Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Okres a seks bez zabezpieczeń

Polecane posty

Gość gość

Witam. Mam pytanie odnośnie uprawiania seksu bez zabezpieczeń na początku cyklu. Cykle trwają u mnie 31-39 dni. Przez ile pierwszych dni cyklu mogę uprawiać seks bez zabezpieczeń bez ryzyka ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sybilla27
Witam. Każdy seks bez zabezpieczenia daje szanse na ciąże. To nie jest powiedziane że jak masz długie cykle nie zajdziesz zaraz po okresie. Owulacja może być wcześniej. Plemniki mogą długo przeżyć w drogach rodnych kobiety. Moja koleżanka mając 35 dniowe cykle regualarne zaszła w 5 dniu cyklu w ciąże. Wiadomo że każda z nas jest inna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśl głóka,a przcuj ci/pą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po przeczytaniu twojej odpowiedzi to chyba wolę nie ryzykować. Po prostu o wieleto bardziej lubię seks bez prezerwatywy. A na tabletki narazie się nie zdecyduje, widzę się z partnerem raz w tygodniu także myślę że nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Ja odpowiem.Jeśli kobieta ma wszystkie cykle w ciągu roku dłuższe, niż 28 dni, bezpiecznie (bez obserwacji) może się kochać przez pierwszych 5 dni cyklu (okresu).Jeśli choć raz trafił jej się cykl krótszy-tylko 3 dni.Uwaga.Nie dotyczy pierwszego cyklu po odstawieniu pigułek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
A w ogóle to najlepiej się OBSERWOWAĆ.Od początku cyklu.I dopóki nie jesteśmy pewne, że owulacja już była, używać prezerwatyw lub unikać kontaktu genitalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×