Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

darciaaa20

Objawy ciąży

Polecane posty

Mam do Was pytanie. Czy miałyście podobne objawy w pierwszych tygodniach ciąży 5 -7 tydzień. (od 13 grudnia) Pytam ponieważ obawiam się żę może to być ciąża. Wyczytałam właśnie, że takie objawy mogą utrzymywac się w pierwszych tygdoniach. Ale wolę zapytać was. OBJAWY: zmęcznie, senność, rozdrażnien, bóle głowy, zawroty głowy zgaga - niestrawność - lekkie mdłości. ból w podbrzuszu - kłucie okolice jajników, wilgotnosć w miejscach intymncch - śluz na bielznie ( co mi sie wcześniej zaraz po okresie nie zdarzało). Miałam okres planowo - 12 - 15 grudnia. Pierwszy dzień - normalnie w miare obfity, drugi dzień mniej, a dwa pozostałe tylko plamienie. Teoretycznie okres - wiec ciąży byc nie powinno. Ale z forum widzę, że dużo z Was go miało a mimo to było w ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furssubgiga1978morpy
Mam do Was pytanie. Czy miałyście podobne objawy w pierwszych tygodniach ciąży 5 -7 tydzień. (od 13 grudnia) Pytam ponieważ obawiam się żę może to być ciąża. Wyczytałam właśnie, że takie objawy mogą utrzymywac się w pierwszych tygdoniach. Ale wolę zapytać was. OBJAWY: zmęcznie, senność, rozdrażnien, bóle głowy, zawroty głowy zgaga - niestrawność - lekkie mdłości. ból w podbrzuszu - kłucie okolice jajników, wilgotnosć w miejscach intymncch - śluz na bielznie ( co mi sie wcześniej zaraz po okresie nie zdarzało). Miałam okres planowo - 12 - 15 grudnia. Pierwszy dzień - normalnie w miare obfity, drugi dzień mniej, a dwa pozostałe tylko plamienie. Teoretycznie okres - wiec ciąży byc nie powinno. Ale z forum widzę, że dużo z Was go miało a mimo to było w ciązy. Jasne http://m3m.in/tu/dnqP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemenacor1975lrbgm
Mam do Was pytanie. Czy miałyście podobne objawy w pierwszych tygodniach ciąży 5 -7 tydzień. (od 13 grudnia) Pytam ponieważ obawiam się żę może to być ciąża. Wyczytałam właśnie, że takie objawy mogą utrzymywac się w pierwszych tygdoniach. Ale wolę zapytać was. OBJAWY: zmęcznie, senność, rozdrażnien, bóle głowy, zawroty głowy zgaga - niestrawność - lekkie mdłości. ból w podbrzuszu - kłucie okolice jajników, wilgotnosć w miejscach intymncch - śluz na bielznie ( co mi sie wcześniej zaraz po okresie nie zdarzało). Miałam okres planowo - 12 - 15 grudnia. Pierwszy dzień - normalnie w miare obfity, drugi dzień mniej, a dwa pozostałe tylko plamienie. Teoretycznie okres - wiec ciąży byc nie powinno. Ale z forum widzę, że dużo z Was go miało a mimo to było w ciązy. Jasne http://rkt.us/b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gość
z tym okresem to chyba może się zdarzyć mimo ciąży ale nie jest to typowe i częste.To w sumie od zawsze pierwszy konkretny objaw ciaży. Co do reszty to fakt: u mnie przy obu ciążach były podobne objawy:mleczny wodnisty śluz plus zmęczenie,osłabienie-myślałam że to infekcja więc zaczęłam od lactovaginalu i wit.c. Ale doszły bolesne i nabrzmiałe piersi i w dniu spodziewanej m-ki zrobiłam test. Tyle że wszystkie te objawy mogą też normalnie występowaćpo prostu przed miesiączką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×