Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Niepłodność dobry lekarz w Warszawie?

Polecane posty

Gość gość

Witam! Od 3 lat staramy się o dziecko i nic. W ubiegłym roku zaszłam w ciążę, ale poroniłam. W sumie była u dr Pierzyńskiego ( FertiMedica), dr Goncikowskiej (Fertimedica), Dr Kunickiego ( Invicta), dr Neuberg ( Invicta), dr Strzyżewskiego, prof. Jakiela, dr Wincewicza i dr Szafranko. Każdy mówi co innego.. Jeden stymulował, drugi kazał robić in vitro, trzeci bez badań stwierdził polictystyczne jajniki, kolejny nie kazał stymulować. Czy możecie polecić jakiegoś fachowca w tej dziedzinie?Ja już nie wiem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie myślałaś o naprotechnologii? słyszałam, ze bardzo pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam dr Ewe Juchnicka. Poczytaj na Jej temat np na znanylekarz.pl Jest tez endokrynoligiem bo byc moze tu tkwi problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam o naprotechnologii, ale nie wiem dokładnie na czym polega i u kogo się leczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z wikipedii - Naprotechnologia (NaProTechnologia) − metoda, mająca monitorować i utrzymywać zdrowie układu rozrodczego kobiet, stworzona przez Thomasa W. Hilgersa w 1991 roku. Oparta jest głównie na naturalnych metodach planowania rodziny, które są dopuszczane m.in. przez Kościół katolicki. Metoda stawia nacisk na naukę umiejętności rozpoznawania własnej płodności przez małżonków starających się o potomstwo. Jest adresowana do pacjentów, których niepłodność jest uleczalna i daje się korygować medycznie, czyli do ok. 40% niepłodnych par (nie będą to więc kobiety z niewydolnością jajników, niedrożnością jajowodów czy mężczyźni). Pomocne mogą tu być komputery cyklu np cyclotest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystała któraś z was z tego komputera i okazał się skuteczny w waszym przypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi drodzy, zapraszam do udziału w Konferencji naukowej „Niepłodność – plagą zdrowotną XXI wieku”, która odbędzie się w dniach 14 – 15 maja br. w Warszawie w Centrum Konferencyjnym Hotelu Lord. Wybitni Eksperci poruszą ważny temat społeczny, jakim jest niepłodność i metody jej leczenia. Przedstawią najnowsze doniesienia w aspekcie płodności w dziedzinach takich jak: psychologia, endokrynologia, żywienie, zatrucie środowiska, seksualność, oraz jaki wpływ mogą mieć na zdrowie reprodukcyjne człowieka. Obecna edycja wydarzenia ma na celu zgłębienie zagadnienia niepłodności interdyscyplinarnie w kontekście czynników sprawczych, których znaczenie jest pomijane, a wydaje się być coraz ważniejsze. Ponownie podeszliśmy do tematu niepłodności kompleksowo. Obecność na naszym spotkaniu jest doskonałą okazją do porównania poglądów i doświadczeń z najwyższej klasy Specjalistami, z kraju i zagranicy, reprezentującymi niekiedy radykalne poglądy w kwestii niepłodności. Podczas dyskusji okrągłego stołu wybitni Eksperci ze środowiska naukowego i medycznego poprowadzą debatę o aktualnych problemach i wyzwaniach związanych z plagą niepłodności w XXI wieku! Zapraszamy do udziału więcej info: http://2015.nieplodnosc.org.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do komputera - mi pomógł. Duzo lepiej poznałam swój cykl, zaczeliśmy celować w owulację. Stosowałam też zel ułatwiający poczęcie - conceive plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://2015.nieplodnosc.org.pl/ Zapraszamy do udziału w III Konferencji Naukowej Niepłodność - plagą zdrowotną XXI wieku! Wybitni Eksperci poruszą ważny temat społeczny, jakim jest niepłodność i metody jej leczenia. Przedstawią najnowsze doniesienia w aspekcie płodności w dziedzinach takich jak: psychologia, endokrynologia, żywienie, zatrucie środowiska, seksualność, oraz jaki wpływ mogą mieć na zdrowie reprodukcyjne człowieka. Obecna edycja wydarzenia ma na celu zgłębienie zagadnienia niepłodności interdyscyplinarnie w kontekście czynników sprawczych, których znaczenie jest pomijane, a wydaje się być coraz ważniejsze. Ponownie podeszliśmy do tematu niepłodności kompleksowo. Obecność na naszym spotkaniu jest doskonałą okazją do porównania poglądów i doświadczeń z najwyższej klasy Specjalistami, z kraju i zagranicy, reprezentującymi niekiedy radykalne poglądy w kwestii niepłodności. Podczas dyskusji okrągłego stołu wybitni Eksperci ze środowiska naukowego i medycznego poprowadzą debatę o aktualnych problemach i wyzwaniach związanych z plagą niepłodności w XXI wieku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę ze została poruszona kwestia komputerów. Czy można kupić nowy tak to 800zł? Niestety na drozszy mnie nie stać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie ze tak. Cyclotest 2 plus kosztuje niecałe 700zł a jest tak samo skuteczny jak cholernie drogi lady comp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayris
Niestety w warszawie nie znam żadnego specjalisty. Za to słyszałam, ze w Krakowie jest centrum medyczne - http://macierzynstwo.com.pl/ Znajdziesz tam świetna kadrę lekarzy zajmujących się leczeniem niepłodności. Wydaje mi się żw arto tam pojechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuziamama
W Warszawie w Invimedzie polecam dr Dworniaka i dr Juchnicka. Jestem ich pacjentka, wiele im zawdzieczam, warto sie wybrac na koncultacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowy zygzak
Ja polecam doktora Rokickiego. Leczyłam się u niego krótko, ale skutecznie ;) Po komplecie badań i diagnozie od razu pierwsze in vitro z sukcesem :) Pewnie w tym roku podejdziemy do kriotransferu, mam nadzieję, że pójdzie równie szybko, na pewno znowu zgłosimy do tego samego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9991
A byłaś może tutaj http://medichouse.pl/specjalista/ginekolog-warszawa/ ? Słyszałam, ze mają swietnych lekarzy zajmujących się leczeniem niepłodności. Może zgłoś się do nich? Myślę, że mogłabyś uzyskać tam fachową pomoc. Ja na początku leczyłam niepłodność na nfz ale nie było efektów i teraz leczę się prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie! Byłam w MedicHous u dr Szafranko i po 3 miesiącach leczenia jestem w 6 tygodniu ciąży! Bardzo się cieszę i boję się. Chcę aby wszystko było w porządku. Dr. jako pierwszy zlecił badania poziomu prolaktyny, okazało się, że ma hiper i brałam Bromergon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinaak
Ja właśnie jestem w 5 miesiącu ciąży, leczyłam się w Invimedzie w Warszawie, miałam problem z drożnością jajowodów. Zajmował się mną dr. Kiljańczyk, dodatkowo miałam do dyspozycji koordynatora który pomagał mi przy formalnościach i tłumaczył wszystko co niezrozumiałe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość encepencewktorejrece
Ja się leczyłam u dr Dworniaka, bardzo konkretny lekarz, szybko postawił diagnozę (wcześniej się bujaliśmy po innych klinikach i lekarzach przez ponad rok bez efektów) i rozpoczął leczenie. Teraz mam dwoje zdrowych dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, ja też byłam u Dworniaka, świetny lekarz, cudowny człowiek i wybitny specjalista! Jestem w 3 tygodniu ciąży i to w zasadzie dzięki jego zaangażowaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kowalKowal
no w Warszawie to zdecydowanie Dworniaka z Invimedu polecam. Lekarz jest naprawdę dobrym specjalistą, koniecznie się umów do niego! I napisz co i jak po wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak genetyk to pani doktor Obersztyn, na pewno przyjmuje w Prosenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkakru
ja polecam Dworniaka, wg mnie najlepszy specjalista!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandesia
Ja się leczyłam u Dworniaka, bardzo miły facet i do tego dobry specjalista. Daj znać kogo wybrałaś! Powodzonka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagma99
W Invimed teraz do końca marca jest promocja na pierwszą wizytę i badanie nasienia. Warto się wybrać, a klinika jest bardzo dobra, profesjonalny personel, bardzo miła i intymna atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzikol89
Odradzam fertimedica, pracuje tam dr Szymusik nie podoba mi się jej podejście do pacjentów, przyjmuje ona dodatkowo na Starynkiewicza. A ten szpital ma najgorsza skuteczność jeżeli chodzi o In vitro, 19%? Samo to daje do myślenia. W tej klinice nie ma co szukać specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletoffa
Ja się leczę u Kaczyńskiego w Invimedzie. Szczerze polecam. Co prawda jestem dopiero w połowie drogi, ale już widać światełko w tunelu. Co do samej kliniki, skoro już ktoś wspomniał o statystykach, to w programie MZ mieli 36%, dużo więcej niż średnia krajowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też szukam specjalisty, który byłby profesjonalny i jednocześnie powiedział by mi wprost czy mam jeszcze szanse na ciążę,. Z uwagi na wiek nie wiem czy to możliwe. Mam 48 lat. Po waszych wpisach zapisałam się do Dworniaka w Invimed. Zobaczę co mi powie. jestem optymistką, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam podobny problem. Polecam centrum medyczne SKJ w Wilanowie. Świetna klinika i bardzo dobry personel. Duża dbałość o bezpieczeństwo i komfort klienta. Ginekolog i endokrynolog to bardzo empatyczni specjaliści. Naprawdę czułam się bardzo bezpiecznie podczas wizyt. Zaproponowano mi odpowiednie leczenie, diagnostykę. Poważnie i ze zrozumieniem traktowano mój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest taka prywatna klinika – City Clinic na ul. Popularnej. Jestem u nich stosunkowo krótko, ale wrażenie jak na razie mam tylko dobre. Pierwszy raz się zgłosiłam do ginekologa, teraz chodzę też z dzieckiem do pediatry. Obsługa kompleksowa, robią pełny zestaw badań, laboratorium mają wyjątkowo wszechstronne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×