Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Start1122

obfite ale krotkie krwawienie a ciaza?

Polecane posty

Gość Start1122

Witam.Wspolzylismy bez zabezpieczenia z narzeczonym w dni plodne i moj "luby" nie zdarzyl wyjsc.Dostalam okres 3 dni wczesniej( a zawsze mam regularnie co 34 dni) i na dodatek trwal on tylko 2 dni,ale za to byl obfity,tzn normalny jak zawsze.Mialam bole i niby wszystko byloby ok gdyby nie tak krotki czas jego trwania i pojawienie sie go wczesniej.Co dziwne nie mialam wczesniej zadnych symptomow ze sie pojawi,tylko piersi mi urosly i mimo ze jest juz po okresie,to nadal sa nabrzmiale.Ostatni okres mialam 23 listopada,wspolzylam 13 i powinnam miec okres 26 ale mialam 23.I teraz wlasnie tak siedze i mysle,czy to ciaza?? ale znowu mialam obfite krwawienie,wiec nie wiem czy to wogole jest mozliwe?Jestem zagranica i jak na razie to moge tylko kupic test,ale tak z ciekawosci chcialam sie dowiedziec czy ktoras z Was miala normlane krwawienie,tylko krotsze w czasie ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plamienie w ciąży
Jeśli miałaś czerwoną krew, i było jej dużo, to znaczy, ze to była normalna miesiączka. Okres może się przesunąć, jeśli owulacja się przesunęła, np z powodu stresu, choroby, etc. Mógł to być też cykl bezowulacyjny. Plamienie w ciąży jest zazwyczaj skąpe i często bywa tylko brązowe, a nie czerwone. Tudzież niektóre kobiety mają tylko śluz zabarwiony na lekko czerwono/różowo. Na wszelki wypadek - zrób test, choć nie uważam, abyś była w ciąży. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Start1122
Dzieki za odpowiedz!Tak,byla to czerwona krew,pierwszy dzien z bolami na drugi dzien juz krwawienia bylo duzo mniej a trzeciego dnia zero.Jestem panikara,zaraz zaczelam czytac o ciazy pozamacicznej itp :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Start1122
Jeszcze pomsylalam,ze to moze jakies zaburzenia hormonalne,moja nieskazitelna twarz zostala obsypana pryszczami :P:P:P w tym miesiacu,a mam 24 lata i nawet w eiku dojzrewania nie mialam tyle tego na twarzy i cykle zawsze mam dosyc dlugie 34 dniowe?eh,nie ma rady musze sic do gina,ale dopiero bede mogla w pzryszlym miesiacu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plamienie w ciąży
W ciąży pozamacicznej nie ma krwawienia. O tym, że ciąża jest pozamaciczna najczęściej kobiety dowiadują się podczas USG. To jest 6-8 tydzień. A problem z hormonami też może być. Też mam problem z krostkami przed okresem, a mam lat prawie 30 :) Tylko, że stosuję Effaclar (la Roche Posay) - żel do mycia twarzy, i kremy - effaclar K, albo Duo - jako krem, i A.I. doraźnie na pryszcze, żeby szybciej zeszły:) Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Start1122
Nie ma rady,musze sie wybrac do gina jak bede w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam jakiś czas temu też tak miałam wcale to nie oznacz zaraz ciąży .naczytałam się o tym że okres może być jeszcze długo w ciąży niewydajne mi się to są naprawdę sporadyczne przypadki a my kobitki nakręcamy się naczytałam się że testy kłamią że bthcg też bzdura i tyle zrobione za wcześnie to się zgodzę każda z nas jest inna i tyle nie dajmy się zwariować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×