ma. Ja jednak jestem kobietą, która nie zaszła w ciąże do tej pory, a uprawiam seks od 5 dobrych lat w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie ze sie nie da. Brawa za ten topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wrażenie, że pisze to bardzo świadoma i dojrzała osoba. U mnie seks też bez zabezpieczenia i zupełnie się nie przejmuję 'ciążą', chyba że urojoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez się zgadzam, ale jeżeli to czytają właśnie dzieci, to niech pamiętają, że seks to przyjemność i zabawa, ale Twój chłopak nie może dochodzić w Tobie. Musi na chwilę przed wyciągnąć. Najlepiej nawet na kilka sekund. Oni wiedzą jak to robić, a jak nie, to znaczy, że Twój chłopak jest głupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez się zgadzam, ale jeżeli to czytają właśnie dzieci, to niech pamiętają, że seks to przyjemność i zabawa, ale Twój chłopak nie może dochodzić w Tobie. Musi na chwilę przed wyciągnąć. Najlepiej nawet na kilka sekund. Oni wiedzą jak to robić, a jak nie, to znaczy, że Twój chłopak jest głupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SEKS NIE JEST DLA DZIECI. Chcąc uprawiać seks bez zabezpieczenia trzeba pamietac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak właśnie jest. Też jestem doświadczona w łóżku i nie zdarzyła mi się wpadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Przestańcie zadawać te pytaniaczy jesteście w ciązy, bo juz jest to nudne. To tylko zalezy od chłopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój chłop wyciaga zawsze w pore. MOZNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma gwarancji na tę metodę trochę stresujące bo jakby nie było zawsze może się przydarzyć ciąża chyba że nie jest problemem ciąża to wtedy tak można szaleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×