Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AAbbccc

Najlepszy ginekolog w Toruniu?

Polecane posty

Gość AAbbccc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucjatojainteria.pl
Absolutnie najlepszy i rewelacyjny jest pan paluszkiewicz( paluszynski?) niestey przyjmuje tylko prywatnie i jes bardzo drogi,a le rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kólko wzajemnych zainteresowań
Potwierdzam dr Marchwińską i nadal przyjmuje na Szczytnej prywatnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze ktos
a na pierwsza wizyte kto sie nadaje? kto ma wystarczajaco duzo cierpliwosci i jest delikatny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze ktos
? no wiec? a jeszcze slyszalam o takim lekarzu o nazwisku STankiewicz, przyjmuje w Matopacie, wiecie cos o nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mopsik
Czy ktoś z obecnych zna tego Gbiorczyka???Czy to może ja tylko mam na niego takie uczulenia a może women in fire ma rację wypisując peany pochwalne?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan dr piotr wojtynek
byl niezly jak mieszkalam w toruniu.Mialam tez u niego swoja pierwsza wizyte ktorej cholernie sie balam....a wyszlam z usmiechem na twarzy...wiec polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze ktos
Wojtynek też chyba w Matopacie przyjmuje, prawda? Ja szukam kogoś na pierwszą wizytę, kto nie sprawi, że będę się czuła skrępowana, bez zniecierpliwienia odpowie na wszystkie pytania i będzie delikatny, przy czym nie mam tu preferencji mężczyzna-kobieta. Trochę już zwlekam z pierwszą wizytą, bo trochę lat mam, nigdy się nic nie działo, no ale w końcu trzeba iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka26
Ja proponowałabym właśnie owego dr Gbiorczyka na którego tak złorzeczy Mopsik.Byłam u faceta.Jest miły, słucha co się do niego mówi.Przyjmuje prywatnie na Uniwersyteckiej w piątki.Mogę poszukać nr telefonu jak chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka26
Mopsiku.Nie wiem skąd jest dr Gbiorczyk ale wiem że dyżuruje na Bielenach (to chyba o czymś świadczy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze ktos
dzięki Majka, wystarczy, że znam nazwisko, jak już się zdecyduję na któregoś, to znajdę ;) zależy mi po prostu na wizycie u kogoś sprawdzonego, zawsze to lepiej iść z poolecenia niż wybierać metodą chybił - trafił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKaassiiaa
Ja również byłam dziś u dr Gbiorczyka i jestem zadowolona (zwłaszcza, że przez moją poprzednią lekarkę straciłam 8 m-cy starań o dzidziusia). Pan doktor jest miły i uprzejmy, ale to nie najważniejsze. Najważniejsze, ze słucha i odpowiada na pytania - nawet te najdziwniejsze ;) i nie lekceważy żadnych informacji. Badanie - bardzo szczegółowe. Natomiast o efektach wypowiem się za jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stankiewicz jest najlepszy
spokojny, rzeczowy, dyskretny, taktowny a przede wszystkim KOMPETENTNY. Naprawdę go wam polecam, kobitki. Przyjmuje w Matopacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksander skop
co o nim sądzicie?chodzi ktoras do niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moim lekarzem jst doktor Wojtynek ..................i co prawda odradzał mi pierwsza wizytę mojej córki u niego ale nie posłuchalam i wysłalam tam corkę. Wróciła zachwycona i powiedizala ze bala sie strasznie ale zupelnie nie potrzebnie wypytala go o wszystko a potraktowal ja z wielka życzliwością dodam tylko że córka ma 17 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mloda matka
Ja swojego czasu chodzilam do dr.Gbiorczyka i musze przyznac ze jest mily ale nie jest dobrym lekarzem.Dr.Marchwinska jest chyba najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksander skop
a co ze skopem co o nim sądzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pankracy-ona
bi bi...ok przepraszam.gdy to pisałam chyba mialam jakiś podły nastrój.ja też staram się o dziecko..starałam...teraz zwątpiłam,nie wierze że może się udac. przepraszam jeżeli zadam zbyt intymne pytanie ale jaka była przyczyna że nie mogłas zajść w ciążę? czy przyczyną niepłodności byl czynnik męski czyli twój mąż czy też ty miałaś jakiś problem. prosze odpowiedz..może dzięki tobie odzyskam "wiarę i nadzieję".Pankracy-ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bi bi
nie z moim mezem wszystko ok to ja miałam zaburzenia hormonalne i dlatego nie mogłam zajść w ciaze. Wiecej wiary nie trać nadzieji napewno ci się uda trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka 30
zdarzało się że bywałam u dr. Marchwińskiej i dr Aleksandra Skopa, ale od kiedy leczę się u dr Piotra Wojtynka naprawdę jestem bardzo zadowolona. To jest człowiek lekarz z powołania, widać że lubi swoją pracę, odpowie na wszystkie pytania. Pacjentki mogą dzwonić do niego w każdej chwili na komórkę, jeśli dzieje się coś złego, jeśli nie odbierze to na pewno oddzwoni. Godny polecenia. przyjmuje w Matopacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sujka1
ja chodze do dr Modrzewskiej, jest bardzo kompetentna, doświadczona, sympatyczna, zawsze wie co mowi i slucha co do niej mowię, a przyjmuje za darmo na Świętopełka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtynek , albo Stankiewicz- wg. mnie najlepsi. Ja osobiście w ciązy chodziłam do pani doktor Weiss-prywatnie , ul . Łyskowskiego 26 (wieżowiec)- rewelacyjna babka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adzialenka
hej dziewczyny, a który lekarz jest w stanie przyjąć od razu?? bez długiego czekania i zapisów?? mam pilną sprawę... pewnie tylko prywatnie takie usługi expresowe, ale napiszcie coś o tym... i na jaką sumkę $ trzeba się przygotować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam.................
DR C. Kipigroch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SOoNyA
polecam Kozankiewicza PAWŁA super lekarz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kloska
sprawdzalam i nic a ginekolog chyba zyje nie wiem bo dawno nie bylam ale za miesiac sie wybiore takze ci napisze co u niego pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka-pelka
A wracajac do glownego watku - co sadzicie o pani dr Firczuk-Becel? (przyjmuje w osrodku na Fredry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatta Fiebel-korn
Doktor becel firczuk nie polecam.ja do niej chodziałam.teraz chodze do doktora jacka gbiorczyka i jestem bardzo zadowolona. na ostatniej wizycie chciałao mi się śmiac... facet absurdalnie zimą prawie goli głowę na łysko a latem obrasta jak owieczka.... wprawdzie wygląda fajnie z tymi dłuższymi włosami ale....po okresie głowy wystrzyrzonej po żołniersku chyba mu ciepło w ten upał w tak długich włosach... Ale to pobocza teamtu. Najważniejsze że jest miły i fachowy.Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 2 coreczek
zgadzam sie z opinia ze Jacek Gbiorczyk jest w Toruniu najlepszy; chodzilam do niego od 19 roku zycia potem byl moim lekarzem prowadzacym; jest mily, delikatny i dokladny(nie zaluje usg), nie "wymusza" tez wizyt prywatnych!! nie wprowadza nerwowej atmosfery!!! w dodatku mozna uczeszczac do przychodni na uniwersyteckiej i nie ponosic zwiazanych z wizytami prywatnymi dodatkowych kosztow! zreszta w tym samym gabinecie przyjmuje tez prywatnie! polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kloska
japisalam juz wczesniej ale napisze jeszcze raz ze rzeczywiscie doktor gbiorczyk jest bardzo dobrym lekarzem wprawdzie nie chodzilam do innych ginekologow dr gbiorczyk jest pierwszym ale na dzien dzisiejszy nie zmienilabym go poniewaz juz przeszlam przez pierwsza wizyte i teraz juz sie nie krepuje jak wczesniej a poza tym panuje mila atmosfera lekarz jest dobry wytlumaczy pomoze i to jest najwazniejsze no i na marginesie przystojny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×