Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malwina21 LATEK

objawy ciązy zaraz po zapłodnieniu

Polecane posty

Gość Malwina21 LATEK

WITAM MAM TAKI NIE TYPOWY PROBLEM OTÓRZ KOCHAŁAM SIĘ Z MĘZEM W 11 DNIU CYKLU I ZAOBSERWOWAŁAM WCZESNIEJ ŚLUZ TAKI ROZCIĄGLIWY ŚLISKI BEZBARWNY CIAGNĄCY SIE W NITKI POSTANOWILIŚMY SPRÓBOWAC I POSTARAC SIE O DZIDZIE W TYM DNIU PODERJRZEWAM ZE MIAŁAM OWULKE BO BOLAŁ MNIE BRZUCH CZY 3 DNI PO ZAPŁODNIENIU MOGE NP ODCZUWAC BOLESNOSC SUTKÓW?? I WDOLE BRZYCHA BÓL PROSZE O ODPOWIEDZ Z GÓRY DZIĘKUJĘ MALWINA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każda kobieta jest inna i nigdy nie wiadomo jak zareaguje organizm na zapłodnienie a ból w podbrzuszu jest czestą oznaką zagnieżdzania sie jaja płodowego jak ktoś nie wie to niech sie nie wyrywa bo jestem farmaceutą i znam wielu lekarzy i taki objaw może ale nie musi być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrozka poduszka
myszka, przeciez nikt nie mowi, ze to nie ciaza. ja rowniez powiedzialam, ze to moze byc to, ale nie musi. a mnie czasami przed okresem (dlugo przed) bola piersi i czuje napiecie w podbrzuszu... tak wiec, to co czuje malwina to moga byc objawy zblizajacego sie okresu, albo ciazy. nie jestesmy w stanie niczego stwierdzic,a przesadzanie o sprawie na podstawie dwoch mocno niepewnych objawow jest smieszne. poczekac i zrobic test i bedzie wiadomo. cierpliwosc jest cnota ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina21 LATEK
np w tej chwili wypływa mi jeszcze taki biały mleczny płyn wodnisty i juz sama niewiem ale chyab jednak poczekam do okresu przypomne ze okres miałam 7 marca wsumie toi cieszyłabym sie z potomstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóz nie będe si z tobą sprzeczac skoro wiesz lepiej ale jednak kazda kobieta jest inna i nie jestem panną poza tym skąd możesz wiedzie jak to sie dzieje owzewm może sie pojawic i ja wiem bo u mnie własmnie tak było a jeste w ciąy wiec pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
implantacja to nie tabletki na które każda reaguje inaczej moja droga. implantacja to proces który wymaga czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aczy ja powiedział że za boli i juz mnie bolał kilka ładnych dni i sama nie wiedział co mi jest ale sie domyslałam bo jestem inteligentna i brłam to pod uwage zreszta co ty możesz o tym wiedziec pewni nigdy w ciąy nie byłas i sie mądrzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że odrazu
po stosunku będziesz wiedziała że w ciąży jesteś :) już za 2 dni będzie widoczna ciąża :) a w niedzielę na porodówkę powiozą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina21 LATEK
oczywiście że odrazu banaluki piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwinka napewno sie uda trzymam kciuki poczekaj do terminu miesiączki i zrób test polecam QUICK VUE jest najdokładniejszy i wtedy sie przekonasz ale ja miałm bardzo podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że odrazu
sama zaczełaś nie ma czegoś takiego jak obiawy ciąży zaraz po zapłodnieniu!młoda jesteś jeszcze i życia nie znasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina21 LATEK
oczywiscie od razu nie wymądrzaj sie bo tu n ikt z nikogo sie niewysmiewa jak ci nie pasuje to poprostu nie przychodz na ten post!!:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że odrazu
będę przychodzić tam gdzie mi sie podoba, to otwarte forum ale ja czytam takie bzdury to mnie krew zalewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrozka poduszka
juz ktorys - co ty mowisz, przeciez dziecko, to prawie jak lalka...tylko taka z bajerami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz którys.....
No dokładnie!Dzieci zabrały się za robienie dzieci a w główkach jak widać pusto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem mam szacunek do macieżynstw a nie pcham sie do niego tylko pragne miec dziecko i je mam a tak poza tym to ginekolog a nie wie co to antykoncepcja dobre a ta miejscowośc idelna jakies zadupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina21 LATEK
już którys moze (ty jestes dziecko w przeciwienstwie do innych nie masz zielonego pojecia napewno o tym sama dorosnij a nie sie wymądrzasz!!!!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem co to antykoncepja oraz co to jest implantacja i zwiazane z nią objawy w porównaniu do Ciebie. a co do macierzynstwa i mojego ginekologicznego wyksztalcenia to pogadamy sobie jak nauczysz sie co to jest sarkazm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina21 LATEK
ja nie jestem gówniarą poprsostu chciałabym juz byc mamą z miłości a nie z głupoty!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to sie porobiło
dziecko? napalona małolata to ty jesteś! 21lat a dzieci w głowie, sama jeszcze dziecko jesteś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia20
to objawy przed okresem są tak szybko nie będziesz mieć objawów ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coż za próznosc i samochwalstwo żal mi cie pewnie nie ma kto cie dowartosciowac smutne ale prawdziwe nie bede dyskutowac z pustą kobietą bo nie bede sie zniżac do jej poziomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz którys.....
Już nie chodzi o wiek.Ale o podejście.Wypowiadacie się obie z tą drugą ciązową w dziecinny sposób, jak mało bystre gówniary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina21 LATEK
myszka24 poczekam do miesiączki i po tym jak niewystapi miesiączka to zrobie test bzuziaczki dla twoje kruszynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrozka poduszka
myszka, zamilcz lepiej na temat proznosci i samochwalstwa. zdaje sie, ze jak pierwsza na tym topiku zaczelas wszystkim swiecic swoim wyksztalceniem i znajomoscia wielu lekarzy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwinka nie ma sensu pisac z pustymi babami jak widzisz prosisz o rade a tu tylko krytyka trzymaj sie i odezwji sie jak chcesz pogadac to może na gg bo tu wcinają sie same gówniary albo damy napędzane liściem sałaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj myszka....rzucałam takimi tekstami jak miałam 13 lat czyli przy moim 4 synu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na razie myszka to tylko ty tutaj dałas dowód swej emocjonalnej niedojrzałości rzucajac tekstami jak gimnazjalistka i dając watpliwej jakości rady prosto od wielu wyimaginowanych lekarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×