Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie wzielam tabletek po 7 dniowej przerwie

Polecane posty

Gość gość

Witam. Miałam 7 dniowa przerwę w tabletkach. W poniedziałek miałam wziąć tabletke, jednak byłam z dzieckiem w szpitalu i wyszliśmy dopiero dzisiaj. Minęło 5 dni odkąd miałam wziąć pierwsza tabletke. Dodam że nie było żadnego stosunku, tylko za bardzo nie wiem co mam robić, czy mam zacząć brać normalne opakowanie od nowa czy po prostu czekać na następna miesiączkę? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie! przeczytaj pierwszą lepszą ulotkę tabletek anty... masz czekać na okres bo teraz to nic Ci nie da jak weźmiesz, tylko szkoda opakowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wykupilam recepty bo nie miałam kiedy, więc dlatego nie wzięłam, i też nie miałam ulotki ;) dawno bym to zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że powinnaś zrobić ta jakbyś zaczynała antykoncepcję od początku - czekasz na okres i pierwszego dnia miesiączki zaczynasz od nowa. Jak masz wątpliwości, zadzwoń do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ostatnio tez się zapomniałam jeśli chodzi o pigułki vines, pomimo,że tam bierzemy pigułki cały czas (24+4placebo), to i tak zapomniałam no i zrobiłam sobie przerwę i spoko, nic sie nie stało. Oczywiście zabezpieczałam się metodą mechaniczną, no a potem jak miałam miesiączkę to zaczęłam stosować znowu pigułki od pierwszego dnia cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×