Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

okres a szyjka macicy

Polecane posty

Gość gość

wtam kobietki od tygodnia spoznia mi się okres, wgl nie czuje żebym miała go dostać, tylko takie dziwny dyskomfort w brzuchu, nie biorę tabletek ani nic w tym stylu. zawsze okres miałam reguralnie a net dostawałam dzień czy 2 wcześniej, szyjke macich mam niska i taka twardawa. czy mogę się spodziewać okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz się spodziewać dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Przed okresem szyjka macicy jest twarda i zamknięta, nisko położona.Tuż przed lekko się otwiera, by umożliwić wypływanie krwi menstruacyjnej.W początkach ciąży szyjka może być nieco bardziej miękka ("rozpulchniona").Ale sam wygląd szyjki NIE jest ani pewnym objawem płodności, ani ciąży.To tylko objaw pomocniczy.W celu uniknięcia ciąży stosuj inne metody.W przypadku spóźniania się miesiączki o 7 dni lub dłużej możesz wykonać test ciążowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
test zrobiłam wczoraj wieczorem i wyszedł negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Jeżeli miesiączka nadal się nie pojawi, zrób kolejny za 3 dni-i następny za 4 dni.Ten trzeci powinien być już pewny w 100%.Jeżeli nie ma miesiączki, a testy wychodzą negatywnie, to wskazuje na brak owulacji w tym cyklu.Kiedyś miałam cykl o długości aż 89 dni.Powyżej 3 miesięcy jest to stan który wymaga kontroli u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×