Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asia20

niepewnosc jest najgorsza...

Polecane posty

Gość asia20

Okres spoznia mi sie 11 dni(zawsze byl regularny)jest chyba prawdopodobienstwo zajscia w ciaze(stosunek przerywany w dni płodne).Bylam u lekarza i przepisal mi luteine(biore ja od 2 dni)na wywolanie okresu.I kazal czekac.od jakiegos czasu zauwazylam ze czesto (czesciej niz przedtem)oddaje mocz;i jem duze ilosci slodyczy(moze to nerwy??)I jeszcze takie dziwne przeczucie ze jednak chyba to ciaża:) doradzcie cos.moze juz ktos mial taka sytuacje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z.z...z
zrob test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna1
faktycznie zrób test, tylko miej nad sobą litość i kup go w aptece, a skoro masz tabletki na wywołanie, to raczej nic z tego nie będzie ;) Trzymaj się i daj znać co słychać :) Ja w każdym razie trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia20
robilam test 2 dni temu i wyszedl negatywnie:/A te tabletki sa na wywolanie ;ale jesli jest ciąza to ja podtrzymaja.nie sa grozne.dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratulacje
no to chyba wpadka jednak a czy przerywany to antykoncepcja czy adrealina ja wstawiam na dzidzie obstawiam 92% na nieskutecznosc tej antykoncepcji przerywany , jak w starej basni hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia20
Wpadka??byc moze ale przeciez nie jest to pewne na 100%.a jesli nawet to nie zamierzam nad tym plakac tylko bede cie cieszyc:)Adrenalinka tez robi swoje:) to dlaczego lekarz daje taki maly % ze to ciąża??pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycata-hogata
Z tym sikaniem czesciej to ja bym byla ostrozna. Ja tez tak mialam (stwierdzilam ze jestem w ciazy), gdzies przeczytalam o tym sikaniu i sikalam co godzine. Kiedy zrobilam test i wyszlo ze nie jestem przestalam tak czesto sikac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaaaaaaa
ja tez mam tem sam probelm co ty ........stosunek przerywany w dni plodne a tera czekam na okres:(narazie mi sie spoznia 2 dni a powiedz mi po ilu dnicha robilas tes i kiedys sie wybralas do lekarza???te nerwy tez robia swoje nic nie widze tylko dzieci,tez sikam jak najeta i juz dziwnie patrze na brzuch jakby tam bylo ale ja nie chce :(jeszcze nie teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia20
do ZALAMANEJ....test robilam po 5 dniu niepojawienia sie okresu i po 9 dniu.Obydwa wyszly negatywnie.a do lekarza poszlam po 10dniu.Jednak jak to nie ciaza to co to moze byc??nie stresuje sie tym teraz tak jak na poczatku.Jestem przygotowana na wszelka ewentualnosc:)juz czasu nie cofne....pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taboretka
asia20 tochyba rzeczywiscie nie jest, tylko ma inne proplema ale ty siostro zalamana to chyba wpadlas dzieciaczki sie jesienią beda rodzic, ale to nic jesien piekna pora roku, spacerki w lisciach, itp az mnie kluje w boku jak o Tobie mysle, to chyba znak jakis dzidzius w drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×