Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Martushia

okres a Diane 35 POMOCY

Polecane posty

Gość Martushia

dziewczyne pomozcie mi. jak nie bralam Diane to okres mialam 4dnia,a teraz kiedy biore je pierwszy miesiac to mam okres juz 9dzien!!! czy to tak zawsze? wy tez tak mialyscie? co robic? blagam napiszcie cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mashka
Hej!Ja zaczełam je brac calkiem niedawno tzn jestem przy 5 tabletce....jak narazie mam okres wporzadku...a masz jakies inne objawy skutków ubocznych...ja czuje sie ociazała..Boze zebym nie przytyła!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy okres , gdy zaczelam brac tabletki tez byl dluzszy niz normalnie, teraz jest ok. Tak moze byc jeszcze nawet przez miesiac czy dwa podobno. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martushia
ogolnie to ja sie czuje oki, tylko te niekonczace sie plamienia ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G
Ja mam tak samo.. mam nadzieje ze niedługo przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G
Ja mam tak samo.. mam nadzieje ze niedługo przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matitka
Nie chcem straszyc ale te tabletki sa starej generacji i poźniej mozesz miec problem z zajsciem w ciaze. Ja je bralam przez 2 lata ale z przerwa i w ciaże zaszlam po pol roku. Zreszta nie chcem sie faszerowac hormonami i teraz tez nie chcem brac tabletek anty, chociaz poronilam 2 tygodnie temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G
Ja chyba je zmienie.. odkąd je biore, boli mnie łeb i mi niedobrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech....
biorac diane czulam sie okropnie bylam drazliwa balaly mnie piersi pogorszyla mi sie cera az wreszcie zatrzymal mi sie okres sa to tabletki starej generacji zawierajace duza ilosc hormonow jest teraz tyle innych tabletek ktore w swoim skladzie maja minimalna dawke hormonow wiec po co sie meczyc zmienilam tabletki na inne i czuje sie swietnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martushia
ja po Diane czuje sie dobrze... nie boli mnie glowa, bole brzucha przeszly, cera oki, tylko ta dziwna wydzielina... ale tak podobnojest przy pierwszym opakowaniu... a Diane bede brala tylko pol roku, zeby wszytsko sobie wyregulowac... to po tym okresie tez bede miala problemy z zajsciem w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludka
ja mam to samo ale to podobno przejdzie.. a jak z piciem alkoholu podczas zazywania tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×