Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

O co tu chodzi??

Polecane posty

Gość gość

Witam serdecznie. Piszę bo jestem przerażona i liczę na to, że może ktoś się wypowie. Otóż 2 tygodnie temu, w połowie cyklu wystąpiło u mnie brązowe plamienie ( taki śluz zmieszany z nitkami krwi). Trwało to jeden dzień. Moja szyjka macicy jest wysoko, taka rozpulchniona i mam wrażenie że zamknięta. Piersi pobolewają oraz zauważyłam dużo takich białych kropek na nich. Pobolewa mnie podbrzusze i mam uczucie dziwnego łaskotania. Czy ktoś miał podobne objawy? Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli współżyłaś bez zabezpieczenia to mogą być pierwsze objawy ciąży. plamienie mogło być okołoowulacyjne lub implantacja zarodka. najlepiej zrób test ciazowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 15:00. Stosunki były zabezpieczone, pierwszy raz w życiu miałam takie plamienie w środku cyklu stąd moje pytanie. Tak samo te objawy ze strony podbrzusza są jakieś dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plamienie pewnie okołoowulacyjne. Z opisu szyjki i piersi wygląda to na objawy ciąży. Kiedy masz mieć okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnam mieć okres już dzisiaj. Cykle dotąd miałam 30 dniowe, w ubiegłym miesiącu był 31 dniowy. Nie wiem czy już sobie wkręcam, ale czuję też po każdym jedzeniu bulgotanie w brzuchu. I ciągnięcie w podbrzuszu od wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy możliwe jest by przy regularnych cyklach owulacja wystąpiła zaraz po miesiączce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przewiduje trojaczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak owulka mogła się przesunąć i wystąpić wcześniej zaraz po okresie. Więc jeśli wspolzylas dzień lub dwa po okresie to mogły być dni płodne. Plemniki w sprzyjających warunkach mogą przeżyć od 2-5 dni nawet i czekać na owulke. Serio zrób test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3-5 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współżycie było 5 dnia cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest ryzyko. Zrób test po co się stresować. Kiedys przy monitoringu przy 30 dniowym cyklu miałam owulke 8 lub 9 dc i mam synka: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana nieźle mnie wystraszylas :-( zwłaszcza że no cóż... Zajście w ciążę nie jest mi teraz za bardzo "na rękę "... Test strasznie boję się zrobić, chyba właśnie dlatego, by nie potwierdzić swoich obaw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz nic już nie zmienisz zrób test i się przekonaj. Nie wierz ę bezpieczne 2 dni przed czy po okresie. Organizm kobiety jest przebiegły. Daj znać o wyniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odpowiedź. Z tego stresu nic nie mogę jeść, nie mogę spać. I wciąż zastanawiam się jak mój organizm mógł mi zrobić taki numer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedługo po napisaniu posta poszłam do apteki calodobowej po test. Pozytywny... Mam ochotę się zabić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozostaje mi pogratulować mimo wszystko:) ciąża to nie koniec świata a dar od Boga bo wiele z nas pragnie dziecka a nie może go mieć. Teraz musisz się wziąć w garść. Ile masz lat? Pracujesz? Poradzisz sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
"Bezpieczne dni przed okresem" istnieją, tylko trzeba umieć prawidłowo wyznaczyć datę owulacji.Miesiączka występuje 10-18 dni po niej.Nieplanowane ciąże występują często dlatego, że wierzycie w głupie mity."Drugi dzień po okresie" jest jednym z nich.I zachodzę w głowę, jak to jest, że wszyscy czują się gotowi na seks, a prawie nikt nie bierze pod uwagę możliwości ciąży? Mimo wszelkich zabezpieczeń, jeśli się współżyje seksualnie, to zawsze może się zdarzyć.Były tu wątki dziewczyn, które zaszły w ciążę mimo plastrów czy pigułek.Ale, autorko posta, nie jesteś pierwszą kobietą w takiej sytuacji.Dasz radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
I TAK.Dni płodne u bardzo wielu kobiet zaczynają się "tuż po miesiączce"-zaszłam w ciążę z owulacji w 9 dc.Jeśli ma się krótkie cykle, bezpieczne są tylko pierwsze 3 dni krwawienia, w innym wypadku-5 dni.Potem już trzeba starannie się obserwować i stosować zabezpieczenie aż do 3 dnia po owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam tak że 3 razy. Gin powiedział że to planienie wywolane owulacji i to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 24 lata, jeszcze studiuje, nie pracuje :-( dla mnie to jest koniec świata, wszystkie plany przepadly. Jeszcze nie układa nam się z facetem ostatnio najlepiej to już w ogóle "pełnia szczęścia "...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Pozostaje mi Ci tylko współczuć.Ale, dziewczyny.Wybierajcie odpowiedzialnie facetów! Bo ten, z którym jesteście gotowe uprawiać seks, powinien być także gotowy pomóc wam, jeśli pojawi się dziecko.Jeżeli uprawia się seks, taką możliwość należy zawsze brać pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, obawiam się że zostanę sama z dzieckiem. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cleo ma rację z tym doborem partnera. Powinnaś znać ryzyko seksu bez zabezpieczenia. Studia z pomocą rodziców skończysz. Teraz masz przez rok tysiaka miesięcznie plus 500 plus więc kasę na początek będziesz mieć plus alimenty więc finansowo sobie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam podobny problem, okres powinien być 8 dni temu 2 dni temu robiłam test- negatywny ale przez chwile miałam wrażenie, że pojawiła się 2 kreska ledwie widoczna ale znikła, wydaje mi się że test mógł być zrobiony zbyt wcześnie(to był 12 dzień od stosunku) przypuszczam, że mój cykl zmienił długość aż o tydzień co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam jeszcze, że mam powiększone bolące, piersi od czasu do czasu ból podbrzusza, częściej chodzę do toalety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mogą być objawy ciąży. Powtórz test za kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
Raczej ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×