Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vgcbnmmmm

OB wynik 60 - co oznacza ?

Polecane posty

Gość vgcbnmmmm

mam taki wynik OB , co on oznacza ? Martwię się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avw
norma to 10-12 w zaleznosci od laboratorium i od plci. Podwyzszone OB swiadczy o stanie zapalnym w organizmie, moze to byc tylko bolacy zab jak i cos innego. Powinnas sie teraz dowiedziec co jest przyczyna, moze odczuwasz jakies inne dolegliwosci, ktore moga Cie nakierowac? Ja kiedys milakam 77 wiec glowa do gory :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vgcbnmmmm
ufff trochę mi ulzyło ...w poniedziałek idę do lekarza , czuję się super , jak znalezc przyczynę takiego wysokiego ob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszysta jola
to bardzo zły wynik. coś się dzieje w twoim organizmie: stan zapalny, nowotwór, infekcja bakteryjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxx9
ob miałam ponad 100 a przyczyma wyła w zebach nie bolały mnie ale miałam 2 do wyrwania i jak to zrobiłam ob spadło do 9 bo pod zebami miałam torbielki z ropa wiec głowa do góry to jeszcze nie konec swiata a stan zapalny nie oznacza nowotworu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vgcbnmmmm
czyli co zaleci lekarz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszysta jola
stan zapalny nie oznacza nowotworu. ale ob wzrasta tez przy stanach nowotworowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vgcbnmmmm
mam cytologię III czy to moze byc z tym związane ???w poniedziałek idę do gina który zlecił mi to badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vgcbnmmmm
a moze ta III gr to początki raka szyjki macicy :( O Boze , tylko nie to !! Czy OB moze byc powiązane z cytologią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszysta jola
moim zdaniem może to mieć związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avw
hej nie straszcie dziewczyny!!!Podwzszone OB moze wlasnie siadczyc o stanie zpalnym drog rodnych ale nie od razu o nowotworze :) OB moze byc podwyzzone z blahego powodu. Fakt 60 to duzo ale spokojnie :) Pozdrawiam i zycze powodzenia :) glowa do gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×