Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość_karola

Obawy o ciążę

Polecane posty

Gość Gość_karola

Witajcie! Mam taki problem że biorę tabletki antykoncepcyjne ale nie wiem do końca czy działają poprawnie bo mój organizm przechodzi tak jakby owulacje, bynajmniej tak samo to wygląda jak przed braniem tabletek. Otóż 2 dni przed rzekoma owulacja spóźniłam się z tabletka lesiplus o 6h a następnego dnia wspolzylam i to był dzień przed rzekoma owulacja, chłopak mówił mi że wyczuł coś twardego na końcu, a więc wydaje mi się że szyjka była zamknięta. Dwa dni później znów doszło do zbliżenia i dzień później pojawiło się plamienie z rana, bardzo skąpe i miało "szary" kolor dosłownie na palcu cała ilość by się zamieściła i dziś czyli dzień po tym 1 plamieniu, znowu się minimalnie pojawiło. Objaw implantacji i możliwość zajścia w ciążę? Czy bardziej infekcja? Dodam że od dłuższego czasu boli mnie odcinek ledzwiowy i boję się że też może to mieć coś wspólnego z jakąś infekcja dróg rodnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd pomysł że masz owulację na tabletkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Owulacja przy tabletkach antykoncepcyjnych zdarza się bardzo rzadko.Stawiam na zaburzenie hormonalne w związku z opóźnieniem tabletki (pamiętaj, że gdyby kiedyś przekroczyło ono 12 godzin, powinnaś się dodatkowo zabezpieczać przez 7 dni).Idź do lekarza, bo te objawy wskazują też na infekcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×