Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzia18

okres dni płodne?

Polecane posty

Gość zuzia18

mam pytanko czy podczas okresu sa dni płodne czy niepłodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teoretyzujaca
teoretycznie sa nieplodne ale roznie bywa z naszymi cyklami wiec wszystko sie moze zdarzyc :O moze nastapic np. superowulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plodnosc
a kiedy dokladnie są dni płodne i jak je mozna odczuc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkazz
Czesc dziewczyny. mam takie pytanko! sprawa jest dziwna niby nie ma sie czym martwic ale zapytam dla spokoju. No wiec nic nie bolalo mnie ani 23 ani 24, 25, i tu nagle 26 jak nigdy czulam bol i taka ciezkosc(jak sie domyslam to byla wlasnie owulacja) nigdy wczesniej nie mialam czegos takiego, a nastepnego dnia juz nic, czyli moja komorka jajowa "uwolnila sie" 26 prawda? 29 z moim chlopakiem mielismy "male-co nieco " jako ze komorka jajowa zyje tylko jedna dobe, odczekalam az 3. skoro owulacja byla 26 to okres powinnam dostac rowniotko 2 tygodnie pozniej czyli 9. a dostalam 7 ktory trwal do dzis. i to tez jest dziwne bo zazwyczaj ta krew jest bardzo ciemna, a koniec okresu to nie kwestia jednego dnia ale kilku. a teraz dokladnie na odwrot, krew jest jasna, i z dnia na dzien nie ma po niej sladu. od 7 do dzis. nie pytalabym o to gdyby nie opowiesc mojej kolezanki o jednej pani ktora przez 5 miesiecy bedac w ciazy ciagle miala okres.........bo nie dosc ze byl inny ten okres niz zwykle to jeszcze przed czasem... nie mam regularnych ale podobno od owulacji do niego zawsze jest 14 dni niech to szlag. co wy na to? czy ma ktos ochote to zanalizowac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkazz
do PŁODNOSC czesc, sa do znalezienia w necie takie liczydelka ze wpisujesz ile trwa cykl itp i program Ci oblicza ale nie wiem osobiscie co to jest warte. Ogolnie jest tak, pierwszy dzien cyklu to pierwszy dzien Twojego krwawienia miesiecznego. potem trzeba wyczuc moment owulacji, czesto kobiety odczuwaja bol w podbrzuszu uczucie ciezkosci itp (ale nie mylic z bolami menstruacyjnymi) i to znaczy ze uwalnia sie komorka jajowa i ze moze zostac zaplodniona przez 24 godziny. zdarzaja sie przypadki ze nawet 48 h, wiec najlepiej odczekac te 2 czy nawet 3 dni i potem teoretycznie jestes nieplodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaaaaaaaaa
Magdalenkazz a po okresie to jak jest???? konczy mi sie okres i potem jestem plodna czy nie..Moglabys mi powiedziec ??? wiem ze to zalezy od okresu ale tak teoretycznie jak to jest. Bardzo dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaaa
sory tu mam ,,neich jakas kobeita wejdzie'' a na erotycznym pytam o dn niepłodne w czasie okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkazz
ja weszlam"niech jaka kobieta wejdzie" sama sie tez zalamuje a nikt mi nie chce odpowiedziec na moje pytania :( po okresie moze byc plodne albo i nie to zalezy jak dlugi masz cykl. Na wszelki wypadek sie zabiezpieczaj. Ja zawsze to robie. Tyle ze tym razem >>>>>>>>>>>>ach niech to jasny szlag trafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaaa
:( neiwyobrazam sobie co by było gdyby on miał wytrysk we mnie,napewno bym poszła do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy tak trudno
skorzystac z gogli lub chociażby podręcznik biologii otworzyć? biorą się za seks a o własnej fizjologii nic nie wiedzą, żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka17
Kurcze mam taki problem jezeli okres trwa mi 7 dni i sie skonczy ,to jak bym chciala wspolzyc to kiedy?Ile dni przed okresem i ile po oresie? prosze odpowiedzie mi na pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaa20
Hej dziewczyny!!!Widze ze wszystkie macie problem jak nie zajsc w ciaze a ja jednak tego chce...chce wrobic mojego kolesia w dziecko!!!i nie wiem jak to zrobic bo on zawsze wyciaga pzed wytryskiem...jestem zalamana...a czy pod czas okresu mozna zajsc w ciaze czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda 17..
kto by mi odpowiedział kiedy mam dni płodne a kiedy niepłodne oto moje ostatnie dni okresu 11 listopad 12 grudnia 13 styczeń zaznacze że okres mam ok 4/5 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okres płodny z reguły zaczyna się po ustaniu krwawieia, keidy pojawi sie pierwszy śluz :) Zalezy jak dlugie sa miesiąckzi - zwykle od 6-8 dnia startujemy z płodnościa przedowulacyjną!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _salma_
kasienka17 Wszystko zalezy od tego jak dlugie masz cykle, co ile dni??? Karolinaa20 jestes pewna ze to naprawde dobry pomysl? wrabiac nie nie mowic mu o tym tylko przypadkiem wpadka? moze pogadaj z nim.. :/ glupio robisz tyle Ci napisze.. magda 17 z tego co piszesz to cykle masz okolo 32 33 dniowe, wiec pamietaj ze owulacja przypada mniej wiecej 14 dni przed nastepna @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Karoliny zgadzam sie z przedmówczynia - to nie poważne.. decyzje w takich sprawach powinny zpadac po wspolnej rozmowie.... Nawet nie porbuje się domyslac co toba kieruję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia00
Mam problem... Kochlam sie z chlopakiem w 2 dzien okresu;/ czy 2 dzien okresu to dzien plodny?? prosze o pomoc!! co mam zrobic?!czekam na odpowiedz i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia00
no to mnie pocieszylas ;) Dziekuje ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skunks40
Hey dziewczyny...Mam pytanie,kochałam się z moim chłopakiem w 6 dzień okresy bez zabezpieczenia.Czy jest możliwe żebym zaszła w ciąże skoro mam okres regularny? Proszę odpiszcie...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psiocha
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panika01
kochałam sie z chłopakiem w pierwszy dzień okresu czy jest możliwosc ze zajde w ciąże??? opiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia88
hej dziewczyny mam pytanie czy w 14 dni przed miesiączka moge zajsc w ciąże prosze o odpisanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdasfdasdfa
możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 dni przed miesiączką masz owulację tak na oko, bo owulacja występuje od 10 do 16 dni przed okresem. więc u Ciebie był to czas najbardziej płodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia88 - teoretycznie płodne, ale bez mierzenia temperatury i tak tego nie możesz być pewna na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alusia22321
Mam wielki problem!! Staramy się z chłopakiem o dziecko! Nie bardzo wiem z tych waszych notatek o co chodzi. Okres mam regularny, który trwa od 5do 7 dni. Ile dni po okresie wypadają płodne??? Pomóżcie.. Jestem 2 dni po i nie wiem kiedy zacząć..??? Kiedy jest największe prawdopodobieństwo zajścia??? Bardzo was proszę, pomóżcie mi. Z góry dziękuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alusia22321
Błagam pomóżcie mi!!!! Czy dzisiaj też mogę? Jestem dwa dni po okresie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika615
mam pytanie kochałam się moim facetem dzień po okresie. on spuścił mi się w środek czy ten dzień jest płodny bo nie chciałabym być w ciąży jaka jest szansa ze nie jestem w ciąży? prosze o pilna odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×