Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ToLaLola

Nie mam okresu i się z tego cieszę

Polecane posty

Gość ToLaLola

Ostatni okres miałam w kwietniu, nie wiem dlaczego zanikł jedyne co to mogło spowodować to częste wizyty na siłowni ( ale i tak nie schudłam xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze tak dlugo nie masz okresu to nie jest normalne...ja na twoim miejscu bym wariowala co sie dzieje ze mna zlego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem co musiałabyś robić na siłowni zeby ci zanikł na pół roku, więc idiotko albo masz anemię i to taką że organizm ledwo zipie i zaraz na tej siłowni pierdykniesz, albo masz mięśniaki lub jakies zapalenia, albo ci sie rozwaliły hormony, albo sie tak odchudzasz ze organizm już nie wyrabia . W każdym razie nikt nie lubi miesiączki, ale zdrowa kobieta miesiączkuje, a chora kobieta nie. WEź sie zbadaj bo jak to np. policystyczne jajniki albo mięśniaki to możesz sie latami leczyć, a lbo i w końcu usuna ci macicę- a to jest o tyle mało zabawne ,że po tym popuszczasz mocz i brzuch ci wis jak worek, bo w środku nic go nie trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie baby sa głupie, zdechnie a nie pójdzie do lekarza- matka nie uczyła, że zanik miesiączki to coś co wskazuje na duzy problem zdrowotny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToLaLola
Miałam robione badania, wszystko w normie oprócz odrobine zaniżonego FT4, lekarka kazała jedynie suplementować selen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zresztą kiedy wróci to wróci ;) przynajmniej mam spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, pewnie. Kiedy wroci to wroci. Ciekawe czy sie bedziesz tak cieszyć jak zachce ci sie dziecka, a nie bedziesz mogła zajść. Miesiączka nie zanika od tak sobie, musi byc jakaś przyczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy masz otwartą dziurę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToLalolA
No to nie wiem jaka była przyczyna...miałam też maturę na głowie i był stres więc.. Spokojnie o dziecku to dopiero za minimum 10 lat będę myśleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×