Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 ostro

NoVYNETTE czy ktoras z Was zazywala?

Polecane posty

Go艣膰 ostro

chcialabym sie dowiedziec cos wiecej o tych tabletkach ja reagowal wasz organizm na nie... czy przytylyscie czy wrecz przeciwnie, a moze jakies inne obajwy czy raczej nic> z goory dziekuje:) 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 moniska_2004
Prawd臋 m贸wi膮c po przeczytaniu wszystkich opini na temat Novynette by艂am przera偶ona. A c贸偶 si臋 okaza艂o? 偶e dla mnie s膮 w sam raz. Wcze艣niej (klilka lat wstecz) bra艂am Minisiston po kt贸rym mia艂am koszmarne b贸le g艂owy, potem by艂 Harmmonet po kt贸rym piersi robi艂y si臋 du偶e (wcale mnie to nie cieszy艂o:() i bolesne jak przed okresem, potem by艂y tabletki najnowszej generacji tzn. Jeanine. Doleglwo艣膰i takie same jak po Harmmonet. Teraz bior臋 drugie opakowanie Novynette i jestem w ko艅cu szcz臋艣liwa, 偶e nie musz臋 zmienia膰 stanik贸w na wi臋ksze:). Pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 giligili
2 tabletki mam za sob膮:) wszystko jest jak narazie ok:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ostro
bardzo dziekuje:) giligili pisz co jaskis czas jak sie czujesz i wogole oki?? :) 鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 giligili
szczerze m贸wi膮c nie czuje jak narazie r贸偶niecy...no mo偶e jestm odrobin臋 senna, ale nie wiem czy wynika to z gor膮ca czy od tabletek? czy Ty ju偶 zacze艂a艣 je brac? boli mnie brzych tak jak normalnie podczas okresu i to w sumie tyle...to dopiero 2 tabletka,wi臋c nie jest powiedziany, 偶e jakie艣 skutki uboczne nie pojawi膮 si臋 p贸偶niej. Je艣li chcesz to mog臋 pisa膰 ka偶dego dnia jak sie czuje

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ostro
no walsnie ja...boje sie :) tz lekaz mi je przepisal ale jakos tak wyszlo ze ich nie kupialm, pozniej czytalam o nie wiele zlego ze sie tyje i takie tam :/ a teraz zasatanawiam sie bo musze isc zeby mi przepisal jakeis i boje sie ze znow mi je przepisze a nie wiem czy moze moglabym mu jakies zasugerowac ale jakie?? wiem ze on sie lepeij zna:( a ja mam tenedencje do tycie i dlatego sie boje tabletek (wiem wiem trzeba opanowac apetyt ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 giligili
o wszystkich tabletkach jest wiele pozytywnych jak i negatywnych opini.Zapewne naczyta艂a艣 si臋 r贸偶nych negatywnych wypowiedzi na forum na temat w艂a艣nie NoVynette. Ka偶dy organizm inaczej reaguje na tabletki wi臋c nie ma si臋 co martwi膰 na zapas, 偶e po tych w艂a艣nie b臋dziesz ty艂a, brzyd艂a itd. Gdy popatrzysz na topiki o Cile艣cie czy innych tabletkach, te偶 napewno spotkasz si臋 z opiniami ,偶e te tabletki s膮 kiepskie (np. ,,przyty艂am po nich 15 kg"). Powtarzam-ka偶da z nas jest inna i inaczej reaguje na dane hormony! lekarz przepisa艂 Ci Novynette zapewne ze wzgl臋du na m艂ody wiek (ile masz lat?) , bo Novynette ma niskie st臋偶enie hormon贸w, tak偶e wydaje mi si臋 , 偶e powinna艣 s艂ucha膰 si臋 jego zalece艅! poza tym kiedy zauwa偶ysz u siebie z艂e samopoczucie czy przybieranie na wadze-idziesz do ginekologa i dobieracie inne:) nie ma sensu sugerpowa膰, bo nie jest powidziane, 偶e inne tabletki b臋d膮 dla Ciebie idealne... ja ju偶 po 3 tabletce-czuje si臋 艣wietnie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 poro
Ja te偶 bior臋 novynette* :):) Jak dla mnie ... pasuj膮 idealnie . Tabletki Novynette maj膮 najmniejsz膮 ilo艣膰 hormon贸w i dla tego lekarze przepisuj膮 je m艂odym dziewczynom :):) Nic sie nie b贸j ... ja te偶 strasznie panikowa艂膮m a teraz jest naprawd臋 dobrze :):) 呕adnych skutk贸w ubocznych ( szkoda bo mi by si臋 przyda艂o jeszcze kilka cm. w biu艣cie np, ale i wog贸le chcia艂abym troszk臋 przyty膰 :):):) 呕ycz臋 powodzenia ... i gowa do g贸ry :*

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ostro
:) dziekuje:) no nie wiem czy taka mloda jestem :) 20dziestka prawie na karku :) 馃尲 a zle opinie o tych tabsach wlasnie na forum wyczytalam i sie przerazilam ale chyba pojde jeszce raz i poprosze o przepisanie :) bo tamtej recepty to termin juz nimal:) (2 miesiace ) bo tak sie jakos zlozylo ze i sie balam i jakos zeszlo teraz troche mi glupio :) tego spanikowania:) ale pisz dalej jak tam z samopoczuciem:) 鉂わ笍 dla was dziewczeta :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 marty23
Bior臋 Novenette od grudnia, przyty艂amjakie艣 3-4 kg, ale w mojej rodzinie s膮 sk艂onno艣ci do tycia wi臋c si臋 za bardzo nie zdziwi艂am. G艂贸wnie na udach i pupie. M贸j facet jest bardzo zadowolony - ja du偶o mniej ;) Krwawieni s膮 dosy膰 skoromne - co jest dobre. W trakcie pierwszych trzech opakowa艅 mia艂am problemy z sucho艣ci膮 pochwy, ale przesz艂o. Uros艂y mi piersi, ale mieszcz臋 si臋 w stare staniki :) Teraz jestem zaniepokojona, poniewa偶 dzisiaj mam lekkie krwawienie a do okresu jeszcze tydzie艅 pozosta艂. Pocieszam si臋, 偶e mo偶e to z upa艂u. Ma艂a dawka hormonu jest du偶膮 zalet膮 tych tabletek. pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 marty23
Bior臋 Novenette od grudnia, przyty艂amjakie艣 3-4 kg, ale w mojej rodzinie s膮 sk艂onno艣ci do tycia wi臋c si臋 za bardzo nie zdziwi艂am. G艂贸wnie na udach i pupie. M贸j facet jest bardzo zadowolony - ja du偶o mniej ;) Krwawieni s膮 dosy膰 skoromne - co jest dobre. W trakcie pierwszych trzech opakowa艅 mia艂am problemy z sucho艣ci膮 pochwy, ale przesz艂o. Uros艂y mi piersi, ale mieszcz臋 si臋 w stare staniki :) Teraz jestem zaniepokojona, poniewa偶 dzisiaj mam lekkie krwawienie a do okresu jeszcze tydzie艅 pozosta艂. Pocieszam si臋, 偶e mo偶e to z upa艂u. Ma艂a dawka hormonu jest du偶膮 zalet膮 tych tabletek. pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 giligili
czuje si臋 naprawd臋 dobrze:) nic mi nie dolega...libido wzros艂o (ale nie wiem czy od tabletek) i apetyt si臋 z zmniejszy艂 (te偶 nie wiem czy od tabs贸w) acha i ma艂o obfity okres...takze jak narazie jest bardzo zadowolna....powodzenia...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ostro
:) heh no to nic innego mi nie pozostalo jak ponownie wybrac sie do lekarza:) ale czekam na dalesze wiadomosi o tych tabletakch i skutkach :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 giligili
to ju偶 chyba moja pi膮ta tabletka, a skutek tylko antykoncepcyjny jak narazie...ubocznych brak!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ostro
a czy oprocz tabletek stosujesz jakies dodatkowe metody zabezpieczenia? czy ufasz tabsom juz od pierwszej polknietej :) ??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 giligili
szczerze m贸wi膮c jeszcze nie mia艂am okazji wypr贸bowa膰 dzia艂ania tabletek, gdy偶 okres wciaz trwa (u mnie normalnie trwa 7 dni,ale podczas pierwszego opakowania mo偶e si臋 wyd艂u偶yc...drobne plamnienie mo偶e by膰 nawet do ko艅ca opakowania) planuje podczas pierwszych 2,3 opakowa艅 zabezpiecza膰 si臋 dodatkowo prezerwatyw膮, ot tak dal 100% pewno艣ci,ale podobno to nie jest potrzebne...ja jedak potrzebuje tego, aby mie膰 komfort zupe艂ny

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ostro
dawno nie pisalm jak tam dalsze samamopoczucie??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 niestety u mnie
Novynette nie zadzia艂a艂y za dobrze. Mia艂am szereg skutkow ubocznych, kt贸re wyst膮pi艂y dopiero po roku brania. Po pierwsze troche przyty艂am i zrobi艂 mi sie celullit mimo ze chodze na aerobic itd Po drugie 艣ciemnia艂y mi w艂oski np na r臋kach, nogach i wog贸le Po trzecie wog贸le nie mia艂am ochoty na sex. Odstawi艂am Novynette i teraz czuje sie rewelacyjnie, wszystkie skutki uboczne znikn臋艂y jak rek膮 odj膮艂 ( a min膮艂 ponad rok od kiedy odstawi艂am). Ka偶da kobiety inaczej reaguje, wi臋c mam nadziej臋 偶e u ciebie b臋dzie Ok, jednak gdybym JA miala poleca膰 tabletki to dla Novynette powiedzia艂abym NIE.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 giligili
,,niestetyy u mnie" -dok艂adnie, niestety u Ciebie tak zadzia艂a艂, a u innej mo偶e ca艂kiem inaczej...niewiadomo czy po np.logescie nie wyst膮pi艂yby jeszcze gorsze objawy... autorko tematu, nigdy nic nie wiadomo...jest tyle samo przeciwniczek co ,,wychwalaczek "KA呕DYCH tabletek antykoncepcyjnych... ja jak narazie czuje si臋 dobrze,pomimo tego, 偶e wci膮偶 mam drobne plamnienia (9 tabletka)-podobno to normalne,wi臋c czekam... mam nadzieje, 偶e u mnie nie wyst膮pi膮 r贸偶nego rodzaju sutki, chocia偶 nic nie wiadomo, sprawdzi膰 moge to jedynie poprzez ich branie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Anna Maria K.
biore te tablety od 11 miesiecy i nie mam zadnego problemu, piersi mi 艂adnie urosly i czuje sie z tym bardzo dobrze:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 pina
ja biore te tabletki novynette i dobrze sie czuje!!tylko ostatnio niemam ochoty na sex ale nieiwem czy to przez tabletki;/ ale tak pozatym jest wszystko ok!tylko szkoda ze nie przytylam i piersi mi nieurosly;/ ale to nie wazne...:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
novynette sa moimi 2 tabletkami 1 kontakt mialam z logetem a teraz skonczylam 1 opakowanie 2 cuda hehe wnioski: nic sie nie zmienilo iw szystko jest tak jak bylo :p hehe wiec nie bede narzekac

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 snoopfy
Widze ze wszystkie jestescie zachwycone tymi pigulkamie...ja biore je juz pol tora roku i odstawilam je....nie polecam....to ze sie po niech tyje to nie prawda...prawda jest to ze one hamuja wode w organizmie i powoli czlowiek robi sie jak balon... uwierzcie mi to nie jest kalmstwo....na poczatku tez mowilam ze sa fajen ale teraz nie polacam....wazylam 55 kilo i przytlam tzn. zbalonialam do 63 kilo.... tragedia....czuc to sie czulam po niech swietnie ale nie radze.... teraz sa lepsze pigulki Yasmin.... nie dojrze ze masz zapezpieczenie to jescze chudniesz od niech...ja juz waze 55 kilo:) Novenette sa koszamrne..... przez ten czas wydawalo mi sie ze cos nie tak jadlam tyle co zawsze i co??? robilam sie jak balon...naprawde nie polecam...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 snoopfy
to wcale nie jest tak ze kazda inaczej reaguje bo to nie prawda.... te tabletki nie powoeduja ze tyjesz...zadnae tego nie powduja...tylko nie ktre tak jak novenette powoduja zatrzymanie wody w organizmie i dlatego wydaje sie wam ze sie tyje...a to nie prawda puchniecie od wody w organizmie.... i bzdura jest to ze maja malo horoamow bo wszytskie maja tak samo, a to ze lakarze wazm to przepisja to kwestja tego ze maja od tego procent. Ja naprawde je bralam i wiem co mowie.... jslie chcecie spuchnac i nie miec w ogole ochoty na sex to nie bierzcie icH!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
bior臋 te tabletki ok 6 miesi臋cy przez ostatnie 2 koszmar! zosta艂o mi kilka tabletek i zmieniam je! osobi艣cie nie polecam ale ka偶dy reaguje inaczej! te偶 troch臋 o nich czyta艂 i wi臋kszo艣膰 wypowiada艂a si臋 pozytywnie! pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
heya. ja zaczne je brac niedlugo bo zmienilam je z cilestu. Chcialam sie zapytac,. jak poradzilyscie sobie z tym \"intryguj膮cym\" oznaczeniem opakowania?. zeby nie byc zapominalsk膮 czy sie wzielo czy nie to ..pisa艂yscie flamastrem swoje dni tygodnia? .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 novy...
Snopy czy jakos tak... nie przesadzaj. Sugerujesz ze te co chwala te pigu艂ki k艂ami膮 albo sa g艂upie??? Ja je biore trzy lata i jak dla mnie s膮 super. Czuje sie identycznie jak w okresie kiedy ich nie bra艂am. Waze ca艂y czas tyle samo. Czy to sa z艂udzenia?? NIE! to moja opinia. A od kilku juz lekarzy s艂ysza艂am, ze to sa jedne z lepszych tabletek na rynku

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
a powiedz cos o oznaczeniach. jak bierzesz? nie mylisz sie ? nie masz mysli \"wzielam czy nei wzielam\' bo nie maja reszty dni tygodnia. jak to bylo np w moich bylych cilestach

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 margeuritte

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 margeuritte
ja wlasnie zmienilam tabletki , na samym pocztku bralma logest ze wzgeldu na cene zaczelam brac microgunon 21 ale po badaniach watroby wyniki nie byly za dobre, wrocialm do logestu, Teraz kosztuje juz prawie 40 zl wiec znowu zmienilam i lekarz przepisal mi novynette i przestraszylam sie bo tylo na ulotce tych tabletek jest az tyle skutkow ubocznych opisanych a inne tebletki co bralam nie mialy az trylu. I mam teraz problem bo nie wiem czy to uz w mojej psychice czy jets tak naprawde ze zle sie po nich czuje, boli mnie glowa i zle widze. A jak sprawdzialam sklad z Microgynonem 21 to rozni sie o 0,01mg estradiolu znaczy ma o 0,01 mniej niz microgynon. Moze ktos mi doradzic? chce wrocic do microgynonu ale juz sama ne wiem... boje sie przytyc bardzo bo juz i tak mam rozstepy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×