Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wr012345

ogromna nadżerka- ginekolog Wrocław

Polecane posty

Gość wr012345

Znacie dobrego ginekologa we Wrocławiu, który dobrze leczy nadżerki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu na Antykoncepcji jest kilka tematów o ginekologach we Wrocławiu. Przejrzyj je, na pewno kogoś znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nadżerkę leczyłam u dra Michalika http://ginekolog-michalik.pl/ Jest to bardzo dobrym lekarz, prawdziwy specjalista w swojej dziedzinie, polecam z całego serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonka24
W tym temacie najlepszy jest mój lekarz :) Polecam dra Tomasza! ginekolog-michalik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw wykonaj KOLPOSKOPIĘ http://www.kolposkopia.com/dowiedz_sie_wiecej.html większość ginekologów w PL uparcie twierdzi, że kobiety mają nadżerki, wypalają, wymrażają, smarują a okazuje się, że jest to ektopia (nabyta lub wrodzona) z którą się nic nie robi chyba, że daje jakieś objawy (upławy itp.) to dopiero przeprowadza się zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula56
Czy ten ginekolog pomoże mi z nadżerką? ginekolog-michalik.pl Szukam specjalisty, Ania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gisia54
anula, spokojnie umawiaj się na wizytę, mnie doktor bardzo pomógł :) na stronie znajdziesz telefon, ja jednak rezerwuję wizytę online, bo szybciej ginekolog-michalik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja natomiast byłam bardzo niezadowolona z wizyty u Dr Michalika. Zostałam potraktowana przedmiotowo. Do gabinetu poprowadziła mnie pielęgniarka, kazała się rozebrać a następnie dopiero przyszedł lekarz w momencie jak ja siedziałam juz na fotelu... Pózniej wykonał kolposkopie, bolało na co usłyszałam "niech Pani nie histeryzuje to tylko kwas", naprawde doktor by tak mowil jakby na swoje przyrodzenie polał sobie kwasem? Nie wydaje mi się. Pózniej nie usłyszałam nic tylko tyle że coś tam jest ale to jeszcze nie na tyle poważne za pół roku zrobimy kontrole i zobaczymy. Dodał jeszcze, że jak do niego przychodze to chyba mu ufam.. Brak słów, zdecydowanie nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika Pytel to najlepszy lekarz na jakiego w życiu trafiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×