Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

shutupanddance

niechciana ciąża

Polecane posty

dzisiaj podczas stosunku z chłopakiem pękła nam prezerwatywa czego niestety nie zauważyliśmy i partner doszedł środku mnie... obawiam się że mógł mnie zapłodnić a dziecko jak na razie zrujnowałoby nam życie nie wiemy czy dziś miałam dzień płodny bo okres się spóźnia już jakiś miesiąc... w tej sytuacji powinniśmy kupić pigułkę dzień po czy odczekać tydzień i zrobić test ciążowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjemności kosztują jak się nie ma wiedzy.Gratulacje z bobasa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pigułka po!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz okresu miesiąc i jeszcze testu nie zrobiłaś? Najpierw zrób test i jak wyjdzie negatywny to kup pigułkę po, skoro dziecko to taka tragedia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak okres jej sie spoznia miesiac to pigulka po już nic nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pigułka po!!! serio ? Musisz nie mieć serca! było trzeba nie uprawiać seksu skoro dziecka nie chcesz a nie teraz robić takie rzeczy!!! są inne wyjścia z tej sytuacji np. możesz urodzić i oddać dziecko do adopcji albo narazie niech rodzice się zajmą a nie zbijaj !!! Pomyśl trochę zanim zrobisz coś tak okrutnego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli juz wczesniej współżyliscie to wydaje mi sie ze juz jestes w ciąży-okres spóźnia ci sie juz miesiąc dziweczyno!!nie pomyslalas zeby wczesniej zrobic test?wyobraz sobie ze jesli juz jestes w ciązy i teraz wezmiesz pigułke po to mozesz uszkodzic płód?chcesz miec niepelnosprawne dziecko?uwierz mi-tez zaszlam w nieplanowana ciąże.teraz moje szczescie ma 2 lata i nie wyobrazam sobie zycia bez niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś pigułka po!!! serio ? Musisz nie mieć serca! było trzeba nie uprawiać seksu skoro dziecka nie chcesz a nie teraz robić takie rzeczy!!! są inne wyjścia z tej sytuacji np. możesz urodzić i oddać dziecko do adopcji albo narazie niech rodzice się zajmą a nie zbijaj !!! Pomyśl trochę zanim zrobisz coś tak okrutnego!! x x x x x Ty p******a psychopatko wiesz jak dziala pigulka po ??????? j******a debilka ciemna jak dziura w d***e x x x x autorko okres Ci sie spoznia lec szybko zrob test jak wyjdzie negarytwny idz szybko po tabletke PO dziala do 72 godzin po stosunku powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 17:26 Trochę kultury!!! Nie znasz innych słów?! Patologia!!! Tak poza tym doskonale wiem jak działa "pigułka po". Ale jestem takiego zdania że nawet tak wczesne ' życie ' to jednak życie i trzeba je szanować. Jeżeli boi się konsekwencji seksu to po co to robi!!? Przyjemność przyjemnością ale myśleć też trzeba!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważasz, że plemnik sam w sobie stanowi życie i komórka jajowa sama w sobie też stanowi życie? A może uważasz, że powyższe łączą się ze sobą w ciągu 5 minut po stosunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobiłas moze ten test, czy nadal bedziesz czekać nie wiadomo na co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja p*****le od kiedy wszystkim na kafe pęka gumka, kupowaliście wszyscy w tej samej aptece?, wszędzie gdzie ciąża, to każdy pisze gumka pękła , no pomyślcie a może siedzi baba w kiosku i robi kinder niespodziankę igłą? a są gogusie co nawet prezki nie umia założyć bo mialam takiego ciula to go zażegnałam a antykoncepcje pigułki nie każda kobieta może brać a tym prezkom to tez nie wierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 72godz można wziaz pigułkę po, a ty siedzisz na kafe i czekasz za czym? jeżeli nie weźmiesz odrazu pigułki po, to potem kupuj pieluchy, bo za późno będzie. pigułkę po nie traktuje się jak antykoncepcje jest to wrazie zapomnienia o tabletce antykoncepcyjnej ,lub takiej awarii jak wam się przytrafiła tutaj na forum takiej tab nikt ci nie da, do apteki szoruj czynnej całodobowo z tym się nie zwleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w takiej sytuacji to się kupuje już na 2 dzień lub w tym samym dniu pigułkę po, a ty kupisz pieluchy ,bo tu wypisujesz zamiast pomyśleć troszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×