Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gwiazdeczka2014

Nowy rok ,Nowe nadzieje na te śliczne dwie kreseczki ...

Polecane posty

Gość Gwiazdeczka2014

Witajcie :) Postanowilam zalozyc nowy temat, dla starajacych sie o dziecko od tego roku :) Jest nas tu wiecej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem i tez mam zamiar sie starać od tego roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdeczka2014
Cudnie :) to juz jest nas dwie :) , my mamy pierwsza probe juz za soba :) srodek cyklu wypadal akurat w sylwestra :)) tak wiec do 15.01 czekam na BRAK okresu :)) Mam nadzieje , ze tym razem pojdzie zdecydowanie szybciej ;) mam juz ukochanego dwulatka w domu , ale o Niego walczylismy ponad 3 lata , dlatego teraz modle sie bysmy nie musieli czekac az tak dlugo na rodzenstwo dla Niego :) czuje sie jak za pierwszym razem :) nie moge sie doczekac dosłownie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdeczka2014
Gość 16.11 , a Ty kiedy masz zamiar "testowac " ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, ja razem z wami :) U mnie też już była próba dzień przed sylwestrem :) Również czekam na okres który ma się pojawić w połowie stycznia :) Może tym razem się uda... -Maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTas
Hej dziewczyny:) chętnie do Was dołączę. Ja co prawda staram się od października (dwa nieudane cykle mam za soba) ale Nowy Rok to nowe nadzieje :) aktualnie mam dni płodne, w czwartek ide do gina zobaczyć czy jakiś pęcherzyk urósł :) ewentualne testowanie ok 22 stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też już mam jedną próbę za sobą, wtedy spóźniał mi się okres aż 6 dni więc miałam nadzieję, że się udało.. Ale no nic staram się dalej :) Pełna nadziei i pozytywnej energii :) Mój pierwszy cykl starań był z totalną obsesją. Co nie jest dobre.. W tym cyklu już wyluzowałam.. Maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdeczka2014
Maja witaj :) to idziemy leb w leb :D Razem bedziemy testowaly :)) Super ze jest taki odzew :) razem bedzie nam latwiej :) Mam tylko prosbe podpisujcie sie jakos by wiedziec ktora to ktora :) Staracie sie o pierwsze dziecko czy o kolejne ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama chciałam założyć nowy temat bo dołączyć do jakiegoś istniejącego graniczy z cudem. Tam już wszystkie się znają i nawet nie reagują na wiadomości od nowych. U mnie starania są o pierwszego dzidziusia :) Maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdeczka2014
Ja dzisiaj na allegro hurtowo zamowie testy :D bo sa duzo tansze , a znajac siebie i swoja cierpliwosc -a raczej jej brak , bede testowala juz od dnia miesiaczki hahaha ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdeczka2014
Maja wlasnie dlatego tez zalozylam , probowalam sie "wbic" niejednokrotnie w jakis istniejacy temat , ale niestety odzew zerowy , a moze i stety bo teraz bedziemy mialy siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz ja w tym pierwszym cyklu czekając na okres zrobiłam kilka testów bo jestem niecierpliwa i tak bardzo marzę o tej kreseczce drugiej,że nawet podczas pracy potrafiłam wyjść do łazienki i zrobić test. I zawsze rozczarowanie. W tym momencie został mi jeden test. Ale czekam na dzień okresu :) Ale znając mnie i tak nie wytrwam w tym postanowieniu. Maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTas
Ja o drugie, z pierwszym zaszlam "pyk" i juz :) w drugim cyklu już mialam dwie piękne krechy. Teraz będzie gorzej, ale jakos ten cykl bardziej na luzie. Dwa poprzednie cykle plamilam na tydzień przed @ więc może być za malo progesteronu. W czwartek wizyta więc okaże się jak dalej mam działać żeby doczekać efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tym miesiącu planuję iść do ginekologa. Muszę wam powiedzieć, że niestety po każdym seksie mam ostre zapalenie pęcherza, czytałam już o tym, no uczulenie na spermę to raczej nie jest. Ale martwię się trochę.. Maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTas
Mają to może być jakaś bakteria, idź jak najszybciej do gina, bo może to utrudnia zajście w ciążę. Lepiej sprawdzić. A od jakiegoś czasu masz takie objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdeczka2014
Gośćtas synka czy coreczke masz ? W jakim jest wieku? Ja mam syna 2 letniego , teraz marzy mi sie corcia , ale jakby byl syn to tez bym sie bardzo cieszyla :)) Maja , o kurde to nieciekawie , daj znac po wizycie co lekarz na to powiedzial ... Oby nam sie szybko udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co robić tyle testów? Poten będziesz jeczala na forum, że test negatywny, ale sprobujesz powtórzyć jutro. Lub wmawiala sobie, że widzisz cień drugiej kreski. Ja poczekalam, test zrobilam ponad tydzień po spodziewanej miesiączce. Od razu byly piękne dwie grube kreski. A myślisz, że ja jestem cierpliwa? Odliczalam wręcz dni do testu. Nie robiłam wcześniej żeby uniknąć niepotrzebnego nakrecsnia się. Bo i po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam to od czasu kiedy mój mąż zaczął we mnie kończyć... Wcześniej używaliśmy prezerwatywy albo kończył stosunek przerywany, a od kiedy zaczęliśmy się starać i pierwszy raz z wytryskiem już za pare godzin okropny ból i ciągłe uczucie parcia.. I od tego czasu tak za każdym razem.. Maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTas
Mam już synka 4,5 roku. Oczywiście też marzę o córeczce, ale w obliczu niepowodzeń płeć prezstaje mieć znaczenie :) Mają to jak najszybciej do lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się marzy chłopiec, ale oczywiście gdy będzie córeczka też będę najszczęśliwsza na świecie :) Cykle mam nieregularne, nawet nie wiem czy mam dni płodne czy nie.. A wy? Ja kompletnie nie odczuwam owulacji.. Kalendarzykiem się nie sugeruje bo wiadomo, że on działa automatycznie. Maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTas
Przy piwrwszej ciąży szlam na żywioł i szybko poszło. Tym razem bardziej się przygotowuje, mierze temp, obserwuje śluz i robię testy owulacujne. Niby wszystko działa :) teraz chce sprawidz czy pęcherzyk dobrze przyrasta no i zaradzic coś na moje plamienia, być może gdzieś tu leży przyczyna pojedynczej kreski na teście ciążowym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teraz jakoś nie kombinuje z temperaturą, lekarzami, to dopiero początek starań, to dopiero drugi cykl, ale jeśli nie uda się przez następnych kilka to pewnie bardziej będę to monitorować :) Maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdeczka2014
Ja w poprzedniej ciazy test zrobilam 2 tygodnie po spodziewanej miesiaczce , bo po takim okresie staran nie wierzylam ze moglo sie udac , a jednak :) Cykle mam jak w zegarku , Do tej ciazy przygotowuje sie od 5 miesiecy , tzn rzucilam palenie , biore witaminy plus kwas foliowy , i staram sie zdrowo jesc , maz takze bierze witaminy ktore pomogly nam zajsc w poprzednia ciaze :) nic wiecej . Co ma byc to bedzie , nie mierze temperatury , nie robie testow owulacyjnych ani nic , przynajmniej narazie :) i mam nadzieje zeEnie bede musiala :) mam tylko aplikacje na telefon ktora okresla mniej wiecej kiedy zajscie w ciaze jest najbardziej prawdopodobne :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTas
Gwiazdeczka a jakie witaminy bierzecie z mężem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdeczka2014
Gosc Tas , ja biore falvit i kwas foliowy , a maz bierze androvit i proFertil , bo poprzednio mial nie za dobre wyniki nasienia , dlatrgo urolog mu je wypisal , po skonczonej kuracji juz bylam w ciazy :) nie sa na recepte dlatego teraz od razu je kupilismy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem bardzo młoda i zawsze byłam zdrowa, dobrze sie odżywiam i zero uzywek. Natomiast boje sie ze moze byc problem z mezem. Pali papierosy coraz mniej, ale jednak... Jest juz przed 40stka i ostatnio ma problemy z sercem. Nie chce na razie isc zrobic badań nasienia. Maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdeczka2014
Maja moze poczytaj o tych witaminach dla mezczyzn. Ja na prawde polecam te , ktorych my uzywamy , M mowi ze nawet czuje sie po nich lepiej , ma wiecej energii i ogolnie taki weselszy jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z nim to nie ma sensu. Niby chce dziecka, ale w tych staraniach jestem osamotniona i tylko ja sie przejmuje.. maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdeczka2014
Maja , z facetami tak jest ze czesto nie okazuja tego jak im zalezy , moze jak spytasz Go , co mysli o braniu witamin pozytywnie CIE zaskoczy i uzna to za dobry pomysl ? Sprobuj :) Do tanga trzeba dwojga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie i tak nie brałby ich regularnie, a ja nie mam go jak pilnować, bo nie widujemy się każdego dnia. Dlatego też obawiam się że starania mogą długo potrwać bo czasami widzimy się dwa razy w miesiacu... maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×