Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Shuaun100

Nie mam okresu 2 miesiące czy to ciąża ?

Polecane posty

Gość Shuaun100

Witam.. spóźnia mi sie okres 2 miesiące nie wiem czy to ciąża, ponieważ nie mam żadnych objawów a od współżycia minęło 4 tygodnie. Może byc to spowodowane stresem lub zmiana klimatu i tym ze miałam problemy z wyproznianiwm przez 3 tygodnie .. proszę o odpowiedź poniewaz jestem przerażona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tito1
Tak, to może być ciąża albo klątwa faraona. Jak doszło do współżycia? JAk przebiegało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pszczoła po bzykaniu zapładnia kwiatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy wszyscy z tymi objawami macie?! Brak okresu to najważniejszy objaw ciążowy -rób test!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Niekoniecznie.Nie każdy brak okresu oznacza ciążę.Może też wskazywać na zaburzenia hormonalne lub po prostu zahamowanie owulacji (np.w związku ze stresem, dietą, zwiększonym wysiłkiem).Kiedyś miałam cykl o długości 89 dni i w ciąży nie byłam.Ponieważ jednak od ostatniego współżycia minęły już 4 tygodnie, spokojnie zrób test ciążowy.Będzie w 100% wiarygodny.Jeżeli nie jesteś w ciąży, a miesiączka się nie pojawi także w ciągu tego miesiąca, idź do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój gin taką kobietę chyba by z gabinetu wywalił za drzwi. Kobiety są jednak śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×